Sekso pozos

Pradinis    Sekso pozos    Rodeo

Kamasutra be rodeo pozų - kaip medis be kamieno... Bent kelias būsite bandęs ne vienas, tačiau jų čia daugybė! Su įvairiomis variacijomis, todėl monotonijos tikrai nepajusite. Šis Kamasutros pozų tipas tinkamiausias pereiti esant jau pačiame įkarštyje ir norint perduoti "šturvalą kapitonei". Daugumoje jų vyrams tereikia prilaikyt kursą...

Sekso poza
Juosmens šokis klupint
Tai pakankamai aistringa poza, kurios metu galimas gilus įsiskverbimas. Ji gali būti atlikta ne tik ant lovos, bet ir visur kitur, kur būtų galima patogiai įsitaisyti.
Sekso poza
Jojimas šonu
Tai labai panaši poza į "Azijietiškas rodeo", tačiau partnerė pasisuka šonu ir neklupi, kaip minėtoje, o atsitupia. Ši poza daugumai bus šiek tiek varginanti, todėl būtų lengviau, jeigu partneris pagelbėtų rankomis.
Sekso poza
Amazonė (2)
Partneris atsigula ant nugaros ir iškėlęs sulenktas kojas suformuoja tinkamą kampą partnerei, kuri reguliuoja skverbimąsi ir visą eigą. Visos amazonės pozos pasižymi ypatingu skverbimosi kampu.
Sekso poza
Klupinti amazonė (nusisukus)
Tai nėra labai aistringa poza, tačiau partnerė turi pilną kontrolę. Partneriui belieka tik gulėti ir mėgautis pojūčiais bei seksualiau vaizdeliu.
Sekso poza
Klupinti amazonė (1)
Ši, kaip ir kitos amazonės pozos, nėra labai paprasta, tačiau pasižymi ypatingu skverbimosi kampu. Partneriams, kuriems nepatinka labai smarkiai atlenktas "daikčiukas", gali ir nepatikti.
Sekso poza
Amazonė atvirkščiai (1)
Tai viena iš sudėtingesnių pozų, todėl pareikalaus kantrybės, kol ją pavyks atlikti. Partneris atsigula ant nugaros bei šiek tiek sulenkia ir iškelia kojas į viršų, padarydamas partnerei patogų kampą.
Sekso poza
Kėdutė
Tai viena iš kūrybiškesnių pozų, kuri leis jums mėgautis maloniais pojūčiais. Pirmus kartus gali būti šiek tiek sunkiau partneriui, nes pavargs rankos bei nugara arba bus sunkiau pajusti judėjimo ritmą.
Sekso poza
Azijietiškas rodeo (3)
Tai labai panaši poza į "Kauboja", tačiau partnerė ne klupi, o atsitūpusi. Tai neabejotinai lygiai tokia pat maloni ir populiari poza, todėl būtų gėda jos neišbandyti!
Sekso poza
Azijietiškas rodeo nusisukus (3)
Partneris atsigula ant nugaros, o partnerė nusisukusi priklaupia ant jo. Partnerio kojos sulenktos, todėl partnerė gali prisilaikyti už jų. Tai nesudėtinga poza, tačiau šiek tiek jaučiama apkrova partnerės kojoms.
Sekso poza
Kauboja (8)
Tai labai populiari poza, todėl daugelis ją esate tikrai bandę. Kam dar neteko, būtinai išbandykite, kadangi ji nesudėtinga ir tikrai efektinga.
Sekso poza
Krabas
Partnerė nori pozos su didesne G-taško stimuliacija? Tuomet išbandykite šią pozą, į kurią patogiausia patekti iš "Kėdutės". Krabo padėtis labai tinkama pereiti prie "Meilės lopšio" bei "Tiltelio" pozų.
Sekso poza
Sujungimas (1)
Ši poza labai panaši į "Kėdutės", tačiau partnerės kojos atremtos į lovą. Tokioje pozoje turėsite daugiau manevringumo laisvės skverbiantis.
Sekso poza
Dūris
Ieškant naujovių "Azijietiškas rodeo" pozai, ši puikiai tiks. Partnerė vieną koją nuleidžia atgal į dalinę špagato poziciją. Ši poza pareikalaus šiek tiek daugiau jėgų, todėl partneris turėtų pagelbėti rankomis.
Sekso poza
Jojimas poniu (1)
Ši poza tokia pati kaip ir "Jojimas šonu", tačiau pareikalaus mažiau jėgų iš partnerės, todėl galėsite mėgautis ja ilgiau. Dėl neįprasto skverbimosi kampo, pojūčiai bus tikrai malonūs.
Sekso poza
Rodeo (2)
Ši poza nėra sudėtinga, tačiau labai aistringa. Partneris, skverbdamasis su savo "daikčiuku", turės ypatingai seksualų vaizdelį. O jeigu partnerė sugebės aistringai judėti, tuomet šią poza jis atsimins labai ilgai!
Sekso poza
Pjūklas (6)
Tai neabejotinai viena iš aistringiausių sekso pozų. Tokioje pozicijoje judesiai tampa šiek tiek suvaržyti. Nepaisant to, būnant taip arti vienas kito, galima glamonėtis rankomis.
Sekso poza
Pašėlęs rodeo (2)
Tai tokia pati poza kaip ir "Pašėlęs rodeo nusisukus", tačiau partneriai atsisukę vienas į kitą. Ji labai maloni, kadangi partnerė turi nevaržomą judesių laisvę.
Sekso poza
Pašėlęs rodeo nusisukus (2)
Partneris guli nugara ant kušetės ar kito minkšto ir nedidelio baldo, o partnerė nusisukusi sėdasi ant jo. Tai labai patogi poza, kadangi partnerė, liesdama kojomis žemę, gali reguliuoti skverbimosi gylį bei kampą.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

dumps cvv shop/free dumps and cvv https://dump99.in/
Do you need a British Passport or need any other legal documents? we print legal certificates, ID cards, travel...
barbiturate Nembutal is promoted by the euthanasia movement as the best and most peaceful way to end your life.Most...
Mes užsiimame ir specializuojamės padėti jums gauti aukštos kokybės biometrinius dokumentus, registruotą PAŠTĄ,...
Mes užsiimame ir specializuojamės padėti jums gauti aukštos kokybės biometrinius dokumentus, registruotą PAŠTĄ,...