Straipsnis

2012-10-24

Sekso žaisliukų apžvalga: masažuokliai "Nexus Glide"

sekso zaisliukas nexus

Tai anatomiškai pritaikytas malonios formos sekso žaisliukas skirtas analinės angos stimuliacijai. Trumpasis galas su rutuliniu masažuokliu stimuliuoja lopinėlį tarp išangės ir sėklidžių. Nors pristatomas kaip P-taško (prostatos) masažuoklis vyrams, analinės angos stimuliacija juo gali mėgautis ir moterys.

Bendroji apžvalga

"Nexus Glide" dizainas, specialiai pritaikytas atlikti kuo kokybiškesnes stimuliavimo funkcijas, atrodo itin moderniai. Neturintis vidinio vibratoriaus bei būdamas nelankstus, šis sekso žaisliukas su pagrinde dalimi stiebu, kurio skersmuo 3 cm, gali įsiskverbti į 11,5 cm gylį. Tokių išmatavimų jis tinkamas ir pradedantiesiems, ir patyrusiems.

Ši "Glide" serija ne tik išvaizda panaši į "Neo" ir "Excel" modelius, bet ir trumpajame gale turi minėtą rutulinį tarpvietės masažuoklį, kuris yra dinamiškas ir pagamintas iš nerūdijančio plieno. Na, o visas žaisliukas yra gaminamas pasirinktinai iš baltos, juodos, oranžinės, raudonos ir violetinės spalvų higieniškos bei saugios naudoti viduje medžiagos polipropileno.

Naudojimas

Norint maksimalaus pasitenkini,mo, patartina naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantais. Kai žaisliukas jau viduje, jis padės pasiekti gilią ir ilgiau trunkančią kulminaciją. Tam gerai „pasidarbuoja“ rutulinis masažuoklis stimuliuodamas tarp išangės ir sėklidžių (vyrams) bei išangės ir išorinių lytinių lūpų (moterims). Viduje švelniai sukiojamas ir judinamas, Glide masažuoklis stimuliuos P-tašką (prostatą) vyrams bei, per vidinių raumenų susitraukimus arba tiesiog jį įdėjus į makštį, G-tašką moterims

Norint aštresnių pojūčių, tuo pačiu metu turėtų būti stimuliuojami ir lytiniai organai, t.y., masturbacija arba tam tikrose patogiose pozose lytinis aktas. Jei dar nesate patyrę P-taško (prostatos) orgazmo, tuomet šis daiktas jums gali labai pasitarnauti.

Priežiūra nėra sudėtinga, tačiau privaloma paisyti instrukcijoje esančių nurodymų. Po kiekvieno užsiėmimo būtina nuplauti šiltu vandeniu kartu su specialiai sekso žaisliukams skirtomis priemonėmis arba nealerginiu muilu. Plaunant nepamirškite išimti rutulinio stimuliatoriaus (kaip tai padaryti, aprašyta instrukcijoje).

Kokie atsiliepimai?

"Nexus Glide" yra puikus sekso žaisliukas pradedantiesiems analiniuose sekso žaidimuose bei kuriems labiau patinka mažesnių išmatavimų analiniai masažuokliai. Nors tikrai atsiras tokių, kurie labiau rinktųsi iš lankstesnių medžiagų pagamintus, tačiau, anot išbandžiusiųjų, jo tvirtumas suteikia kontrolės jausmą, kuomet jaučiami net menkiausi judesiai.

Kaip su tuo rutuliniu stimuliatoriumi? Ar jis nėra tiesiog nenaudinga gudrybė? Iš tiesų tarpvietės stimuliavimo funkcija yra tikrai maloni, todėl daugumos atsiliepimai teigiami. Šiam sekso žaisliukui esat pilnai viduje, judėdamas metalinis rutuliukais juntamai stimuliuoja tarpvietės audinius. Tačiau atstumas tarp rutuliuko ir pagrindinio stimuliatoriaus yra pakankamai mažas ir norint masažo arčiau sėklidžių, teks rinktis kitus "Nexus" modelius (Neo, Exel...). Na o kalbant apie moteris, jeigu esate vidutinio ūgio ir svorio, šis turėtų tikti.

Taip pat pasitaiko tokių nusiskundimų, kaip nepatogi velenėlio rankena, todėl tenka ieškoti kitos tinkamos pozos.

Vertinimas

Atsižvelgiant į tai, kad "Nexus Glide" tinka ir vyrams, moterims bei už „įkandamą“ kainą (galime priskirti prie vidutinių kainų klasės – apie 135 Lt), yra tikrai vertas dėmesio pasirinkimas. Tuo labiau, kad analinė stimuliacija ne ką mažiau maloni nei kitos!

Galutinis verdiktas: 7,5/10

 

 

Taip pat skaitykite

sekso isradimai
Keiščiausi sekso patentai2014-02-20
Turbūt ne vienas esate skaitęs apie neįprasčiausius patentus, tačiau tikrai ne visi matėte tuos, kurie susiję su seksu ir yra ne ką mažiau keisti nei išradingi. Kai yprastas seksas tampa nebeįdomus, atsiranda išminčių, kurie bando jį paįvairinti.
sekso zasiliukas we wibe
Sekso žaisliukų apžvalga: vibratoriai "We Vibe"  (2)2012-10-15
Prireikė ne vienerių metų mokslinių tyrimų ir tobulinimų, kol buvo sukurtas "We Vibe" vibratoriaus dizainas. Kūrėjų tikslas buvo sukurti maksimaliai modernų vibratorių.
sekso zaisliukas fleshlight
Sekso žaisliukų apžvalga: masturbatoriai "Fleshlight"2012-10-11
Fleshlight - tai aukščiausios kokybės masturbatoriai, imituojantys moters lūpas, makštį, išangę arba tiesiog nieko neatvaizduojantys su ertme, panašia į taupyklės. Jie pagaminti iš minkštos, patvarios ir itin tikroviškos SuperSkin medžiagos, kuri suteikia realistiškiausius pojūčius.
sekso zaisliukai
Sekso žaisliukų priežiūra2012-06-16
Visais daiktais, kurie mums naudingi, rūpinamės kaip tik galime...sekso žaislai neturėtų būti išimtis. Išmokite jiems rodyti meilę, kad jie galėtų atsakyti jums tuo pačiu! Atminkite, kad šie patarimai neatstoja gamintojo rekomendacijų.
pirmpalas
Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių ar dirbtinę varpą? (2)2012-06-08
Dirbtinės varpos (angl. Dildo) yra visame pasaulyje vienas dažniausiai naudojamų sekso žaisliukų. Jei esate pasiruošusi pirkti savo pirmąją, yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų žinoti iš anksto.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...