Straipsnis

2014-09-02

10 seksualiausių būdų patraukti vyro dėmesį

seksualus vyras

Pasirodo, kad šiais laikais ne taip ir lengva patraukti vyrų dėmesį. Dabar stiprioji lytis per daug išlepinta, ir turi visai kitokią nuomonę apie moters seksualumą, nei anksčiau. Todėl mums, moterims, reikia labiau pasistengti, kad vyrai į mus atkreiptų dėmesį.

1. Žvilgsnis

Tai ne šiaip sau akys, ir ne blakstienos padažytos tušu penkiais sluoksniais, o žvilgsnis. Kuklus arba drąsus. Atviras arba svajingas. Svarbiausia, kad juo sudomintum vyriškį. Pavyzdžiui, gali išbandyti tokį „žaidimą“ akimis: pirmiausia jas plačiai atverk, tada lėtai pakelk antakius. Vyzdžiai išsiplėtę. Kai jau matysi, kad potencialus kandidatas tavimi susidomėjęs, nusisuk ir nuleisk akis, nusišypsok. Juk akys – sielos veidrodis. Jei tau patinka vyriškis, nebijok jam tai parodyti.

2. Šypsena

Čia kalba eina ne apie dantų baltumą ir gerą kvapą iš burnos, o apie pačią šypseną. Žiūrėdamas į tavo šypseną vyras turi jausti, kad tu galėsi išpildyti visus jo slapčiausius troškimus. Prieik prie veidrodžio ir pasižiūrėk į save, kiek iš aukščiau. Sudėk lūpas į vamzdelį, tarsi ruoštumeisi bučiuotis, ir šiek tiek nusišypsok. Sudėtinga? Tačiau būtina. Parodyk savo išrinktajam, kad būtent tavo lūpų bučinys nuskraidins jį į mėnulį ir atgal.

3. Makiažas

Tik jokiu būdu nepersistenk. Makiažas turi būti švelnus, saikingas, intriguojantis. Šiek tiek parausvink skruostus, blakstienas perbrauk tušu. Vyrams labai patinka, kai moterys pasidažo akis „katės“ stiliumi. Beje, nevertėtų pamiršti, kad vyrai nemėgsta lūpų dažų skonio. Todėl padažyk lūpas blizgesiu, kuris vizualiai padidins tavo lūpų apimtį.

4. Apranga

Už lango vasara, todėl moterys stengiasi parodyti kuo daugiau savo kūno. Tačiau, tai ne pati geriausia mintis. Per daug atvira apranga sukelia vyrams seksualinį susijaudinimą. Kadangi to susijaudinimo išvengti nepavyksta, tai vyrams reguliariai sustingsta kraujas. O tai gali sukelti impotenciją. Todėl geriau apsirenk ir leisk vyrams pafantazuoti. Juk koketiškas praskiepas sijono šone, pro kurį matosi gražūs klubai, atrodo ne mažiau seksualiai nei mini sijonėlis. Taip pat nebūtina demonstruoti krūtinę su didžiule iškirpte. Graži ir lygi apnuoginta nugara atrodo labai seksualiai!

5. Eisena

Ar prisimeni pagrindinę heroję iš filmo „Tarnybinis romanas?“ - „Susisukusi, susikūprinusi, tarsi senas sulinkęs medis.“ Taip tikrai nesužavėsi vyro. Tavo eisena turi būti lengva, laisva. Nepriklausomai nuo to kokią avalynę dėvi: sportinius batelius, laivelius ar batelius, kurių pakulnė 15 cm. Merilyn Monroe ir kitos įžymybės niekada nebūtų suviliojusios stipriosios lyties sekso simbolių, jei nebūtų vaikščiojusios į šonus lengvai linguodamos klubais.

6. Laikysena

Ar žinojai, kad eidama susikūprinusi tu iš savęs pavagi 10 cm savo ūgio? Kupra – pirmas požymis, kad tau nesvarbu kaip tu atrodai. Taip pat kupra kenkia sveikatai. Graži laikysena – tai ne vien tik tiesi nugara. Graži moters laikysena turi būti tokia: aukštai pakeltas smakras ir krūtinė, tiesus žvilgsnis ir pečiai, įtrauktas pilvas, elastingas ir išriestas užpakaliukas. Moteris turinti gražią laikyseną atrodo aukštesnė, pasitempusi ir pasitikinti savimi. O tai vienas iš svarbiausių moters seksualumo požymių!

7. Balsas

Amerikiečių psichologai padarė išvadą, kad kuo moteris seksualiai patrauklesnė, tuo žemesnis jos balsas. Jei mergina žavi, tačiau turi spiegiantį balsą, tai kažin ar pavyks jai sujaudinti vyriškį. Todėl patartina savo balsą treniruoti. Tavo balsas turi skambėti tyliai, švelniai, aistringai. Turi pasiekti tokį lygį, kad vyras klausydamas tavęs tiesiog ištirptų...

8. Kvapas

Ne aromatas. O būtent kvapas. Moters kvapas. Daugelis vyrų susijaudina vien tik nuo moters skleidžiamo kvapo. Prisimink, kaip Napoleonas rašė Žozefinai iš mūšio lauko: „Prašau, tik nesiprausk, aš tuoj sugrįšiu“. Vyrui turi suktis galva ne nuo tavo kvepalų aromato, o nuo kvapo, kurį skleidžia tavo kūnas. Jei eini ieškoti sekso partnerio, nebūtina ant savęs užsipilti puse buteliuko kvepalų, ypač vasarą. Plaštakos, kaklas, krūtinės viduriukas – tai vietos, kurios turi kvepėti tavimi ir tik šiek tiek kvepalais.

9. Elgesio stilius

Seksuali elgesio maniera – tikras menas! Tai mimikos, gestų ir judesių derinys. Yra moterų, kurioms gamta seksualumo nepagailėjo. Tačiau šio meno ne tik galima, bet ir reikia išmokti. Prisimink sceną iš filmo „Esminis instinktas“, kur Sharon Stone užkelia koją ant kojos. Tai puikus būdas sujaudinti vyrą. Pradėk nuo gestų, sukeliančių susidomėjimą: truputį pasilenk į priekį arčiau prie pašnekovo rankos arba kojos. Tada lengvai ją paliesk. Pečiai, dilbis, plaštaka – išsirink kūno vietą, kuri nesusijusi su seksualumo išreiškimu. Be to, ar žinojai, kad žinduoliai, panašiai kaip ir žmonės, gundymo metu liečia vienas kitą: drugeliai trinasi vienas į kitą pilveliais, banginiai - pelekais, kurmiai – snukučiais.

10. Žavesys

Nei rūbai, nei makiažas, nei graži krūtinė nesuvilios vyro, jei nuo tavęs nesklinda vidinis žavesys. Svarbiausia – tavo nusiteikimas, energetika. Juk pasitaiko dienų, tu atrodai gražiai, bet nuotaika prasta. Ir niekas tavęs nepastebi, tu – taip pat. O būna, kad važiuoji į parduotuvę pirkti katei maisto, apsirengusi džinsais, laisva palaidine, nepasidažiusi, o vyrai tave tiesiog ryte ryja... Jei viduje jautiesi seksuali ir žavinga, vyrai tau neliks neabejingi. Kad spinduliuotum žavesį, daug nereikia. Pakanka pozityvaus požiūrio ir sveiko gyvenimo būdo: sportas, pasivaikščiojimai ir panašiai.

Taip pat skaitykite

vyriskis
Vyrų vartojamų frazių reikšmė2015-06-24
Stiprioji lytis turi standartines frazes, kurias naudoja, norėdama pasiekti savo tikslus, dažniausiai, kuo greičiau įsitempti moterį į lovą. Štai pačios populiariausios vyrų frazės ir jų tikroji reikšmė.
vyrai ir moterys
Ko vyras nori iš moters?2015-04-13
Atlikus vyrų apklausą, paaiškėjo, ko vyrai, iš tikrųjų, nori iš moterų. O nori jie tikrai nemažai. Sutikti su šiais teiginiais ar ne - priklauso nuo kiekvienos moters temperamento.
meiles rusys
6 meilės rūšys2015-01-04
Manoma, kad jei moteris žinos, kaip vyras supranta meilę, galės nuspėti jų santykių ateitį. Šias šešias meilės rūšis sukūrė filosofas Aristotelis. O, kiek jos atitinka jūsų santykius, galite pasakyti tik jūs.
skyrybos
10 priežasčių, dėl kurių vyrai palieka moteris2014-03-11
Labai dažnai tenka skaityti straipsnius apie beširdžius vyrus, kurie palieka savo žmonas dėl jaunesnių moterų. Taip, dalis tiesos tame yra, vyrai tikrai vaikosi jaunesnių. Tačiau ar tai vienintelė priežastis? O gal moterims patinka taip galvoti, kadangi taip lengviausia pateisinti savo elgesį?
vyru taisyklės
Taisyklės, kurias vyrų nuomone turi žinoti visos moteris2014-02-03
Vyrai ir moterys kai kuriuos dalykus suvokia labai skirtingai – būtent dėl to kyla daug pykčių ir barnių. Štai keletas taisyklių, kurias vyrų nuomone moterys turėtų gerai įsidėmėti.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...