Straipsnis

2015-06-16

Kaip padidinti krūtinę? Mitai ir realybė

moteris

Ar galima padidinti krūtinę dietomis, arba sumažinti specialių treniruočių dėka? Šie klausimai kamuoja daugelį moterų. Priemonių, skirtų padidinti krūtinę – nuo liaudiškų iki chirurginių būdų – daugybė. Tačiau kurie iš jų veiksmingi, o kurie tik pramanai? Į tai atsakys žemiau išvardinti faktai.

Mitai

1. Neegzistuoja jokių specialių dietų, padedančių padidinti krūtinės apimtį.
2. Netiesa ir tai, kad reikia valgyti kopūstus ir gerti apynių nuovirus, norint padidinti krūtinę.
3. Taip pat nėra nustatyta, kad aktyvus seksualinis gyvenimas padidina moters krūtinę.
4. Sportas gražina kūno linijas, bet ne didina krūtinės apimtį. Sportuojant vystosi didysis krūtinės raumuo, kuris randasi už pieno liaukų ir laikomas jų pagrindu.

Tiesa

1. Pieno liaukose yra riebalinis audinys, todėl priaugus svorio jis padidėja. O numetus svorio – sumažėja.
2. Pieno liaukos šiek tiek padidėja tik prieš menstruacijas. Tuo metu krūtinė būna labai jautri ir šiek tiek padidėjusi.
3. Moterų pieno liaukų dydį lemia genetiniai faktoriai. Jei mama turėjo nedidelę krūtinę, tai būtų kvaila tikėtis, kad duktė turės dideles krūtis. Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai dukra paveldi krūtinės apimtį iš tėvo moteriškos giminės pusės.
4. Patikimiausias būdas padidinti krūtinę – įsidėti implantus. Tačiau čia jau kiekvienos moters pasirinkimas – operuotis ar ne.

 

Taip pat skaitykite

seksas ir menesiai
Seksualumas priklauso nuo metų mėnesio (1)2015-09-09
Ar pastebėjote, kaip skirtingais metų laikais keičiasi jūsų trauka priešingai lyčiai? Nebijokite, jūs tokie ne vieni. Kol žmonės užsiima seksu, mokslininkai atlieka tyrimus: koks metų mėnuo tinkamiausias sekso žaidimams?
nestumas
Prietarai ir teisybė apie nėštumą2015-02-16
Jau nuo senų senovės nėščios moterys gyvena prietarų ir baimių pasaulyje. Praeina šimtmečiai, o prietarai lieka tie patys. Taip pat atsiranda ir naujų. Ar iš tiesų verta tikėti šiais prietarais? Ar jie pagrįsti moksliškai?
moters krutine
Moters krūtinė ir jos charakteris2014-12-12
Italų seksologas Pjeras Lorenconis tvirtina, kad jis gali pasakyti viską apie moterį pagal jos krūtinės formą ir dydį: "Moters krūtinė atskleidžia jos charakterį lygiai taip pat, kaip ir zodiako ženklas"
seksas ir kunas
Kaip nesigėdyti savo kūno...2014-12-05
Turbūt nerasite nei vienos moters, kuri būtų patenkinta savo kūnu. Pagal įvairius statistinius duomenis, nepatenkintos savo kūno sudėjimu yra nuo 47 iki 90 procentų moteriškosios lyties atstovių.
venerines ligos
Kaip atpažinti venerines ligas?2014-08-19
Seksas gali ne tik suteikti malonumą, bet ir sugadinti jūsų gyvenimą. Tai - venerinės ligos. Šis straipsnis padės atpažinti dažniausiai sutinkamas venerines ligas. Jei pastebėjote kokius nors simptomus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...