Straipsnis

2016-06-09

Pagal vyro figūrą galima nustatyti koks jis bus lovoje

Anksčiau iš pirmo žvilgsnio pažiūrėję į žmogų apie jo būdą galėdavo pasakyti tik profesionalūs ekstrasensai ir fizionomistai. Tačiau dabartiniais laikais tai gali padaryti daug kas.

Kanados psichologė Liza Burbo išvedė teoriją, kurioja teigiama, kad visus žmones galima suskirstyti į penkis pagrindinius psichotipus ir kiekvieną jų išsamiai aprašyti.

Pagrindinėje klasifikacijoje yra trys žmogaus figūros tipai. Pasirodo, kad mūsų kūnas gali daug ką apie mus pasakyti. Juk jis įsimena visas išgyventas traumas, baimes, siekius, norus. Beje, ne tik įsimena, bet ir atspindi...

Rusų psichologai, remdamiesi Lizos Burbo teorija, išanalizavo, kaip galima nustatyti vyro būdą pagal jo figūrą ir sužinoti koks jis bus lovoje.

Seksas su vyru, panašiu į Adrien'ą Brody

Kūnas: liesokas, fragmentiškas. Apie tokį dažnai sakoma: tik kaulai ir skūra. Jis atrodo labai gležnas, sugeba būti nematomas. Lengvai pasimeta minioje arba kompanijoje taip, kad žmonės neprisimena šio žmogaus, ar buvo jis jų tarpe, ar ne.

Elgesys: toks vyras nedrąsus ir kuklus. Jo devizas: „Neišsiskirk!“ Įprastai jis save dažnai nuvertina. O labiausiai bijo panikos. Greitai susinervina, netgi dėl smulkmenų.

Seksas: lovoje nemoka imtis iniciatyvos arba to labai bijo. Tokio tipo vyriškiams gali kilti seksualinių problemų, netgi problemų su orgazmu ir potencija. Tačiau visas šias problemas galima lengvai išspręsti. Tokiam meilužiui pakanka sukurti komfortišką psichologinę aplinką.

Tokio tipo vyras labai sunkiai išgyvena neigiamus atsisakymus, ypač sekse. Tačiau jis pats nemoka atsakyti merginai, bijodamas jos neįskaudinti. Su tokiu vyru seksualinė iniciatyva greičiausiai priklausys nuo partnerės.

Seksas su vyru, panašiu į Robert'ą Pattinson'ą

Kūnas: ilgas, gali atrodyti šiek tiek neproporcingas. Ilgos rankos, pakumpę pečiai. Apskritai figūra atrodo taip, tarsi raumenų tonusas būtų labai silpnas, todėl kūnas atrodo netiesus ir neišdidus. Veriantis ir išraiškingas žvilgsnis.

Elgesys: vyrai, turintys panašų kūno sudėjimą kaip Robert'o Pattinson'o dažnai siekia viešumo. Tokie žmonės bijo vienatvės, todėl stengiasi, kad juos suptų kuo daugiau žmonių. Jiems patinka aplinkinių dėmesys ir interesai. Kartais jie elgiasi kaip maži vaikai, reikalaujantys globos. Be to, jie dažnai gali persitransformuoti į aukos vaidmenį.

Seksas: tokio tipo vyrai yra dažnai nepasotinami lovoje. Jiems visada trūksta sekso. Jie dievina seksą, todėl, kad jiems patinka susilieti su kitu žmogumi. Taip pat jiems patinka, kai juos giria lovoje. Jei partnerė rečiau su juo mylisi, jis jaučiasi atstumtas.

Seksas su vyru, panašiu į John'ą Travoltą

Kūnas: apkūnus, apvalus. Figūra primena bandelę arba obuolį.

Elgesys: vyrai, turintys panašų kūną į John'o Travolt'os gali būti labai globėjiški. Jie dažnai ir noriai prisiima kitų problemas ir rūpestingai bando jas išspręsti. Pati didžiausia tokių vyrų baimė – laisvė. Nenuostabu, kad vyrai su tokiu kūno sudėjimu retai kada lieka viengungiais. Jie dažnai veržiasi vesti, sukurti šeimą.

Seksas: vyrai, su tokia figūra kaip John'o Travoltos, Jack'o Black'o ar Kevin'o James'o yra labai jausmingi. Tiksliau, gali būti labai jausmingi sekse, tačiau tokie partneriai, kaip taisyklė, nemėgsta intymaus artumo. Jie labai drovūs. Todėl dažnai jų kuklumas užgniaužia seksualinį potencialą, teikdamas pirmenybę šaltumui lovoje. Padėti atsipalaiduoti ir mėgautis tokio partnerio neišnaudota aistros energija padės rūpestinga ir mylinti partnerė.

Seksas su vyru, panašiu į Leonardo Di Caprio

Kūnas: pakankamai vyriškas, spinduliuojantis jėgą ir valdžią. Netgi jei vyras neturi įspūdingų raumenų, jis vis tiek laikomas vyriškumo simboliu. Dažnai tokie vyrai turi nedidelį pilvuką, kadangi mėgsta alų. Jei jie pasitaiso, jų kūnas pasidaro panašus į kriaušę: liesa viršutinė kūno dalis ir stambi apatinė.

Elgesys: vyrai su panašia figūra kaip Leonardo Di Kaprio dažnai būna energingi, charizmatiški. Jie mėgsta kontroliuoti, būti vadovo pozicijoje ir valdyti aplinkinius žmones.

Seksas: Vyrai, turintys tokią figūrą kaip Leonardo Di Kaprio arba Arnoldo Schwarzenegger'io paprastai ima iniciatyvą į savo rankas. Jiems patinka kontroliuoti procesą ir vadovauti. Jie save laiko nuostabiais meilužiais. Ir iš tiesų, jie yra puikūs viliotojai, kurie puikiai žino kaip patenkinti merginą sekso metu. Kartais tokie vyrai pavirsta seksualiniais manipuliatoriais ir seksą naudoja kaip ginklą, kad pasiektų ko trokšta. 

Komentarai (7)

AutoriusKomentaras
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2020-12-22
Pranešimai: 20
2021-01-19 18:46
Buy high quality real  registered passport drivers license green cards resident permit etc. Email...[buydocuments55@gmail.com]

((whatsapp +447466697250)

driver’s license, ID CARD,) IELTS, TOEFL, VISA,(,(buydocuments55@gmail.com), birth certificate, school diplomas,


marriage certificate, US GREENCARD, SSN and many other documents in less than five working days.WhatsApp............. +447466697250

WE ARE THE ONLY DOCUMENTS PRODUCERS WHO ACCEPT TO MEET WITH CLIENTS FACE TO FACE TO TALK ABOUT THE PROCESS OF THEIR DOCUMENTS.

NB; we do this to help people who are in urgent need.

Apply for real registered Passport, Visa, Drivers’ License, ID CARDS, Marriage Certificates, diplomas etc. for sell. Passport, citizenship, ID cards, driver license, diplomas, degrees, and certificates are also available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states in USA and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Da
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2021-01-13
Pranešimai: 10
2021-01-13 11:46
With the COVID-19 pandemic which may trigger a global recession, we produce authentic currency bills of USD$, GBP£, Euros€ and many more currency bills with different serial numbers on each bill. We have instock the semi finish banknote substrates already engraved and designed front and back of the various currencies of each denomination. We need a partner to work with discretely to finish the production of our semi finish banknote substrates and make it legal tender on a percentage which we are going to discuss in a personal meeting in the event that you agree to work with us. We will schedule for a meeting to show you everything and discuss all details and produce samples so you can go test to confirm authenticity. All Notes will pass major test like ultra violet light, pencil test, many more fake money detection. No Hassle!!

Whatsapp..+447440452178

email..genuinneproducts@programmer.net

Skype..nicolas.persey

EUR - EUR
USD - US dollars
GBP - British pound
INR - Indian Rupee
AUD
Sekso guru
Prisijungė: 2020-01-28
Pranešimai: 3537
2020-12-08 19:33
BUY FAKE DOCUMENTS, ID CARDS, PASSPORTS, DRIVER'S LICENSE (whatsapp: +14086864759) SOCIAL SECURITY NUMBER CARD (SSN card) RESIDENTS PERMIT, VISA, WORK PERMIT, CITIZENSHIP DOCUMENTS, NEELTS, GMT, GM NIN, SIN https://www.timesaverholdings.com
Buy real passports | Driver's license, identity card | Visa | IELTS | TOEFL | Diplomas | Work permit | Citizenship | Residence permit | Counterfeit money (WhatsApp: +14086864759)
Registered EU driving license passports and IDs WhatsApp +14086864759
WhatsApp: +14086864759

Email: timesaverholdings@gmail.com
website: https://www.timesaverholdings.com
website: https://www.timesaverholdings.com


At timesaverholdings documents, we produce original passports, driver's licenses, SSN cards, identity cards, visas, stamps and other documents for the following countries:USA, UK, Australia, Belgium, Brazil, Finland, France, Great Britain, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Austria, Sweden, Switzerland, Spain, Great Britain, USA and some others.
We offer you
mariam
Svečias
2020-09-10 16:12
MY name is luthor mariam, from, (USA) After 12 years of marriage, me
and my husband has been into one quarrel or the other until he finally
left me and moved to California to be with another woman. I felt my
life was over and my kids thought they would never see their father
again. i tried to be strong just for the kids but i could not control
the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and
pains because i was really in love with my husband. Every day and
night i think of him and always wish he would come back to me, I was
really upset and i needed help, so i searched for help online and I
came across a website that suggested that Dr Osasu can help get ex
back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he
told me what to do and i did it then he did a Love spell for me. 28
hours later, my husband really called me and told me that he miss me
and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that
same day,with lots of love and joy,an
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2020-05-29
Pranešimai: 63
2020-09-03 02:13
BUY 100% UNDETECTABLE BANK NOTES AND QUALITY DOCUMENTS.Whatsapp:(+4915215387133) YOUR CLEAR NET PLUG
-Selling 100% Good Cc Cvv,Fullz,dumps+pin,Bank Logs,Wu transfers.
Buy real driving license  
WhatsApp: (+4915215387133)) ID cards, residence permit, visa, work permit, citizenship
GRADE A++  COUNTERFEIT MONEY FOR SALE AND WE DO PRODUCE  HIGH QUALITY OF  REAL AND FAKE DOCUMENTS. FOR
$$ YOU HAVE DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE WE HAVE PARTNERS IN ALMOST EVERY
COUNTRY SO IF IN CASE YOU ARE LOOKING FOR A FACE TO FACE BUSINESS THEN JUST CONTACT  AND STATE YOUR
LOCATION AND YOU SHALL HAVE YOUR BILLS 


-Buy Undetectable Counterfeit Money Online,With a lot of experience in the field and a wide range of
products, We provide fake banknotes of the unmatched quality with all the necessary security features
on them, including watermarks, special foil elements, color-shifting inks, see-through registers, and
threads. We produce indistinguishable premium products that can be safe
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2020-05-05
Pranešimai: 7
2020-05-05 16:16
Buy high quality real  registered passport((whatsapp +447466697250)driver’s license, ID CARD,(https://www.buydocuments.online) IELTS, TOEFL, VISA,(,(buydocuments55@gmail.com), birth certificate, school diplomas, marriage certificate, US GREENCARD, SSN and many other documents in less than five working days.

https://www.buydocuments.online
WhatsApp............. +447466697250


WE ARE THE ONLY DOCUMENTS PRODUCERS WHO ACCEPT TO MEET WITH CLIENTS FACE TO FACE TO TALK ABOUT THE PROCESS OF THEIR DOCUMENTS.


NB; we do this to help people who are in urgent need.


Apply for real registered Passport, Visa, Drivers’ License, ID CARDS, Marriage Certificates, diplomas etc. for sell. Passport, citizenship, ID cards, driver license, diplomas, degrees, and certificates are also available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states in USA and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2019-04-16
Pranešimai: 1
2019-04-16 16:07
hello

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Real Spell Home That Work Fast By Powerful Love Spell Casters, We are the best Black Magic & white Magic Voodoo Spell...
Real Spell Home That Work Fast By Powerful Love Spell Casters, We are the best Black Magic & white Magic Voodoo Spell...
Real Spell Home That Work Fast By Powerful Love Spell Casters, We are the best Black Magic & white Magic Voodoo Spell...
Real Spell Home That Work Fast By Powerful Love Spell Casters, We are the best Black Magic & white Magic Voodoo Spell...
Real Spell Home That Work Fast By Powerful Love Spell Casters, We are the best Black Magic & white Magic Voodoo Spell...