Straipsniai

rusu daktaras Jurijus Prokopenko
Šiuolaikinis seksualumas: Geismą keičia darbas (1)2013-02-25
Konsultuoja Jurijus Prokopenko, Maskvos psichiatrijos mokslų tyrimo instituto darbuotojas, seksologas, tinklaraščio „Kaip būti laimingam gyvenime ir sekse“ autorius, veda antrinio sekso užsiėmimus.
pirstais padaryta sirdele
Kas yra meilė?2013-02-20
2012 metais „Google“ paieškoje vienas iš populiariausių įrašų buvo „Kas yra meilė?“. Tačiau koks galėtų būti atsakymas į šią užklausą? Fizikai, psichoterapeutai, filosofai, rašytojai ir dvasininkai į šį klausimą pateiktų skirtingus atsakymus, rašo The Guardian.
moteris skaudancia galva
Streso padariniai moterims2013-02-19
Visiems jau senai žinoma, kad moterys ir vyrai skirtingai reaguoja į stresines situacijas, tačiau iš tiesų yra ir esminių neatitikimų, kaip tai veikia jų sveikatą. Tyrimai parodė, kad ūminis ir lėtinis stresas gali smarkiau pakenkti moterų fizinei ir psichinei būsenai.
du ziogai mylisi
Seksas gyvūnų pasaulyje2013-02-18
Esame pripratę galvoti, kad erotinės fantazijos ir iškilūs santykiai gamtos duoti tik mums, žmonėms. O gyvūnijos pasaulyje viskas yra primityvus instinktų tenkinimas. Deja, klystame. Gyvūnijos pasaulio žinovai papasakojo apie kai kurių gyvūnų „seksualinio gyvenimo“ ypatumus.
moteris laikanti kriause
Kūno sudėjimas padeda nuspėti sveikatos būklę2013-02-18
Pasirodo, kad kūno sudėjimas gali nusakyti daugiau nei kokio tipo maudymosi kostiumėlį tinkamiausia dėvėti. Naujas tyrimas, kurį atliko grupelė mokslininkų iš Kalifornijos universiteto, paneigė anksčiau gyvavusį įsitikinimą.
seksuali moteris tarp geliu lovoje
Moters geismas (1)2013-02-17
Malonumo siekimas ir baimė sau tai leisti – kodėl moters geismas toks nevienareikšmiškas ir taip greitai kintantis, atsako žurnalas „Psychologies“.
moteris susiemusi uz pilvo
9 mažai žinomi faktai apie "tas dienas" (3)2013-02-16
Labai dažna moteris apie savo menstruacinį ciklą žino tikrai ne viską , todėl visuomet lieka tam tikrų neaiškumų ir klausimų, į kuriuos ne visada rengiamasi ieškoti atsakymų. Pavyzdžiui, 2012-ais metais Australijoje atliktas tyrimas parodė, kad...
moteris su telefonu rankose
Ar slapčia tikrinate vyro telefoną? (1)2013-02-15
Noras rasti neištikimybės įrodymų, savininkiškumas ir moteriškas smalsumas skatina jas retkarčiais užsukti ten, kur prasideda privatumo ribos. Apklausus 500 Lietuvos moterų nuo 18 iki 40 metų amžiaus paaiškėjo, kad...
moteris nusisukusi nuo vyro lovoje
Vyras nenori sekso... kodėl?2013-02-13
Vyrauja nuomonė, kad bet kuris vyras yra patinas, trokštantis sekso visur ir visada. Kai gyvenime susiduriame su priešinga situacija, dažnai nežinome kaip į tai teisingai reaguoti. Į šį klausimą atsako psichologai.
vyras ir moteris apsikabine
Pirmas kartas - seksualinio gyvenimo pamatas? (4)2013-02-13
Turite problemų lovoje? Žaidimai miegamajame atrodo blankoki? Vienas Jungtinėse Valstijose atliktas tyrimas rodo, kad pirmasis kartas mūsų seksualiniam gyvenimui palieka amžiną įspaudą.
visokiu spalvu prezervatyvai
Prezervatyvų naujovės (2)2013-02-11
Jei nežinočiau, kas tai yra, būtų sunku suprasti, kas šie daiktai prieš mane. Jų maždaug 20, sudėtų ant vertikalių medinių strypelių rėmo ir gaubiamų vaiduokliškų šešėlių, metamų iš apačios kylančios šviesos. Jie primena sudėtingas peršviečiamo plastiko skulptūras.
vyras ir moteris ant sofos
Santuokinis seksas: vieni privalumai! (1)2013-02-09
Ne kartą turbūt teko girdėti juokaujant, kad vienintelis santuokinio sekso privalumas tas, kad jis yra. Tačiau seksologai tvirtina, kad seksualinis sutuoktinių artumas turi daugybė privalumų.
vyras ir moteris lovoje
Po 7 metų draugystės - skyrybos!2013-02-08
1955 metais Marilyn Monroe sukūrė naują kino istorijos puslapį, atsistojusi ant metro grotelių. Oro gūsis iš grotelių pakėlė jos baltą suknelę, kurią ji koketiškai stengėsi prilaikyti.
kovojanti moteris
Tendencija: vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja2013-02-07
Seksologai tvirtina, kad vyrai šiandien įgyja vis daugiau moteriškų bruožų: jie jautrūs, nori švelnumo, supratimo. Tuo tarpu moterys vis dažniau elgiasi vyriškai: priima sprendimus, nesibijo atsakomybės, atvirai išsako savo troškimus...
kosmonautas su skafandru
Seksas kosmose2013-02-06
Per artimiausią šimtmetį žmonija gali organizuoti pirmą tikrą tarpžvaigždinę kelionę - tokią neįtikėtiną prognozę pateikė JAV Pažangių gynybos projektų tyrimų agentūra (DARPA), kuri neretai vadinama „Pentagono išprotėjusių mokslininkų departamentu“.
vyras ir moteris buciuojasi
Seksas gydo...2013-02-03
Statistikos duomenimis, vedę vyrai ir ištekėjusios moterys gyvena ilgiau už vienišus. Medikai ilgai galvojo apie šį fenomeną ir galiausiai priėjo išvados, kad ilgesnio gyvenimo priežastis yra būtent seksas.
moteris skaito knyga lovoje
Sekso kultūros ypatumai2013-01-29
Kiekviena šalis turi savo istoriją, unikalią kultūrą ir tik jai vienai būdingą virtuvę. O dar – ypatingą nacionalinį požiūrį į seksą! Tad pakvieskite savo antrąją pusę į asmeninį sekso turą.
moteris su kardu
Kaip užkariauti vyro širdį?2013-01-27
Populiari amerikiečių rašytoja ir tinklaraštininkė Sherry Argov pasakoja, kodėl jums reikia atsikratyti geros mergaitės įvaizdžio, jei norite laimėti kovą dėl mylimojo.
senovinis piesinys
Istoriniai faktai apie seksą2013-01-21
Kam buvo skirta dauguma viduramžių korėjiečių traktatų apie seksą, kas tikrinta merginai prieš pirmąją vedybinę naktį senovės Romoje, kaip kovota prieš homoseksualus viduramžių Venecijoje? Šiame straipsnyje - atsakymai į šiuos ir kitus klausimus.
seksuali moteris
Moterų seksualinės problemos2013-01-19
Ne paslaptis, kad moteriai pasiekti orgazmą sunkiau nei vyrui. Štai priežastys, kodėl, ir patarimai, kaip padidinti savo šansus mėgautis seksu taip, kaip tai daro vyrai.
Atgal 1...5 6 7 8 9 10 11 12 13...16 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...