Straipsniai

Pradinis    Straipsniai    Sekso prekės
moterys ir sekso prekes
Moterys ir sekso parduotuvės (1)2015-09-29
Ar daug pasitaikė situacijų jūsų gyvenime, dėl kurių teko gerokai paraudonuoti? Šiuolaikinė moteris greičiausiai atsakys, kad tokių atvejų jos gyvenime pasitaikė nedaug.
sekso prekes moterims
5 sekso žaisliukai - turi turėti kiekviena moteris2014-10-15
Sekso žaisliukai praskaidrina seksualinį moters ir vyro gyvenimą. Šiame straipsnyje pristatomi penki pagrindiniai sekso žaisliukai, kuriuos privalo turėti bet kuri moteris, net jei ji gyvena aktyvų lytinį gyvenimą.
prezervatyvai
10 mitų apie prezervatyvus2014-10-08
Šiais laikais galima įsigyti įvairių kontracepcijos priemonių. Nežiūrint į didžiulį pasirinkimą, prezervatyvai yra vis dar patikimiausi ir populiariausi. Nenuostabu, kad apie juos egzistuoja nemažai mitų.
saugus seksas senoveje
Kaip saugojosi nuo nėštumo senovėje?2014-06-05
Apsisaugojimo priemonė nuo nėštumo senovės Egipte buvo... krokodilo mėšlas! O graikės, nenorėdamos pastoti, naudojo vorų voratinklius, t.y. į makštį įsikišdavo gyvus nariuotakojus, kad jie užmegztų jose voratinklius.
sekso isradimai
Keiščiausi sekso patentai2014-02-20
Turbūt ne vienas esate skaitęs apie neįprasčiausius patentus, tačiau tikrai ne visi matėte tuos, kurie susiję su seksu ir yra ne ką mažiau keisti nei išradingi. Kai yprastas seksas tampa nebeįdomus, atsiranda išminčių, kurie bando jį paįvairinti.
vibratorius ir moteris
Iš istorijos: Vibratorius ir isterija2013-03-07
Kai kalba pasuka apie vibratorius, pirmiausia šis daiktas visiems asocijuojasi su moters malonumais. Ironiška, kad beveik prieš du šimtmečius kuriant vieną populiariausių šių laikų sekso žaisliuką tai buvo paskutinėje vietoje.
visokiu spalvu prezervatyvai
Prezervatyvų naujovės (2)2013-02-11
Jei nežinočiau, kas tai yra, būtų sunku suprasti, kas šie daiktai prieš mane. Jų maždaug 20, sudėtų ant vertikalių medinių strypelių rėmo ir gaubiamų vaiduokliškų šešėlių, metamų iš apačios kylančios šviesos. Jie primena sudėtingas peršviečiamo plastiko skulptūras.
du prezervatyvai
Moteriškų prezervatyvų gidas2012-11-21
Jei norite apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, nepamirškite naudoti tam skirtų priemonių. Jeigu Jūsų partneris atsisako tai daryti, apsauga visada galite pasirūpinti Jūs pati. Moteriškų prezervatyvų pasirinkimas – gausus.
sekso zaisliukas nexus
Sekso žaisliukų apžvalga: masažuokliai "Nexus Glide"2012-10-24
Tai anatomiškai pritaikytas malonios formos sekso žaisliukas skirtas analinės angos stimuliacijai. Nors pristatomas kaip P-taško (prostatos) masažuoklis vyrams, analinės angos stimuliacija juo gali mėgautis ir moterys.
sekso zasiliukas we wibe
Sekso žaisliukų apžvalga: vibratoriai "We Vibe"  (2)2012-10-15
Prireikė ne vienerių metų mokslinių tyrimų ir tobulinimų, kol buvo sukurtas "We Vibe" vibratoriaus dizainas. Kūrėjų tikslas buvo sukurti maksimaliai modernų vibratorių.
sekso zaisliukas fleshlight
Sekso žaisliukų apžvalga: masturbatoriai "Fleshlight"2012-10-11
Fleshlight - tai aukščiausios kokybės masturbatoriai, imituojantys moters lūpas, makštį, išangę arba tiesiog nieko neatvaizduojantys su ertme, panašia į taupyklės. Jie pagaminti iš minkštos, patvarios ir itin tikroviškos SuperSkin medžiagos, kuri suteikia realistiškiausius pojūčius.
sekso zaisliukai
Sekso žaisliukų priežiūra2012-06-16
Visais daiktais, kurie mums naudingi, rūpinamės kaip tik galime...sekso žaislai neturėtų būti išimtis. Išmokite jiems rodyti meilę, kad jie galėtų atsakyti jums tuo pačiu! Atminkite, kad šie patarimai neatstoja gamintojo rekomendacijų.
pirmpalas
Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių ar dirbtinę varpą? (2)2012-06-08
Dirbtinės varpos (angl. Dildo) yra visame pasaulyje vienas dažniausiai naudojamų sekso žaisliukų. Jei esate pasiruošusi pirkti savo pirmąją, yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų žinoti iš anksto.
lubrikantai
Lubrikantai (1)2012-05-29
Lubrikantas - medžiaga, kuri sumažina trintį tarp judančių ir besitrinančių paviršių, o kai trūksta natūralaus sudrėkimo, jis gali pagerinti slydimą. Mes juos plačiau aprašysime bei patarsime, kokių sudėtinių medžiagų vengti.
vibratorius moters rankose
Vibratoriai (1)2011-12-08
Vibratoriai yra vieni iš pačių populiariausių sekso žaisliukų. Jų tipų ir formų yra be galo daug, todėl labai dažnai būna sunku išsirinkti tinkamiausią. Šiame skyrelyje aprašysime pagrindinius iš jų: tradicinius, klitorių, dvigubus, vibracinius kiaušinius bei skirtus G-taško stimuliacijai.
aistringa pusnuoge pora
Afrodiziakai2011-11-09
Afrodiziakas yra valgis, gėrimas, vaistas, kvapas ar įrankis, kuris, anot propaguotojų, sužadina ar padidina seksualinį geismą, libido, bei pagerina seksualinius santykius.
netikra pute
Sekso žaisliukai vyrams (1)2011-09-30
Sekso žaisliukų įvairovė vyrams kur kas skurdesnė nei moterims. Kad ir kaip būtų, aprašysime pagrindinius, kuriais vyrai gali suteikti sau šiek tiek malonumo: masturbacinė rankovė, oralinio sekso simuliatorius bei makšties simuliatorius.
moteris lovoje su vibrartoriumi
Dirbtinės varpos  (1)2011-09-30
Jei jau nusprendėte pirkti dirbtinę varpą, mes jums aprašysime pačias populiariausias, kad būtų lengviau išsirinkti. O gal jau turite ir galite pasidalinti įspūdžiais bei patarimais?
varpos ziedas
Varpos žiedai (10)2011-09-30
Tai dažniausiai odos ar plastiko dirželis, kuris dedamas ant varpos (erekcijos metu) arba net sėklidžių. Kaip turbūt jau žinote, erekcijos metu į varpą suteka daug kraujo. Varpos žiedas padeda jo daugiau pritekėti ir išlaikyti jame, todėl erekcija būna tvirtesnė ir jautresnė.
analinis kistukas
Analiniai sekso žaisliukai2011-09-30
Analiniai sekso žaisliukai sukurti specialiai analinės angos stimuliacijai. Jų yra įvairiausių tipų bei formų, todėl aparsime pačius populiariausius iš jų: analinius rutuliukus, analinius kištukus bei analinius vibratorius.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...