Sekso poza

Išsiskleidęs erelis

Sekso poza

Būna dienų, kai esate pavargę ir neturite jėgų ekstremalioms ir sudėtingoms pozoms, kurios dažniausiai reikalauja daug jėgų? Tai ši kunilingo poza bus viena iš tų, kurios tinka tokiomis dienomis.

Išsiskleidusio erelio poza pasižymi ypatingu komfortu ir nei kiek nenusileidžia pačioms maloniausioms, kadangi partneris turės puikų priėjimą kuniligui bei stimuliavimui rankomis. Negana to, joje partneriai liečiasi su mažiau kūno vietų, todėl kartais kunilingas tampa jautresnis.

P.S. Šiek tiek pasitelkus fantaziją, šia poza galima mėgautis ne tik lovoje.

Privalumai:

  • Poza labai komfortiška;
  • Patogus priėjimas partneriui;
  • Dėl mažesnio partnerių lietimosi paviršiaus, kunilingas kartais tampa jautresnis.

Trūkumai:

  • Jei esate kupini aistros ir jėgų, ši poza pasirodys per daug įprasta ir nuobodi.

Panašios pozos

Sekso poza
68-Jai (11)
Tai labai aistringa kunilingo poza, kadangi partneriui atsiveria seksualus bei patogus priėjimas prie partnerės intymios vietelės. Šioje pozoje galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas.
Sekso poza
Ausinukai
Tai dar viena poza, kurioje partnerė gali reguliuoti kunilingo stiprumą bei kampą. Šioje pozoje partnerei švelniai priglaudus savo kojas partneriui prie galvos, jo judesiai tampa šiek tiek suvaržyti.
Sekso poza
Uždraustas vaisius
Jei tektų rinkti aistringiausių pozų dešimtuką, tai ši poza neabejotinai pakliūtų tarp pirmųjų! Partnerei ši poza labai patiks, kadangi kaip ir "68-JAI" prieinamos visos vietelė, todėl galimas ne tik kunilingas, bet ir anilingas.
Sekso poza
Bučiuojant vėliavos stiebą (5)
Partnerė atsigula ant šono ir vieną koją ištiesia į viršų prilaikydama ją ranka lyg tai būtų vėliavos stiebas. Partneriui atsivers puikus priėjimas su nevaržoma judesių laisve kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka.
Sekso poza
Pyragaitis (10)
Šioje, labai aistringoje, pozoje partneris turės puikų priėjimą kunilingui, anilingui bei stimuliavimui ranka. Partneriui turint tokią gausybę galimybių bei visiškai nevaržomą judesių laisvę partnerę aplankys naujų pojūčių antplūdis.

Komentarai (3)

AutoriusKomentaras
.....
Svečias
2012-01-20 20:42
:DDD Prajuokino Aivaro komentaras su vaizdziai iliustruota istorija :D Na tai poza gera, bet siek tiek atsibodusi :-\
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-12
Pranešimai: 56
2012-01-16 17:48
Tai butent si poza ir yra geriausia kunilingui atlikti. Partnere ir partneris gali pilnai pilnai atsipalaiduoti ir daryti savo darba. Mano manymu cia yra pats gazas. Kodel? Na sitame saite yra pilna pozu kunilingui. Ir as ysivaizduoju, kaip zmones su partene experimentuoja kurnors laiptineje, kai boba ysikibusi y tureklus, kojomis issirietusi kaip tiltelis, o pacanas laizo. Ir moteris saukia : nebegaliu daugiau, o dieve as nebegaliu. O tas asilas toliau mala liezuviu net nesuvokdamas kad ne tai panai taip gera, kiek ji nebeturi jegu laikytis uz tureklu. Esme ta kad paprastume yra kaifas, o ne perlinkusiuose kunuose su apsimestiniu alsavimu it tai yra tipo "aistra" !
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2011-10-12 22:30
paprasta bet gera poza ;)

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...