Straipsniai

moteris su telefonu lovoje
Seksas telefonu (1)2013-04-21
Jeigu tarp jūsų esantis atstumas yra nuolatinė problema, seksas telefonu gali būti geras būdas išlaikyti santykius įdomius. Net jei gyvenate tame pačiame mieste, šis "nepadorus reikaliukas" gali suteikti aistros ir geros nuotaikos dozę.
vyras ir moteris gulintis lovoje
Blogas seksas - blogi santykiai? (3)2013-04-17
Nors dauguma žmonių atsisako suprasti seksualinio nepasitenkinimo kaip problemos rimtumą, blogas seksas ir prasti santykiai yra itin glaudžiai susiję, o kompromisas tarp fizinio kontakto ir emocinio ryšio yra tik ledkalnio viršūnė.
moters intymi vieta
Intymi depiliacija: didesnė rizika infekcijoms (3)2013-04-15
Pasirodo, kad "braziliška" bei visokia kitokia depiliacia gali prišaukti bėdos. Anot ScienceDaily paskelbto straipsnio apie naują tyrimą, gaktos plaukų pašalinimas padidina virusinės infekcijos, vadinamos Odos moliusku (Molluscum contagiousum), riziką.
seksuali moteris su apnuoginta krutine
Seksualūs dalykėliai vyrams2013-04-13
Nekaltybės praradimas – tai išvykimo į kūniškų malonumų pasaulį taškas! Jeigu Tau šis reikalas vis dar atrodo problematiškas, gali sekti Tanzanijoje gyvenančios genties “go go” jaunuolių pavyzdžiu. Jie pratinasi prie šito reikalo arbūzų pagalba ir aš net ne juokauju.
acteku sventykla is tolo
Seksas Inkų civilizacijoje (3)2013-04-09
Inkų imperijos pradžioje seksualinė kultūra buvo ryškiai pateikta per įvairių augalų naudojimą, norint pagerinti/sustiprinti lytines galias, ritualus bei liberalų požiūrį į seksualinę patirtį. Tačiau, dėl užkariautojų Ispanų...
vyras ir moteris buciuojasi lovoje
"Karštas" seksas2013-04-07
Nepaisant visų kalbų, kad vis daugiau jaunų moterų griauna sau gyvenimus atidėliodamos vedybas ir pasirinkdamos vienkartinius santykius, naujo tyrimo rezultatai rodo ką kitą: dauguma vyrų ir moterų, kai kalbama apie jų lytinį gyvenimą, vis dar vertina emocinį ryšį.
Sekso ir muzikos panašumai2013-04-05
Kaip suderinami muzika ir seksas? Tenka dažnai išgirsti, jog puikiausia preliudija į aistringą ir karštą seksą yra romantiška vakarienė, šampanas, skirtas maloniam svaiguliui sukelti ir jauki bei rami muzika savo garsais glostanti ir glamonėjanti ne ką mažiau nei mylimojo žvilgsnis ir prisilietimai.
sena knyga ant stalo
Seksas ir mokslas2013-04-02
Seksas - labai įdomus dalykas, net jei apie jį tik kalbame. Juk jis leidžia mums padaryti tiek atradimų tokiose iš pirmo žvilgsnio visai neerotiškose mokslo šakose, kaip kad fizika, chemija ar anatomija. Mokykloje apie tai jums tikrai nepasakojo!
vyras ir moteris ant sofos
Laimingų santykių paslaptys (2)2013-03-23
Daugelis porų mano, kad užtenka mylėti vienas kitą ir jie visada bus laimingi. Tačiau realybė - visai kitokia. Gyvenime mums tenka susidurti su daugeliu išbandymų ir jie ne visada būna malonūs. Štai keletas paslapčių, kad santykiai būtų harmoningi ir teiktų džiaugsmą.
vyro kuno linijos
Tyrimas: kodėl moteris "traukia" raumeningi kūnai? (1)2013-03-22
Seksualinis potraukis visuomet buvo paslaptis. Ne tik mokslininkai, bet ir menininkai nuo senų laikų bando atrasti tą stebuklingą formulę. Tik nesenai atliktas tyrimas suteikė svarių paaiškinimų, kodėl ne mažai moterų "traukia" raumeningi vyrai.
moters veidas is arti
Ideali moteris - kokia ji? (1)2013-03-21
Ne tik moterys siekia rasti idealų vyrą, bet ir stiprioji žmonijos dalis nori, kad šalia jų būtų tobula moteris. O kas ji tokia – ideali moteris? Neabejojame, jog šiek tiek pasistengus, savo vyrui ja gali tapti bet kuri!
vyras ir moteris baseine
Seksas vandenyje: patarimai2013-03-20
Vasara – atostogų ir nuotykių metas. Tai reiškia, kad atėjo metas eksperimentuoti, pvz.: užsiimti seksu vandeny. Tačiau tai nėra taip saugu ir malonu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką reikia žinoti apie seksą vandenyje, kad išvengtumėt problemų?
tvirta vyro nugara
Klausimai-atsakymai apie jo orgazmą (2)2013-03-18
Ar apipjaustymas turi įtakos orgazmui? Ar vyrams pasitaiko anorgazmija? Orgazmas ir ejakuliacija – tai vienas ir tas pats? Kiek orgazmų iš eilės galima laikyti norma? Ar vyro orgazmas, kaip ir moters, priklauso nuo pozos?
moteris aistringai guli lovoje
Statistika: lietuviai ir sekso žaidimai (2)2013-03-17
Daugiau nei 38 proc. lietuvių nėra bandę sadomazochistinių erotinių žaidimų ir jiems nepritaria, tačiau lygiai tiek pat nebandžiusių teigia neprieštaraujantys, kad kiti tuo užsiimtų.
konfliktas tarp vyro ir moters
Vidurinio amžiaus krizė: ar tai tikra? (1)2013-03-09
„Vidurio amžiaus krizė”, psichologų ir psichoanalitikų dar vadinama nevisavertiškumo kompleksu, dažnai vartojamas terminas, kai norima apibūdinti keistoką vidutinio amžiaus žmonių elgesį.
vyras nuliudes prie moters lovos
Drovus vyras lovoje2013-03-08
Drovus vyras lovoje – kaip „kinder siurprizas“. Tačiau, kad sužinotumėte, ar maloniai jis nustebins, teks pavargti. Beje, imtis šio sunkaus darbo verta tik toms, kurios nemano, kad žengti pirmuosius žingsnius – ne moterų darbas.
vibratorius ir moteris
Iš istorijos: Vibratorius ir isterija2013-03-07
Kai kalba pasuka apie vibratorius, pirmiausia šis daiktas visiems asocijuojasi su moters malonumais. Ironiška, kad beveik prieš du šimtmečius kuriant vieną populiariausių šių laikų sekso žaisliuką tai buvo paskutinėje vietoje.
vyras ir moteris voliojasi lovoje
Sekso skirtingu paros laiku ypatumai (1)2013-03-05
Ne paslaptis, kad moterys skirtingai priima tas pačias glamones, priklausomai nuo paros laiko. Todėl jums bus naudinga susipažinti su savo kūno reakcija pagal valandas, ir atsižvelgti į šiuos niuansus užsiimant seksu.
vyras prisidenges veida
Vyrai: kas mus erzina labiausiai! (3)2013-03-03
Šį kartą nekalbėsime, kaip vyrai veda iš proto moteris, bet atvirkščiai - kokios moterų užgaidos juos nervina labiausiai! Sąrašas ne iš trumpųjų ir turbūt, vyrų pageidavimu, galėtų tęstis be galo...
moteris pasiremusi ranka
Tai, ko dar nežinojai apie vienišius... (2)2013-02-26
Biologė antropologė dr. Helen Fisher kartu su biologu iš Kinsy instituto Justin R. Garcia atliko tyrimą su 5 tūkst. vienišų vyrų ir moterų bei 1 tūkst. vedusių asmenų.Visi dalyviai turėjo atsakyti virš 200 klausimų apie seksą ir santykius.
Atgal 1...4 5 6 7 8 9 10 11 12...16 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...