Straipsnis

2012-10-11

Sekso žaisliukų apžvalga: masturbatoriai "Fleshlight"

sekso zaisliukas fleshlight

Fleshlight - tai aukščiausios kokybės masturbatoriai, imituojantys moters lūpas, makštį, išangę arba tiesiog nieko neatvaizduojantys su ertme, panašia į taupyklės. Jie pagaminti iš minkštos, patvarios ir itin tikroviškos SuperSkin medžiagos, kuri suteikia realistiškiausius pojūčius.

Masturbatorių sudaro rankovė įtaisyta į žibintuvėlio formos įdėklą, kuris susideda iš trijų dalių: pagrindinio korpuso, oro išleidimo vožtuvo/valymo dangtelio gale bei pagrindinio apsaugos dangtelio priekyje. Pačios rankovės ilgis dažniausiai siekia apie 25,4 cm, o skersmuo - nuo 0,7 iki 1,9 cm.

Kaip ir minėjome, šie masturbatoriai būna kelių tipų: imituojantys oralinio, makšties bei analinio sekso rūšis. Taip pat galima pasirinkti iš daugybės vidaus struktūrų, kurios suteikia skirtingus pojūčius. Mes pateikėme šešias pagrindines: orginali, super - siaura bei ultra -siaura, banguota, gumbuota ir rantyta. Galima rasti net ir tokių, kurios pagamintos pagal skirtingų merginų makšties sandaras.

Patarimai:

  • Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantais.
  • Kitame gale korpuso sureguliuokite slėgio vožtuvėli iki optimalaus oro pralaidumo.
  • Prieš naudojant, galite šiltu vandeniu sušildyti medžiagą iki kūno temperatūros.
  • Plaunant pakanka šilto vandens. Jokiais būdais nenaudokite muilo ar kitų cheminių preparatų, kurie gali pažeisti SuperSkin medžiagą, išskyrus specialiai sukurtus šiam prietaisui valyti.
  • Nuplovus leiskite iki galo išdžiūti.

Vertinimas

Visiems pirmą kartą paėmus į rankas Fleshlight masturbuoklius įspūdis dažniausiai tas pats - neįtikėtinai maloni ir tikroviška SuperSkin medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Tiesiog nesinori padėti į šoną.

Vidaus struktūrą reikėtų rinktinis kiekvienam pagal poreikius. Populiariausios ir geriausių atsiliepimų susilaukiančios yra banguota ir gumbuota. Pastaroji pastebimai šiurkštesnė (daug gumbelių), tačiau neabejotinai suteikianti stipresnius pojūčius. Nepaisant to, kad šie masturbuokliai labai lengvai ir greitai išsiplauna (baigiama yra viduje), gumbuotai struktūrai vis tik prireikia šiek tiek daugiau laiko nei su kitoms.

Tai neabejotinai vienas iš pačių geriausių ir maloniausių sekso žaisliukų vyrams. Nors kaina palyginus didelė, jis tikrai to vertas.

Galutinis verdiktas: 10/10.

 

 

Taip pat skaitykite

sekso isradimai
Keiščiausi sekso patentai2014-02-20
Turbūt ne vienas esate skaitęs apie neįprasčiausius patentus, tačiau tikrai ne visi matėte tuos, kurie susiję su seksu ir yra ne ką mažiau keisti nei išradingi. Kai yprastas seksas tampa nebeįdomus, atsiranda išminčių, kurie bando jį paįvairinti.
sekso zaisliukas nexus
Sekso žaisliukų apžvalga: masažuokliai "Nexus Glide"2012-10-24
Tai anatomiškai pritaikytas malonios formos sekso žaisliukas skirtas analinės angos stimuliacijai. Nors pristatomas kaip P-taško (prostatos) masažuoklis vyrams, analinės angos stimuliacija juo gali mėgautis ir moterys.
sekso zasiliukas we wibe
Sekso žaisliukų apžvalga: vibratoriai "We Vibe"  (2)2012-10-15
Prireikė ne vienerių metų mokslinių tyrimų ir tobulinimų, kol buvo sukurtas "We Vibe" vibratoriaus dizainas. Kūrėjų tikslas buvo sukurti maksimaliai modernų vibratorių.
sekso zaisliukai
Sekso žaisliukų priežiūra2012-06-16
Visais daiktais, kurie mums naudingi, rūpinamės kaip tik galime...sekso žaislai neturėtų būti išimtis. Išmokite jiems rodyti meilę, kad jie galėtų atsakyti jums tuo pačiu! Atminkite, kad šie patarimai neatstoja gamintojo rekomendacijų.
pirmpalas
Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių ar dirbtinę varpą? (2)2012-06-08
Dirbtinės varpos (angl. Dildo) yra visame pasaulyje vienas dažniausiai naudojamų sekso žaisliukų. Jei esate pasiruošusi pirkti savo pirmąją, yra keletas dalykų, kuriuos vertėtų žinoti iš anksto.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...