Straipsniai

Pradinis    Straipsniai

Domėkitės, skaitykite ir tobulėkite! Norint sugebėti mėgautis visais lytinio gyvenimo teikiamais malonumais, kaip ir bet kurioje kitoje gyvenimo srityje, reikia žinių ir patirties. Visas reikalingas žinias rasite būtent čia - daugybėje straipsnių apie seksą, santykius, erotiką, lytines ligas, sekso prekes bei pikantiškas įvairenybes.

SEX žaislai suaugusiems2018-11-29
Vyrai, moterys ir poros, kurios nori paįvairinti ar pagerinti savo seksualinį gyvenimą nusprendžia išbandyti sekso žaislus. Tad kokius rinktis bei kur pirkti sekso žaislus?
Dešimt sekso keistenybių (1)2016-07-20
Kai kurios poros, norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, yra pasiruošusios daug kam. Jos bando įgyvendinti savo slaptas fantazijas įvairiausiais ir keisčiausiais sekso būdais. Kai kam, toks sekso paįvairinimas – norma, o, kai kas tai laiko seksualiniu iškrypėliškumu.
Seksualinį moters temperamentą galima nustatyti pagal jos juoką2016-07-04
Beveik visi vyra gali įvertinti moters kojas, krūtinę ir kitas kūno grožybes. Tačiau nuspėti kokia ji bus lovoje – užduotis ne iš lengvųjų.
Kritinės dienos vyrų akimis2016-06-23
Kritinės dienos moterims – tikra bėda. O vyrams – katastrofa. Kai moteris serga menstruacijomis, atrodo, kad namuose apsigyveno ragana, pasiruošusi praryti vyrą vienu ypu.
Pagal vyro figūrą galima nustatyti koks jis bus lovoje2016-06-09
Anksčiau iš pirmo žvilgsnio pažiūrėję į žmogų apie jo būdą galėdavo pasakyti tik profesionalūs ekstrasensai ir fizionomistai. Tačiau dabartiniais laikais tai gali padaryti daug kas.
Seksas užrištomis akimis. Mitai ir tiesa2016-05-26
Seksas užrištomis akimis gali į poros intymų gyvenimą įnešti pikantiškumo, kadangi šis emocijų išreiškimo būdas ganas nepaprastas. Be to, žmogus su užrištomis akimis lengviau atsipalaiduoja, tampa drąsesnis ir atviresnis naujovėms.
6 priežastys, kodėl vyras nenori sekso2016-05-10
Vyrai visada nori sekso. Deja, šis įsitikinimas jau senai paseno. Dabar leistina manyti, kad vyrai, kaip ir moterys, turi pilną teisę ne visada norėti mylėtis. Tačiau kokios tikrosios priežastys, dėl ko vyras nenori sekso?
10 "uždraustų" temų, kurios erzina moteris2016-04-27
Turbūt daugelis vyrų prisipažins, kad dažnai pasitaikydavo tokių atvejų, kai pasimatymo metu kažką pasakodavo moteriai ir pajusdavo, kad jai labai nuobodu. Todėl kyla klausimas, kaip elgtis, kad žavi dama su jumis praleistų įdomiai laiką?
Intymus pirsingas2016-04-12
Pasak ekspertų, intymus pirsingas teigiamai veikia seksualinį partnerių gyvenimą: sustiprina lytinius pojūčius, padidina aistrą, jautriau stimuliuoja erogenines zonas. Ir yra labai jaudinantis, nors ir gali sukelti rimtas pasekmes.
Vyrų nekaltybė2016-04-05
Visuomenėje merginos nekaltybė laikoma jaudinančiu ir paslaptingu dalyku. Tačiau vyro nekaltybė kažkodėl baugina daugelį moterų. Jos bijo išgirsti frazę: „Mieloji, aš vis dar nekaltas.“ Juk už to gali slėptis daugelis dalykų, pavyzdžiui, liga, baimė, nepasitikėjimas savimi.
9 erzinantys dalykai, kuriuos daro moterys sekso metu2016-03-25
Jei, gavosi taip, kad moteris anksčiau patyrė orgazmą nei vyras... tik nesustokite! Judėkite toliau!
atsitiktinis seksas
Vienos nakties taisyklės2016-03-09
Įgyvendinti erotines fantazijas, paįvairinti savo seksualinį gyvenimą – būtų galima vardinti dar daug priežasčių, dėl kurių moterys puola į nepažįstamojo glėbį. Svarbiausia, kad ši istorija turėtų laimingą pabaigą.
aseksualumas
Tiesa apie aseksualus2016-01-28
Pasaulyje atsiranda vis daugiau žmonių, kurie atsisako kurti šeimą, gimdyti vaikus ir netgi užsiimti seksu. Juos vadina aseksualais arba karta X.
santykiai
8 klausimai prieš vedybas2015-12-05
Prieš apsisprendžiant tuoktis, psichologai paruošė aštuonis klausimus, kurie padės apsisaugoti nuo nemalonių staigmenų ir išvengti abiem sugadinto gyvenimo.

meiles stadijos
Visos meilės stadijos2015-11-04
Apie meilę kalbama visur: televizijoje, internete, knygose ir žurnaluose. Psichologai šį nuostabų jausmą be jokio gailesčio išnarstė po kaulelį ir sugriovė visus mūsų stereotipus.
moterys ir sekso prekes
Moterys ir sekso parduotuvės (1)2015-09-29
Ar daug pasitaikė situacijų jūsų gyvenime, dėl kurių teko gerokai paraudonuoti? Šiuolaikinė moteris greičiausiai atsakys, kad tokių atvejų jos gyvenime pasitaikė nedaug.
seksas
Jis dažnai nori sekso. Ką daryti?2015-09-17
Ar būna per daug sekso? „Ne“, - atsakys išsiskyrusios moterys, darboholikų žmonos ir metroseksualų draugės, kurios yra įsitikinusios, kad Naujieji metai geriau nei meilės naktys, kadangi būna dažniau.
seksas ir menesiai
Seksualumas priklauso nuo metų mėnesio (1)2015-09-09
Ar pastebėjote, kaip skirtingais metų laikais keičiasi jūsų trauka priešingai lyčiai? Nebijokite, jūs tokie ne vieni. Kol žmonės užsiima seksu, mokslininkai atlieka tyrimus: koks metų mėnuo tinkamiausias sekso žaidimams?
sekso atradimai
5 geriausi sekso atradimai 2015-08-27
Labai gaila, kad Nobelio premija nė karto nebuvo įteikta už sekso atradimus ir išradimus – penki žmonės ją tikrai būtų gavę. Išradimus visi puikiai žinote, bet istorijų, kaip tai įvyko, tikrai ne.
seksas ir santykiai
Kas trukdo visaverčiam lytiniui gyvenimui...2015-08-14
Pagrindiniai keturi priešai, kurie gadina poros seksualinį gyvenimą, yra: mūsų tėvai, mūsų buvusieji mylimieji, įsivaizduojami žmonės ir mūsų draugai.
1 2 3 4 5 6 7 8 9...16 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...