Straipsnis

2016-07-04

Seksualinį moters temperamentą galima nustatyti pagal jos juoką

Beveik visi vyra gali įvertinti moters kojas, krūtinę ir kitas kūno grožybes. Tačiau nuspėti kokia ji bus lovoje – užduotis ne iš lengvųjų.

Seksuali gražuolė sekso metu gali būti šalta it ledas, o moteris, atrodanti kaip pilka pelytė, gali taip sugundyti vyrą, kad jis viską pamirš pasaulyje.

Dar senų senovėje stiprioji lytis bandė atspėti seksualinį moters temperamentą. Tai labai svarbi informacija. Ypač tiems vyrams, kurie nieko nenusimano apie romantiką arba nemėgsta pirkti „katės maiše“. Taigi bandė vyrai spėti pagal akis, lūpų, krūtinės ir pėdų formas...Tačiau pasirodo, kad moters seksualinį temperamentą galima nustatyti pagal jos juoką. Papasakokite jai anekdotą ir viskas bus aišku...

Moters juokas panašus į varpelio skambesį. Tuo pačiu metu atlošia galvą. Tai patikli fantazuotoja. Ji lengvai priima komplimentus, tačiau santykių pradžioje vyras turi su ja elgtis pagarbiai. Ji mėgsta mylėtis ir eksperimentuoti. Seksas su ja pasakiškas ir jaudinantis. Beje, tai labai mandagus juokas. Lyg ir atviras, tačiau visada normos ribose.

Kartais lydimas grakčiu gestu: pirštų galiukais paliečia ausies spenelį, plaukų galiukus, išorinius akių kampučius. Dažnai atrodo šalta ir neprieinama. Tokios moterys nepanašios į greito paruošimo sriubą. Tai greičiau subtilus patiekalas gurmanams, kurį reikia ruošti valandų valandas, o, po to lėtai mėgautis skoniu, t. y. seksu. Jos aistra liepsnoja tarsi lengvai ir lėtai plevenanti ugnis židinyje.

Juokas tylus ir žemas, beveik be garso, tuo pačiu stipriai primerkia akis. Kartais atrodo, kad ji vaidina, jog jai linksma, o iš tiesų ji jus akylai stebi. Tai stipri ir savimi pasitikinti asmenybė. Nepriklausomai nuo jūsų kūno judesių, ji pati nuspręs ar verta su jumis pasimylėti ar ne. Jai sunku išsirinkti partnerį, tačiau, jei ji vis tik atsidurs jūsų lovoje, seksas su ja bus ilgas ir įdomus. Jos elgesys lovoje labai priklauso nuo nuotaikos.

Juokiasi tyliai, dažnai pridengia ranka burną. Tokios moterys dažnai būna kuklios, turinčios nemažai kompleksų, kurie joms trukdo įvertinti savo privalumus. Kam tada reikalingas jūs? Kartokite jai, kokia ji graži, nuostabi, gera ir protinga. Jei ji pradės ginčytis, neklausykite jos ir toliau ją girkite. Kai atsidursite su ja lovoje, pasakykite, kad ji pati geriausia meilužė pasaulyje. Jei moteris patikės šiais jūsų žodžiais, tai tokia ji ir bus sekso metu.

Greičiau krizena, nei juokiasi, ir tuo pačiu metu palenkia galvą į šoną. Gera ir atjaučiančio būdo. Visi ją myli, visi su ja mėgsta kalbėtis apie gyvenimą, kadangi ji niekada niekam neatsisako padėti. Ji ir jus supras, tačiau į lovą jos taip greitai neįsitempsite. Ji turi įsitikinti, kad jai kažką jaučiate, taip pat ji nori išsiaiškinti, ar nori sekso su jumis, ar ne, o, visų svarbiausia, jei taip pasielgs, ar nieko neįskaudins. Tokia moteris ideali tiems vyrams, kurie mėgsta paklusnias, švelnias ir tuo pačiu santūraus temperamento, partneres.

Kai juokiasi, rauko nosytę. Tokia moteris turi daug vaikiškumo, iš išorės atrodo naivi ir nuoširdi. Tai tokia žavi besišypsanti blondinė su putliais žandukais. Patinka kai vyras jai asistuoja, dovanoja gėles ir šokoladinius saldainius. Jai patinka banalus seksas. Eksperimentais domisi tik teoriškai, po to išbando juos savo fantazijose, retai – realybėje. Tokia moteris – tai amžina mergaitė „tėtukams“, kurie yra ramaus temperamento ir pasižymi globėjišku elgesiu.

Juokiasi iki užspringimo ir dažnai liečia ranka veidą. Erotomano svajonė. Ji svajoklė ir labai smalsi. Seksas jai malonus ir jaudinantis žaidimas. Ji ilgai negalvoja, gali spontaniškai atsiduoti bet kur ir bet kada. Lovoje – labai aistringa. Tik nepmirškite prezervatyvo, kitu atveju, susilauksite priekaištų.

Kvatodama, plačiai atveria burną, kad įsitikintumėte, jog visi jos 32 sniego baltumo dantys yra tikri, o ne porcelianiniai protezai. Lovoje gana temperamentinga, tačiau lygiai to paties reikalaus ir iš jūsų. Ir neduok Dieve, nepateisinsite jos lūkesčių...
 

Komentarai (2)

AutoriusKomentaras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2020-05-29
Pranešimai: 63
2020-09-03 02:12
BUY 100% UNDETECTABLE BANK NOTES AND QUALITY DOCUMENTS.Whatsapp:(+4915215387133) YOUR CLEAR NET PLUG
-Selling 100% Good Cc Cvv,Fullz,dumps+pin,Bank Logs,Wu transfers.
Buy real driving license  
WhatsApp: (+4915215387133)) ID cards, residence permit, visa, work permit, citizenship
GRADE A++  COUNTERFEIT MONEY FOR SALE AND WE DO PRODUCE  HIGH QUALITY OF  REAL AND FAKE DOCUMENTS. FOR
$$ YOU HAVE DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE WE HAVE PARTNERS IN ALMOST EVERY
COUNTRY SO IF IN CASE YOU ARE LOOKING FOR A FACE TO FACE BUSINESS THEN JUST CONTACT  AND STATE YOUR
LOCATION AND YOU SHALL HAVE YOUR BILLS 


-Buy Undetectable Counterfeit Money Online,With a lot of experience in the field and a wide range of
products, We provide fake banknotes of the unmatched quality with all the necessary security features
on them, including watermarks, special foil elements, color-shifting inks, see-through registers, and
threads. We produce indistinguishable premium products that can be safe
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2020-05-05
Pranešimai: 7
2020-05-05 16:15
Buy high quality real  registered passport((whatsapp +447466697250)driver’s license, ID CARD,(https://www.buydocuments.online) IELTS, TOEFL, VISA,(,(buydocuments55@gmail.com), birth certificate, school diplomas, marriage certificate, US GREENCARD, SSN and many other documents in less than five working days.

https://www.buydocuments.online
WhatsApp............. +447466697250


WE ARE THE ONLY DOCUMENTS PRODUCERS WHO ACCEPT TO MEET WITH CLIENTS FACE TO FACE TO TALK ABOUT THE PROCESS OF THEIR DOCUMENTS.


NB; we do this to help people who are in urgent need.


Apply for real registered Passport, Visa, Drivers’ License, ID CARDS, Marriage Certificates, diplomas etc. for sell. Passport, citizenship, ID cards, driver license, diplomas, degrees, and certificates are also available. Tourist and business visa services available to residents of all 50 states in USA and all nationalities Worldwide. We are unique producers of Authentic High Quality passports, Real Genuine Data Base Registered and

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

dumps cvv shop/free dumps and cvv https://dump99.in/
Do you need a British Passport or need any other legal documents? we print legal certificates, ID cards, travel...
barbiturate Nembutal is promoted by the euthanasia movement as the best and most peaceful way to end your life.Most...
Mes užsiimame ir specializuojamės padėti jums gauti aukštos kokybės biometrinius dokumentus, registruotą PAŠTĄ,...
Mes užsiimame ir specializuojamės padėti jums gauti aukštos kokybės biometrinius dokumentus, registruotą PAŠTĄ,...