Straipsniai

vyro lytiniai organai
Dar kartelį apie prostatą2012-11-10
Mokslininkai kol kas nesugeba sėkmingai išaiškinti, kodėl laikui bėgant ima trauktis visi vyro organai, išskyrus prostatą. Su gerybine prostatos hiperplazija dažniausiai susiduria pagyvenusio amžiaus vyriškiai.
seksovi moters klubai
G-taško injekcijos: ar ryžtumėtės? (4)2012-10-28
Ar sutiktumėte injekcijai į makštį, jeigu tai garantuotų didesnį seksualinį malonumą bei stipresnius orgazmus? Anot "Fabulous" žurnalo, vakarinėje Jungtinių Amerikos Valstijų pakrantėje daugelis moterų tiesiog plūsta pas savo asmeninius daktarus norėdamos gauti tokias injekcijas.
nuliudusi pusnuoge mergina
Gyvenimas be sekso - ar tai kenkia? (2)2012-10-14
Gyvenime dėl įvairiausių priežasčių pasitaiko periodų be sekso. Tuo metu daugeliui kyla nerimas dėl įsitvirtinusio stereotipo, kad sekso nebuvimas kenkia dvasinei ir fizinei sveikatai. Tačiau ar taip iš tiesų yra?
zenklas
Ar susilaikymas pagerina spermos kokybę?2012-10-08
Izraelio mokslininkai nustatė, kad daugumos nuomonė susilaikyti bent savaitei prieš apvaisinimą, norint pagerinti sėklos (spermos) kokybę, yra klaidinga.
dvi peles
Pagirios nuo seksualinio persisotinimo2012-10-07
Mokslininkai vis dažniau aptinka neurocheminių "pagirių" požymius, kurie atsiranda nuo per didelio kiekio ejakuliacijų sukelto lytinio persisotinimo. Tai turi didelės įtakos ne tik nuotaikai bet ir gebėjimui atrasti stimulą kitose veiklose.
moters g taskas
Kodėl taip sunku patirti G-taško orgazmus?2012-05-27
G-taškas yra erotinio pasitenkinimo sritis, kurią gaubia dviprasmybės. Tik 1950-aisiais Ernst Grafenberg paskelbė savo atradimus apie šio brangaus taško egzistavimą savo tarptautiniame sekso žurnale.
apatine moters kuno dalis
9 dalykai, kurių dar nežinojai apie makštį (5)2012-03-23
Dauguma vyrų galvoja, kad žino apie seksą viską. Net tik apie tai, kaip patenkinti partnerę, bet ir jos anatomiją. Galite galvoti, jog išmanote, viską apie moters kūną, tačiau ar esate girdėję šiuos 9 dalykus apie makštį?
vyras ziuri i kelniu vidu
Priešnuodžiai nuo impotencijos: tavo sėkmės paslaptys (7)2012-03-12
Turbūt dažnam vyrui pažįstama tokia situacija. Praėjusi savaitė buvo sunki. Daug dirbai ir nė kart namo neparėjai anksčiau vidurnakčio. Šiandien vakare nutarei su žmona pasidaryti ypatingą vakarienę...
vyro prostata
Prostatos liauka2012-02-24
Prostatos liauka randasi vyro dubens srityje, tarp gaktikaulio ir tiesiosios žarnos priekio, bei yra apsivyniojusi šlaplę - vamzdelį, per kurį šlapimas yra pašalinamas iš pūslės. Ši liauka sveria tik 20 gramų ir yra vos didesnė už graikišką riešutą.
moteris siulo saugu seksa
Patarimai prieš naudojant prezervatyvus (10)2012-01-26
Prezervatyvai vis dar yra patikimiausias, paprasčiausias bei galima sakyti pigiausias būdas apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų ar nėštumo. Jų yra įvairiausių tipų, stilių bei dydžių, todėl visi norintys atras sau tinkamus.
moters g taskas
Ką turėtumėte žinoti apie moters PS-tašką! (3)2011-12-07
Turbūt nėra tokių, kurie nieko nebūtų girdėję apie moters G-tašką, kuris yra priekinėje makšties sienelės dalyje ir stimuliuojant gali sukelti ne tik orgazmą, bet ir moters ejakuliaciją. Tačiau dažnas atsakymas apie PS-tašką būna toks: "Nieko nesu apie jį girdėjęs".
vyras kalba telefonu
Mobilieji telefonai gali sumažinti vyrų vaisingumą2011-12-05
Visai nesenai Karalienės universiteto mokslininkai Kanadoje atliko tyrimą, kurio metu bandė išsiaiškinti mobiliųjų telefonų poveikį vyrų vaisingumui. Pasirodo, vyrams, kurie planuoja kažkada turėti vaikų, vertėtų sumažinti pokalbių šiais telefonais trukmę.
vyras su apatiniais
Teisybė ar gandas, kad vyro vaisingumas priklauso nuo nešiojamų apatinių?2011-12-04
Iki šių dienų nėra atlikta išsamių tyrimų su tvirtomis išvadomis, kad nuo vyro dėvimų apatinių priklauso jo vaisingumas. Tačiau daugelis esate girdėję patarimų nešioti kuo laisvesnius arba visai nedėvėti jokių!
spermatozoidai plaukia kartu
Ar tikrai viską žinote apie sėklą (spermą)?2011-12-01
Sperma - skystis sudarytas iš plaukiojančių ir tarpusavyje kovojančių spermatozoidų, kurie yra sudėtingo reprodukcijos proceso dalis. Spermatozoidai susideda iš įvairių komponentų, kurių svarbiausieji yra kaupiami spermatozoido galvutėje.
moters siluetas su antrankiais
Priklausomybė nuo sekso (11)2011-10-07
Šiais laikais vis daugiau žmonių yra kamuojami seksualinės priklausomybės. Jau dabar šią priklausomybę galima įvardinti kaip socialinę problemą, kuri turi nemažai panašumų su alkoholizmu, narkotinių medžiagų vartojimu ar azartiniais lošimais.
moteris susiemusi uz klyno
Šlapimo takų infekcijos (1)2011-09-22
Šlapimo takų infekcijos (ŠTI) dažniausiai yra skirstomos į dvi rūšis: apatinių takų (pvz. Cistititas) ir viršutinių takų uždegimus. Jei infekcija pereina į inkstus, ji gali būti pavojinga net gyvybei.
moteris daro pratimus su kamuoliu
Kegel'io pratimai (5)2011-09-12
Tai pratimai pavadinti jų kūrėjo vardu, kurie padeda stiprinti PC raumenis (angl. Pubococcygeus). Šie raumenys prilaiko tokius moterų organus: šlaplę, gimdą, šlapimo pūslę, tiesiąją žarną bei makštį, o vyrų: šlapimo pūslę, šlaplę varpą ir tiesiąją žarną.
nuvytes augalas
Erekcijos sutrikimai (1)2011-09-09
Erekcijos sutrikimai dar kitaip vadinami impotencija vargina ne mažai vyriškos lyties atstovų. Šiuo sutrikimus galima suskirstyti į dvi grupes: visišką ir dalinę. Visiška impotencija yra tuomet, kai vyras bet kurioje seksualinėje veikloje nesugeba pasiekti erekcijos.
taure su svirkstu
Alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis2011-08-18
Tabaką rūkantiems vyrams dažnai sutrinka spermatozoidų gamyba: sumažėja jų kiekis bei deformuojami likę, todėl apvaisinus moterį tokiais spermatozoidais padidėja persileidimo ar sveikatos sutrikimų vaisiui.
raumeningas vyro kunas
Vyro erogeninės zonos (2)2011-07-27
Galvos stimuliacija vyrams gali būti itin jautri, todėl nustebink partnerį, kai nesitikės to. Jiems patinka ne tik švelnūs masažai. Pabandyk su nagais nestipriai braižyti sukamaisiais judesiais. Tai patogu daryti bučiuojant jam lūpas arba kaklą.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...