Sekso pozos

Pradinis    Sekso pozos    Kunilingas

Kunilingas - kuomet vyras oraliniu būdu seksualiai tenkina moterį. Tai vienas iš maloniausių dalykų, ką sekso metu mylimasis gali suteikti savo mylimajai. Čia rasite pakankamai daug šio sekso tipo pozų - nuo itin patogių iki pakankamai ekstremalių.

Sekso poza
68-Jai (11)
Tai labai aistringa kunilingo poza, kadangi partneriui atsiveria seksualus bei patogus priėjimas prie partnerės intymios vietelės. Šioje pozoje galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas.
Sekso poza
Vyresnysis liokajus (1)
Ši poza, dėl riboto priėjimo, yra tinkamiausia anilingui. Nepaisant to, partnerio rankos laisvos, todėl jomis galima kompensuoti tai, ko nepavyksta pasiekti lūpomis.
Sekso poza
Reguliuok pati (2)
Partneris, šiek tiek atsilošęs atgal, sėdi ant grindų arba ant lovos, o partnerė stovi priešais. Ši poza itin maloni partnerei, kadangi ji gali pati kontroliuoti kunilingo stiprumą pritūpdama ar pasistiebdama.
Sekso poza
Ausinukai
Tai dar viena poza, kurioje partnerė gali reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą. Šioje pozoje partnerei švelniai priglaudus savo kojas partneriui prie galvos, jo judesiai tampa šiek tiek suvaržyti.
Sekso poza
Ievos Ekstazė (2)
Partnerei patiko "Reguliuok pati" bei "Ausinukų pozos", nes galėjo reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą, tačiau nori išbandyti, ką nors naujo? Tuomet ši poza jai tikrai patiks!
Sekso poza
Abipusis malonumas (2)
Partnerė atsigula lovos ar kito minkšto baldo gale ant nugaros, o partneris priklaupia ant kelių netoli jos. Partnerė išsiriečia į pusiau tiltelio pozą, kojas uždedama ant jo pečių.
Sekso poza
Uždraustas vaisius
Jei tektų rinkti aistringiausių pozų dešimtuką, tai ši poza neabejotinai pakliūtų tarp pirmųjų! Partnerei ši poza labai patiks, kadangi kaip ir "68-JAI" prieinamos visos vietelė, todėl galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas.
Sekso poza
Pojūčių antplūdis (1)
Ši poza iš partnerio pareikalaus stiprių kojų bei nugaros. Partnerio judesiai nėra labai suvaržyti, todėl darant kunilingą galimos glamonės rankomis.
Sekso poza
Bučiuojant vėliavos stiebą (5)
Partnerė atsigula ant šono ir vieną koją ištiesia į viršų prilaikydama ją ranka lyg tai būtų vėliavos stiebas. Partneriui atsivers puikus priėjimas su nevaržoma judesių laisve kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka.
Sekso poza
Pyragaitis (10)
Šioje, labai aistringoje, pozoje partneris turės puikų priėjimą kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka. Partneriui turint tokią gausybę galimybių bei visiškai nevaržomą judesių laisvę partnerę aplankys naujų pojūčių antplūdis.
Sekso poza
Jojimas į Šiaurę (3)
Partnerė nori kontroliuoti kunilingą? Kitos pozos pabodo? Tuomet ši puikiai tiks! Šioje pozoje partnerė turės daug laisvės kontroliuoti ne tik kunilingo stiprumą, bet ir kampą.
Sekso poza
Jojimas į Pietus (1)
Jeigu patiko "Jojimo į Šiaurę" poza, tai ši tikrai nenuvils. Šioje pozoje partnerė galės kontroliuoti ne tik kunilingo, bet ir anilingo stiprumą bei kampą judinant klubus pirmyn ir atgal arba sukant mažu rateliu.
Sekso poza
Išsiskleidęs erelis (3)
Būna dienų, kai esate pavargę ir neturite jėgų ekstremalioms ir sudėtingoms pozoms, kurios dažniausiai reikalauja daug jėgų? Tai ši kunilingo poza bus viena iš tų, kurios tinka tokiomis dienomis.
Sekso poza
Šalikas (8)
Tai labai panaši poza į "Išsiskleidusio erelio", tik šiuo atveju partnerė apsiveja kojomis partnerį kaip parodyta paveikslėlyje.
Sekso poza
Jo iniciatyva
Tai labai aistringa bei seksuali poza, kurią būtų nuodėmė praleisti. Šioje pozoje partnerė atrodys ypatingai seksualiai, o partneris turės puikų priėjimą kunilingui bei stimuliacijai rankomis.
Sekso poza
Po lizdeliu
Partnerei patinka būti viršuje ir viską kontroliuoti? Šioje pozoje ji gaus visišką kunilingo stiprumo kontrolę, o partneriui bus be galo malonu ją stimuliuoti oraliniu būdu bei stebėti iš apačios.
Sekso poza
Po dangčiuku
Ši poza labai populiari, todėl abejojame, ar bus tokių, kurie jos nebandę. Kas vis dėlto matote ją pirmą kartą, neaplenkite! Partnerė joje atrodys labai seksualiai!
Sekso poza
Po kriauklyte (1)
Ši poza labai panaši į "Ievos ekstazę", tačiau partnerė atsisukus į partnerį, todėl turi daugiau laisvės į visas puses. Kaip tik dėl to dažniau renkamasi būtent šią pozą.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...