Straipsniai

Pradinis    Straipsniai    Sveikata
moteris
Kaip padidinti krūtinę? Mitai ir realybė2015-06-16
Ar galima padidinti krūtinę dietomis, arba sumažinti specialių treniruočių dėka? Šie klausimai kamuoja daugelį moterų. Priemonių, skirtų padidinti krūtinę – nuo liaudiškų iki chirurginių būdų – daugybė.
intymi higiena
Seksas ir higiena: venerologo patarimai2015-05-28
Seksualinė higiena – tai ne vien tik dušas prieš ir po lytinio akto. Ar žinojote, kodėl gydytojai pataria naudoti prezervatyvą oralinio sekso metu? Arba, kad seksas menstruacijų metu yra pavojingas?
nestumas
Prietarai ir teisybė apie nėštumą2015-02-16
Jau nuo senų senovės nėščios moterys gyvena prietarų ir baimių pasaulyje. Praeina šimtmečiai, o prietarai lieka tie patys. Taip pat atsiranda ir naujų. Ar iš tiesų verta tikėti šiais prietarais? Ar jie pagrįsti moksliškai?
venerines ligos
Kaip atpažinti venerines ligas?2014-08-19
Seksas gali ne tik suteikti malonumą, bet ir sugadinti jūsų gyvenimą. Tai - venerinės ligos. Šis straipsnis padės atpažinti dažniausiai sutinkamas venerines ligas. Jei pastebėjote kokius nors simptomus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
nevaisingumas
Mitai ir faktai apie nevaisingumą2014-08-01
Nevaisingumas – rimta ir skaudi tema daugeliui porų. Apie jį sklando nemažai mitų, kuriuos greičiausiai sugalvojo žmonės nieko nenutuokiantys apie mediciną. Šiame straipsnyje pateikiami faktai padės jums sužinoti visą tiesą apie šią nemalonią ligą.
seksas
Kodėl skauda sekso metu? (1)2014-06-13
Kartais sekso metu moterys vietoj malonumo patiria skausmą. Dažnai girdimas mitas, kad mylintis skauda todėl, jog nesutampa vyro ir moters lytinių organų dydis. Tačiau, kaip taisyklė, skausmo priežastys būna visai kitos.
pora seksliai nusiteikus
Hiperseksualumas2014-04-01
Ką reiškia šis terminas? Atsakymų yra daug ir įvairių. Tačiau tiksliausiai jis apibūdinimas medicinos enciklopedijoje: hiperseksualumas – tai padidėjęs noras seksui, kurio metu žmogus niekaip negali pasitenkinti, nežiūrint į tai, kad dažnai mylisi ir turi ne vieną partnerį.
mitai apie sperma
Mitai ir tiesa apie spermą2014-03-24
Apie vyrų spermą sklinda daugybė gandų. Turbūt kiekviena mergina norėtų sužinoti kur tiesa, o kur melas. Šiame straipsnyje rasite visus atsakymus apie spermą.
nestumas
Mitai apie apsisaugojimą nuo nėštumo2014-03-06
Niekas nepaneigs, kad ši tema aktuali visiems. Galima rasti įvairiausių patarimų, kaip apsisaugoti nuo nėštumo, tačiau ar tikrai jie visi teisingi? O gal tai tik pramanai? Šiame straipsnyje bus aptarti dažniausiai sutinkami mitai susiję su šia tema.
sekso pagalba smegenims
Seksas gali padėti jūsų atminčiai (1)2014-01-15
Pasirodo seksas gali prisidėti ir prie jūsų protingėjimo! Mokslininkai teigia, kad jis skatina smegenų ląstelių augimą bei gerina ilgalaikę atmintį. Tyrimą atlikę mokslininkai iš Merilendo universiteto nustatė, kad poravimosi metu...
moters intymi vieta
Intymi depiliacija: didesnė rizika infekcijoms (3)2013-04-15
Pasirodo, kad "braziliška" bei visokia kitokia depiliacia gali prišaukti bėdos. Anot ScienceDaily paskelbto straipsnio apie naują tyrimą, gaktos plaukų pašalinimas padidina virusinės infekcijos, vadinamos Odos moliusku (Molluscum contagiousum), riziką.
moteris skaudancia galva
Streso padariniai moterims2013-02-19
Visiems jau senai žinoma, kad moterys ir vyrai skirtingai reaguoja į stresines situacijas, tačiau iš tiesų yra ir esminių neatitikimų, kaip tai veikia jų sveikatą. Tyrimai parodė, kad ūminis ir lėtinis stresas gali smarkiau pakenkti moterų fizinei ir psichinei būsenai.
moteris laikanti kriause
Kūno sudėjimas padeda nuspėti sveikatos būklę2013-02-18
Pasirodo, kad kūno sudėjimas gali nusakyti daugiau nei kokio tipo maudymosi kostiumėlį tinkamiausia dėvėti. Naujas tyrimas, kurį atliko grupelė mokslininkų iš Kalifornijos universiteto, paneigė anksčiau gyvavusį įsitikinimą.
moteris susiemusi uz pilvo
9 mažai žinomi faktai apie "tas dienas" (3)2013-02-16
Labai dažna moteris apie savo menstruacinį ciklą žino tikrai ne viską , todėl visuomet lieka tam tikrų neaiškumų ir klausimų, į kuriuos ne visada rengiamasi ieškoti atsakymų. Pavyzdžiui, 2012-ais metais Australijoje atliktas tyrimas parodė, kad...
vyras ir moteris buciuojasi
Seksas gydo...2013-02-03
Statistikos duomenimis, vedę vyrai ir ištekėjusios moterys gyvena ilgiau už vienišus. Medikai ilgai galvojo apie šį fenomeną ir galiausiai priėjo išvados, kad ilgesnio gyvenimo priežastis yra būtent seksas.
seksuali moteris
Moterų seksualinės problemos2013-01-19
Ne paslaptis, kad moteriai pasiekti orgazmą sunkiau nei vyrui. Štai priežastys, kodėl, ir patarimai, kaip padidinti savo šansus mėgautis seksu taip, kaip tai daro vyrai.
rankoje laikomas muilas
Intymi higiena (2)2013-01-16
Yra moterų (ir vyrų), nuo kurių nuolat ar periodiškai sklinda nemalonus kvapas. Aišku, nebūtinai dėlto, kad žmogus nesiprausia, nors tai dažniausiai yra pagrindinė priežastis.
seksuali moteris su plaukais
Anorgazmija2012-11-20
Apie negalėjimą patirti orgazmą kalbama mažai. Dažniausiai ši paslaptis lieka už uždarų miegamojo durų, kadangi niekam nesinori girtis neigiama seksualinio gyvenimo patirtimi, tiksliau – anorgazmija, kuri susijusi su moters negalėjimu patirti orgazmo lytinių santykių metu.
moteris su blanku rankose
Keisčiausi moterų klausimai ginekologams (1)2012-11-13
Turbūt visos moterys sutiktų, kad yra, jeigu ne paklaususios ginekologo, tai bent kartą pagalvojusios apie šiuos klausimus, kurie skamba ganėtinai keistai, tačiau sukelia ir tam tikro nerimo. Gera žinia, kad juos pateiksime su atsakymais!
vyras ir moteris nusisuke lovoje
Problema: per greitai "baigiu"! (28)2012-11-11
Įvairiose šalyse atliekamų apklausų rezultatai dažnai būna labai panašūs - vidutiniškai apie 10 proc. vyrų kenčia nuo ankstyvos ejakuliacijos, kuomet sėkla išsiveržia daug anksčiau nei jis to nori. Ši problema tampa vis opesnė, todėl vis daugėja skirtingų metodų jos atsikratyti.
1 2 3 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...