Taisyklės

Sąlygos

Lankydamasis visospozos.lt svetainėje bei pildydamas registracijos anketą, aš prisiimu visą atsakomybę už tai, kad:

 • man yra ne mažiau nei 18 metų;
 • neleisiu, kad visospozos.lt turinį matytų jaunesni nei 18 metų;
 • niekam neperduosiu vartotojo vardo ir slaptažodžio;
 • atlikdamas apmokėjimus tai darysiu iš savo lėšų arba tik gavęs žmogaus leidimą, kuriam priklauso sąskaita/telefonas;
 • nekopijuosiu/neredaguosiu/neplatinsiu visospozos.lt tekstinės bei grafinės informacijos be administracijos sutikimo;
 • forume/komentaruose nerašysiu/neplatinsiu nuorodų į kitas svetaines, nereklamuosiu/neskelbsiu kitokios medžiagos, nesusijusios su visospozos.lt skelbiamomis temomis;
 • nekaupsiu, nesaugosiu ir neperduosiu kitų asmenų asmeninės informacios trečiosioms šalims, taip pat jos nenaudosiu jokiais komerciniais ar tiesioginės rinkodaros tikslais ir nesuteiksiu tokios galimybės trečiosioms šalims.

Aš suprantu, kad už aukščiau išvardintų sąlygų sulaužyma/nesilaikymą, galiu būti baudžiamas pagal LR galiojančius įstatymus, arba mano narystė gali būti nutraukta be įspėjimo.

Atsakomybė

Visospozos.lt sąvininkai ir visas darbuotojų personalas (toliau - visospozos.lt administracija) neatsako už:

 • lankytojų publikuojamą informaciją ir jos tematiką forume/komentaruose;
 • sistemos veikimo sutrikimus;
 • lankytojų patirtą turtinę/neturtinę (moralinę) žalą lankantis visospozos.lt svetainėje bei naudojantis siūlomomis paslaugomis;
 • galimus padarinius, sukeltus nenugalimų jėgų (Force Majeure) įtakos, kurių negalėjo niekaip įtakoti ar numatyti;
 • svetainėje pateikiamos kitų firmų produktų ir paslaugų reklamos teisingumą, tų produktų ir paslaugų kokybę ir už padarinius, atsirandančius dėl pasinaudojimo ar nepasinaudojimo jų reklama.

Privatumas

 • Visospozos.lt visuomet siekia svetainės lankytojams teikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl turi kaupti tam reikalingą informaciją. Talpindami šią informaciją lankytojai suvokia ir sutinka, kad juos galėtų rasti ir su jais susisiekti kiti svetainės lankytojai ar svetainę administruojantys įgalioti asmenys.
 • Naudojantis visospozos.lt prisijungimo duomenimis draudžiama pateikti klaidinančią, kitus asmenis ar subjektus kompromituojančią ar įžeidžiančią informaciją, kuri galėtų padaryti tiesioginę ar netiesioginę žalą visospozos.lt administracijai, kitiems asmenims ar subjektams. Asmenys, pateikdami klaidingą/žalingą informaciją, prisiima visą atsakomybę už galimus padarinius, atsirandančius dėl tokios informacijos pateikimo.
 •  Visospozos.lt prisijungimo duomenų turėtojai įsipareigoja taip pat ir patys visomis išgalėmis saugoti savo ar kitų asmenų pateikiamą asmeninę (ne viešam naudojimui skirtą) informaciją nuo nutekėjimo ar neteisėto panaudojimo.
 • Vartotojas registracijos metu gali pasirinkti, ar sukaupti duomenys apie jį gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Visus jūsų visospozos.lt registracijos metu pateikiamus asmeninius duomenis saugo visospozos.lt administracija. Nei visospozos.lt administrajos, nei kitos trečiosios šalies sprendimu, išskyrus LR įstatymų numatytus atvejus, jūsų asmeniai duomenys negali būti perduoti trečiosioms šalims be atskiro jūsų sutikimo.
 • Visospozos.lt prisijungimo duomenų turėtojai gali bet kada pašalinti savo asmeninius duomenis iš visospozos.lt administracijos duomenų bazės, parašydami administracijai laišką, jog nori taip padaryti.
 • Visospozos.lt administracija turi teisę bet kada ir dėl bet kokios priežasties pašalinti asmens registraciją ir bet kokius asmens padarytus įrašus iš savo duomenų bazės. Taip pat kreiptis į atitinkamas institucijas dėl asmens patraukimo atsakomybėn dėl jo neleidžiamais veiksmais padarytos materialinės (įskaitant negautas pajamas) ir nematerialinės žalos visospozos.lt administracijai, jos partneriams, klientams ar kitiems asmenims bei subjektams.

Visospozos.lt administracija turi lemiamą balsą visuose ginčuose su vartotojais. Tie vartotojai, kurie yra nepatenkinti visospozos.lt teikiamomis paslaugomis, jų visada gali atsisakyti. Visos aukščiau išvardintos taisyklės gali būti keičiamos/koreguojamos be atskiro pranešimo svetainės vartotojams.

Aš, lankydamasis/registruodamasis visospozos.lt svetainėje, sutinku su visomis aukščiau išvardintomis atsakomybės bei privatumo nuostatomis.
 

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...