Straipsniai

porele lovoje
Kaip išvengti nemalonių situacijų sekso metu?2013-07-13
Mylėjimasis daugumai porų asocijuojasi su romantiškais vaizdais: vakariene prie žvakių, šilkiniais patalais, rožių žiedlapiais... Tačiau gyvenime ne viskas būna taip gražu. Kartais pasitaiko itin nemalonių situacijų, galinčių sugadinti visą akimirkos grožį.
prizas
KONKURSAS "Seksualiausia kūno vieta" (8)2013-07-09
Atsiųsk mums tavo manymu seksualiausios tavo kūno vietos foto. (Tai gali būti bet kuri kūno vieta.. veidai nebūtini). Daugiausiai LIKE surinkusi vieno vyro ir vienos merginos foto LAIMĖS po 100 Lt KUPONĄ iš prekes.suaugusiems.lt
sexy pora
Sekso paslaptys: ko neturi žinoti vyrai2013-07-07
Turbūt niekam ne paslaptis, kad moterys kalba daugiau, nei vyrai. Kai kurių šaltinių duomenimis, moteris ištaria apie 20 000 žodžių per dieną, o vyras tik 7000. Tačiau tam tikrose situacijose perdėtas atvirumas gali pakenkti. Ypatingai, kai kalbama apie seksą...
vyras berniukas
Vyrai-berniukai (1)2013-07-04
Solidus vyras, kuris galėtų nupirkti pusę gėlių parduotuvės, priskina savo mylimajai kuklių gėlyčių iš daržo. Jaunuolis, kuriam nupirkus vieną gėlytę teks visą dieną badauti, nuperka savo mylimajai pačią brangiausią puokštę. Abu elgiasi kaip berniukai...
seksuali poerele
Kaip susigrąžinti seksualinį apetitą?2013-07-01
Santykių pradžioje - audringas seksas įvairiomis pozomis. Tris kartus per dieną. Ant grindų, automobilyje, krūmuose, ant stogo ir t.t. Žvakės vonioje, ledo gabaliukai ant įkaitusių kūnų... Tačiau po metų ar dvejų seksas - jau tik prieš miegą. O vėliau bus - prieš miegą ir ne kiekvieną dieną.
itartina megina
Su kokiomis merginomis geriau neprasidėti? (3)2013-06-26
Kartais, kad ir kokia nuostabi būtų mergina, geriau apie artimesnius santykius su ja nė negalvoti. Ir ne todėl, kad su ja kažkas negerai. Priežastis - jos atliekamame vaidmenyje vyro gyvenime. Štai sąrašas tų merginų, su kuriomis vyrui nepatartina suartėti.
mergina ir vaikinas
Kodėl moterys būna neištikimos? (1)2013-06-14
Neištikimybės etiketė dažniausiai yra klijuojama vyrams. Tačiau moterys į kairę dairosi ne rečiau, nei jie. Kas paskatina moterį įsigyti meilužį, būnant šeimoje? Kokių priemonių turi imtis vyras, norėdamas išlaikyti savo damą šalia?
porele ant smelio
Kaip susigyventi, jei esate visiškai skirtingi?2013-06-11
Pelėda ir vieversys. Realistas ir romantikas. Optimistas ir pesimistas. Jūs tokie skirtingi ir vis tiek kartu? Nenuostabu, juk priešingybės traukia. Tai liudija ne tik tokie pavyzdžiai ir senolių išmintis, bet ir mokslininkų tyrimai.
sexy porele
Kaip atskirti meilę nuo susižavėjimo?2013-06-07
Daugelis paklaustų, ar tai tikrai svarbu? Taip. Nes sugebėjimas atskirti šiuos du jausmus, gali padėti išvengti didelės klaidos. Kiekvienais metais tūkstančiai porų žvilgančiomis akimis ateina į bažnyčią ir pasižada vienas kitą mylėti iki gyvenimo pabaigos.
porele lovoje
Apie ką galvoja moterys sekso metu (2)2013-06-04
Turbūt kiekvienam vyrui įdomu, apie ką galvoja moteris mylėdamasi su juo. Štai vienos apklausos rezultatai, kurioje moterys pasidalino savo slaptomis mintimis.
isbuciuotas vyras
Kodėl vyrai eina į kairę?2013-06-03
Daugelis moterų į klausimą: "Kodėl vyrai būna neištikimi?" atsakytų, kad greičiausiai kalta gamta, kad visi vyrai yra "patinai" ir jiems neužtenka vienos "patelės". Tačiau nereikia ignoruoti žmogaus asmenybės socialinio "antstato", juk gyvename ne uolose ir neprisidengiame kūno lapais.
pikta moteris
Moterų kerštas neturi ribų2013-05-29
Kerštas, kaip ir moterys, būna kvailas, protingas ir išmintingas. Kerštaudamos moterys būna šaltakraujiškos ir negailestingos. Ir kuo skaudžiau vyras išdavė moterį, tuo labiau ji norės atkeršyti.
seksuali moteris su apatiniais
Moterų seksualinės fantazijos (1)2013-05-25
Pas moteris esanti smegenų sritis atsakinga už seksualinį potraukį yra daug mažesnė nei pas vyrus. Būtent dėl šios priežasties jie dažniau nei moterys galvoja apie seksą. Tačiau, jeigu galvojate, kad vyrai vieninteliai turi erotinių fantazijų, labai klystate – moterys taip pat tai daro!
jauna porele
Šiuolaikinė šeima: kas liko praeityje2013-05-21
Mes gyvename permainų laikais. Nebeliko šeimos ideologijos - vieną kartą ir visiems laikams. Kartais atrodo, kad vertybės kaip ištikimybė, sąžiningumas, atsidavimas, jau nieko nereiškia. Dauguma tradicinės santuokos požymių išnyko.
moteris
Būti moterimi arba kaip sukurti tvirtus santykius2013-05-06
Jau senai įrodyta, jog vyriškumas yra neatskiriama kiekvieno žmogaus dalis. Šiais laikais daugelis moterų išvystė savyje būtent šią savybę, norėdamos turėti lygias teises su vyrais daugelyje sričių.
gulinti moteris lovoje
5 dalykai, kurių moterys nepakenčia lovoje2013-05-02
Turbūt nei vienas vyras nesididžiuotų vadinamas "nuobodžiu meilužiu". Ir kažin ar nors viena moteris norėtų praleisti naktį arba gyventi su tokiu "eržilu". Todėl šie keli patarimai padės vyrams geriau pažinti moteris ir suprasti ko jos nemėgsta lovoje.
seksuali moteris guli lovoje
Jei pirmas pasimatymas baigėsi seksu2013-04-30
Kaip beprieštarautų mūsų mamos ir senelės, seksas per pirmą pasimatymą dar nereiškia, jog reikia ant savo durų pakabinti raudoną žibintą ir užsidėti kekšės etiketę.
vyras gulintis lovoje
10 dalykų, kurių vyrai nemėgsta lovoje (1)2013-04-27
Jei nenorite palikti vyrui blogo įspūdžio po sekso, perskaitykite žemiau išvardintus patarimus. Žinoma, tai gali tikti ne visoms poroms, nes kiekviena jų turi savo įpročius ir pomėgius.
vyras ir moteris prie sienos
Vyras myli tol, kol mato moteryje paslaptį?2013-04-24
"Mergina, kurioje vyras nemato paslapties, yra nuvertinama". Labai būtų įdomu, kad panagrinėtumėte šią temą plačiau. Ir gal tokį klausimą: ar moteris, negaudama švelnumo ir dėmesio iš vyro, gali suteikti jo pakankamai vyrui?
horoskopas ir seksualiniai faktai
Ištikimybė ir santykiai pagal zodiaką2013-04-24
Kol dar esate tik "kelyje" į artimus santykius, neabejotinai susidursite su ne vienu partneriu atstovaujančiu vieną ar kitą zodiako ženklą. Vienareikšmiško atsakymo į klausimą, kuris ženklas labiausiai tikėtina, kad jus išduos, tikrai nėra. Tačiau nusiminti neverta...
Atgal 1...3 4 5 6 7 8 9 10 11...16 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...