Straipsniai

tantrinis seksas
Visa tiesa apie tantrinį seksą2014-10-10
Turbūt sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie tantrinį seksą. Tačiau paklausus, kas tai yra, teisingai pasakytų tik vienas kitas. Šiame straipsnyje sužinosite daug faktų apie šią sekso rūšį.
prezervatyvai
10 mitų apie prezervatyvus2014-10-08
Šiais laikais galima įsigyti įvairių kontracepcijos priemonių. Nežiūrint į didžiulį pasirinkimą, prezervatyvai yra vis dar patikimiausi ir populiariausi. Nenuostabu, kad apie juos egzistuoja nemažai mitų.
fotosesija po vandeniu
Įkvepiančios fotografijos2014-09-30
Visuomet verta žavėtis tais, kurie naudodamiesi esamas technologijas, sugeba išspausti kažką neįtikėtino, kas atrodo sunkiai įkandama kitiems to laikotarpio entuziastams. 1938 metais mažai kam žinomas fotografas Bruce Mozert surengė kvapą gniaužiančią fotosesiją po vandeniu.
santykiai per atstuma
Patarimai: kaip susitikinėti su mergina per atstumą2014-09-29
Santykiai per atstumą gana nemažas išbandymas abiems partneriams. Norint išsaugoti tokius santykius, reikia įdėti daug pastangų, apsišarvuoti kantrybe ir supratingumu. Žemiau išvardinti patarimai labiau pritaikyti vyrams, tačiau moterims taip pat ne pro šalį jais pasidomėti.
sudetingi santykiai
Kaip pamiršti seną meilę2014-09-19
Viena iš skausmingiausių išsiskyrimo problemų – nesugebėjimas akimirksniu ištrinti malonių akimirkų iš atminties. Fantastiniuose filmuose herojai gali kada tik panorėję ištrinti savo atmintį. O ką daryti realiame gyvenime, kaip atsikratyti kankinančių prisiminimų?
moterų klaidos lovoje
Moterų klaidos lovoje: vyrų žvilgsnis (1)2014-09-10
Visi mes darome klaidų. Tačiau yra tokių klaidų, kurios kartojamos nuolatos ir labai erzina antrąją pusę. Po apklausų paaiškėjo, kokios yra pagrindinės klaidos, kurių turėtų vengti bet kuri moteris.
seksualus vyras
10 seksualiausių būdų patraukti vyro dėmesį2014-09-02
Pasirodo, kad šiais laikais ne taip ir lengva patraukti vyrų dėmesį. Dabar stiprioji lytis per daug išlepinta, ir turi visai kitokią nuomonę apie moters seksualumą, nei anksčiau.
supykusi moteris
5 sekso mitai, kurie erzina moteris2014-08-26
Egzistuoja nemažai stereotipų apie tai, ką turi ir ko neturi daryti moteris sekso metu. Tačiau dauguma jų jau seniai atgyvenę. Štai patys populiariausi mitai, kurie nuodija moterims gyvenimą.
venerines ligos
Kaip atpažinti venerines ligas?2014-08-19
Seksas gali ne tik suteikti malonumą, bet ir sugadinti jūsų gyvenimą. Tai - venerinės ligos. Šis straipsnis padės atpažinti dažniausiai sutinkamas venerines ligas. Jei pastebėjote kokius nors simptomus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
moterys
22 moterų skirtumai nuo vyrų (1)2014-08-10
Moteris - tai paslaptinga ir išmintinga būtybė. Psichologai, norėdami atskleisti moteriško žavesio paslaptis, atliko apklausą, po kurios paaiškėjo 22 pagrindiniai moterų skirtumai nuo vyrų.
nevaisingumas
Mitai ir faktai apie nevaisingumą2014-08-01
Nevaisingumas – rimta ir skaudi tema daugeliui porų. Apie jį sklando nemažai mitų, kuriuos greičiausiai sugalvojo žmonės nieko nenutuokiantys apie mediciną. Šiame straipsnyje pateikiami faktai padės jums sužinoti visą tiesą apie šią nemalonią ligą.
seksualines baimes
Seksualinės moterų baimės2014-07-21
Daugelis moterų turi vienokių ar kitokių seksualinių baimių. Vaikystėje vaikai iš baimės slėpdavosi po antklode. Tačiau nuo seksualinių baimių taip paprastai nepasislėpsi. O kam slėptis? Reikia jų atsikratyti.
oralinis seksas
19 būdų oraliniam seksui atlikti2014-07-13
Oralinis seksas - antra pagal populiarumą sekso rūšis po tradicinio sekso. Natūralu, kad egzistuoja daug skirtingų būdų, kaip jį atlikti. Šiame straipsnyje rasite daug patarimų ir oralinio sekso technikos aprašymų.
tarpusavio santykiai
5 mitai apie santykius2014-07-01
Nuo senų senovės iki dabartinių laikų mus lydi daugybė stereotipų apie santykius. Pavyzdžiui, priešingybės traukia, vaikas gali sutvirtinti yrančią santuoką ir panašiai. Tačiau, pasak Mičigano universiteto profesorės Terri Orbuch, tai ne visiškai tiesa.
masturbacija
Masturbacija: mitai ir faktai2014-06-21
Į masturbaciją nuo senų laikų buvo žiūrima kaip į nuodėmę ir gėdą. Daugelis ja užsiiminėja paslapčia ir apie tai nekalba. Dėl to žmonės gauna nepakankamai informacijos apie šią seksualinio pasitenkinimo formą.
seksas
Kodėl skauda sekso metu? (1)2014-06-13
Kartais sekso metu moterys vietoj malonumo patiria skausmą. Dažnai girdimas mitas, kad mylintis skauda todėl, jog nesutampa vyro ir moters lytinių organų dydis. Tačiau, kaip taisyklė, skausmo priežastys būna visai kitos.
saugus seksas senoveje
Kaip saugojosi nuo nėštumo senovėje?2014-06-05
Apsisaugojimo priemonė nuo nėštumo senovės Egipte buvo... krokodilo mėšlas! O graikės, nenorėdamos pastoti, naudojo vorų voratinklius, t.y. į makštį įsikišdavo gyvus nariuotakojus, kad jie užmegztų jose voratinklius.
analinis seksas 3 dalis
Analinis seksas (3 dalis) (1)2014-05-08
Ilgai laukta, paskutinė dalis apie analinį seksą jau čia. Tikimės daugumai šie klausimai ir atsakymai padėjo išspręsti ilgai kamavusius neaiškumus apie vieną iš daugiausiai disgusijų sukeltį sekso tipą.
blogos vietos seksui
Blogiausios vietos seksui2014-05-01
Mylėtis ant stalo gerai sekasi tik filmų herojams. Realybėje tai ne pati patogiausia vieta seksui. Iš tiesų, yra tokių vietų, kurios ne tik netinkamos užsiimti seksu, bet ir didelė rizika patirti traumų. Apžvelgsime keletą tokių vietų.
analinis seksas 2 dalis
Analinis seksas (2 dalis) (2)2014-04-25
Tęsiame pradėtą temą apie sekso tipą, kuris kelia daugiausiai klausimų. Kadangi tiek daug abejonių, dvejonių ir neaiškumų, šie straipsniai padės bent daliai jų prasklaidyti.
Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9...16 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...