Mildos atsakymas į klausimą

2013-09-20

Klausimas:

Labas , Milda . As neturiu partnerio ir norejau pasimasturbuoti pamaloninti save . Aisku as neturiu vibratoriaus kad tai padaryciau tai pasiemiau ilga visai plona zvake ir bandziau ikist bet is pirmo skaudejo poto ikisau vis giliau ir giliau , bet nejauciau jokio malonumo . Ka man daryti ? ir su duso srove bandziau nejutau jokio malonumo labiau skausma . Gal turi patarimu ?

egle, 21


Atsakymas:

Jeigu būtum pasakius, kad nori masturbuotis, bet nejauti malonumo, tai pasiūlyčiau išbandyti vibratorių ar kokį kitą sekso žaisliuką... Bet jeigu jau sugebėjai žvakėmis naudotis (nepaminėjai ar uždegtomis ar ne..), tai patarčiau daugiau išvis nebesimasturbuoti, o ieškoti vaikino.

Komentarai (2)

AutoriusKomentaras
Skaja
Svečias
2016-11-21 06:59
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau skausmo. Tada pati gali kontroliuoti gyli ir tempa. O malonuma mylintis pradejau jausti tik po poros menesiu praktikos. Taip kad turbut kiekvienai skirtingai =)
Dominyka
Svečias
2013-09-23 16:58
Labas Milda, per pirma karta labai skaudejo nors iki galo ir nepavyko visko padaryt. Norejau paklausti kaip sumazinti skausma, ar gali buti taip kad skaudes ir per antra karta?

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...