Straipsnis

2015-01-04

6 meilės rūšys

meiles rusys

Manoma, kad jei moteris žinos, kaip vyras supranta meilę, galės nuspėti jų santykių ateitį. Šias šešias meilės rūšis sukūrė filosofas Aristotelis. O, kiek jos atitinka jūsų santykius, galite pasakyti tik jūs.

Agape - pasiaukojanti meilė. Vyras, kuris šį jausmą supranta kaip atsidavimą, padarys viską, kad jo mylimoji jaustųsi gerai. Greičiausiai, jis ilgai jums asistavo, prieš prisipažindamas meilėje. Be to, tikriausiai pastebėjote, kad jis niekada nieko neprašė mainais į jo jausmus, kurie yra visiškai nesavanaudiški.

Tokia meilė, žinoma, turi daug pliusų. Vyras, nuolat pasiaukojantis savimi ir savo interesais dėl moters, kelia pasitikėjimą ir pagarbą. Tačiau ne daugiau. Kaip žinoma, perdėtas rūpestis pradeda nusibosti. Norisi aistros, deja, vyrui labiau patinka "mylinčiojo tėvelio" vaidmuo. Tai, žinoma, malonu, tačiau seksui toks vaidmuo tikrai netinka. O kadangi vyras nieko iš jūsų nereikalauja, pradedate jį vertinti vis mažiau ir mažiau.

Liudus - taip vadinama meilė-žaidimas. Ji pagrįsta seksualiniu susižavėjimu. Toks vyras nesivargina asistuoti moteriai. Nes mano, kad seksualinis potraukis ir yra pats geriausias jo meilės įrodymas. Kuo ilgiau moteris bendrauja su tokiu vyru per atstumą, tuo jis greičiau nuo jos tolsta.

Be to, galite pastebėti, kad jis susitikinėja su dar keliomis moterimis, ir visiškai nepavydi, kai jūs flirtuojate su kitais vyrais. Gali būti, kad įsiaudrinus jausmams, jums tokia situacija visai patiks. Tačiau vėliau, kai aistra praeis, gali paaiškėti, kad be sekso, su šiuo vyru jūsų niekas nesieja. Vyras, kuris mano, kad seksas - tai ir yra meilė, yra egoistas ir galvoja tik apie savo norų patenkinimą.

Eros - jausminga meilė. Ji, pirmiausia, paremta ištikimybe ir tik po to fiziniais malonumais. Vyras, suprasdamas šį jausmą, domisi moters gyvenimu ir problemomis. Toks vyras niekada nedings po pirmos meilės nakties.

Moteris su tokiu vyru turi, apie ką pašnekėti. Jis pasakoja ne tik apie save, bet ir domisi jos jausmais ir emocijomis. Galima sakyti, kad radote sau idealų partnerį. Šis vyras vertins jūsų jausmus ir niekada jūsų nešantažuos savo meile.

Manija - apsėsta meilė. Ši meilės rūšis pagrįsta aistra ir pavydu. Tokio vyro meilės centre - ne moteris, o jis pats. Rezultatas - jis nuolat bando įsitvirtinti kitų žmonių sąskaita.

Tai gali pasireikšti įvairiomis formomis, tačiau dažniausiai šios meilės tipo vyras kasdienybėje elgsis chamiškai ir žemins moterį dėl menkniekių. Toks vyras pastoviai lauks kokių nors problemų santykiuose, o jei jų neatsiras, pats jas sukels. Pavyzdžiui, jam gali nebepatikti kaip jūs plaunate indus. Arba gali pradėti priekaištauti, kad jūs išleidžiate per daug pinigų.

Toks vyras laukia, kada kitas žmogus taps nuo jo priklausomas, mano, kad moteris turi jį mylėti vien už tai, kad jis ją pasirinko. Šis vyras gali greitai pavirsti į patologišką pavyduolį. Jis pavydi ne dėl to, kad bijo prarasti moterį, o todėl, kad ji gali "pabėgti" nuo jo valdžios.

Pragma - "protinga" meilė. Toks vyras trokšta moters, su kuria būtų patogu gyventi. Pažinties metu, jis bando išsiaiškinti ar jūs mokate tvarkytis buityje, gaminti, ar nesergate isterijos priepuoliais ir panašiai.

Jis tiesiog jus tyrinėja ir žiūri ar galės su jumis kartu gyventi. Aistros ir netikėtų poelgių jūsų gyvenime tikrai nepasitaikys. Jus ims persekioti nuolatinis jausmas, kad jus pasirinko kaip prekę. Ir kol jūs suteiksite vyrui viską, ko jis iš jūsų tikėjosi - stabilumą, materialinę gerovę - jis jus mylės. Tačiau kai visa tai dings - įvyks sprogimas. Toks vyras nuolatos kontroliuos savo jausmus ir to paties reikalaus iš jūsų.

Storge - meilė-draugystė. Vyras moteriai pasakoja apie visas savo problemas ir penktos kartos gimines. Jūs jaučiate, kad galite išpasakoti jam visas savo slapčiausias svajones. Jums niekada nekyla abejonių ką nors su juo aptarti - tiesiog prieinate ir papasakojate. Galite būti tikra, kad toks vyras bet kokiu momentu jus visada supras ir palaikys.

Tačiau gali būti, kad jums pradės trūkti stiprių emocijų - norėsis naujų santykių. O galbūt, tai būtent tai, ko jūs ir ieškojote!

 

Taip pat skaitykite

vyriskis
Vyrų vartojamų frazių reikšmė2015-06-24
Stiprioji lytis turi standartines frazes, kurias naudoja, norėdama pasiekti savo tikslus, dažniausiai, kuo greičiau įsitempti moterį į lovą. Štai pačios populiariausios vyrų frazės ir jų tikroji reikšmė.
vyrai ir moterys
Ko vyras nori iš moters?2015-04-13
Atlikus vyrų apklausą, paaiškėjo, ko vyrai, iš tikrųjų, nori iš moterų. O nori jie tikrai nemažai. Sutikti su šiais teiginiais ar ne - priklauso nuo kiekvienos moters temperamento.
seksualus vyras
10 seksualiausių būdų patraukti vyro dėmesį2014-09-02
Pasirodo, kad šiais laikais ne taip ir lengva patraukti vyrų dėmesį. Dabar stiprioji lytis per daug išlepinta, ir turi visai kitokią nuomonę apie moters seksualumą, nei anksčiau.
skyrybos
10 priežasčių, dėl kurių vyrai palieka moteris2014-03-11
Labai dažnai tenka skaityti straipsnius apie beširdžius vyrus, kurie palieka savo žmonas dėl jaunesnių moterų. Taip, dalis tiesos tame yra, vyrai tikrai vaikosi jaunesnių. Tačiau ar tai vienintelė priežastis? O gal moterims patinka taip galvoti, kadangi taip lengviausia pateisinti savo elgesį?
vyru taisyklės
Taisyklės, kurias vyrų nuomone turi žinoti visos moteris2014-02-03
Vyrai ir moterys kai kuriuos dalykus suvokia labai skirtingai – būtent dėl to kyla daug pykčių ir barnių. Štai keletas taisyklių, kurias vyrų nuomone moterys turėtų gerai įsidėmėti.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...