Straipsniai

seksuali moteris ant lovos
Asmeninė sekso vaizdajuostė (1)2012-10-22
Šiuolaikinės poros vis dažniau atsikrato stereotipinių susikaustymų ir, pasitelkusios šiek tiek fantazijos, paįvairina savo seksualinį gyvenimą. Bet ar kada esate pagalvoję apie asmeninę sekso vaizdajuostę?
seksuali moteris jungia pavaras
"Greitukas" arba greitas seksas (2)2012-10-09
Greitasis seksas - mylėjimasis, kuomet poros tikslas kiek įmanoma greitesnė sueitis. Tokiu atveju būna praleidžiamos įžanginės ilgos glamonės, bučiniai ir einama tiesiai prie "reikalo".
seksas tarp krutu
Seksas tarp krūtų (4)2012-10-04
Narvasadata arba seksas tarp krūtų - tai surogatinės sueities būdas, kai vyro varpa yra trinama tarp moters krūtų. Kamasutroje toks mylėjimosi būdas rekomenduojamas tuomet, kai norima išvengti nėštumo.
pusnuoge mergina
Rytinis seksas (1)2012-10-03
"Rytinis seksas išlaisvina oksitociną, kuris visą dieną primena, kaip ypatingai pradėjote dieną ir suartina mylimuosius", - sako medikė Debby Herbenick.
vyras buciuoja moteri
Pirmas kartas ir su tuo susijusios problemos (6)2012-07-18
Pirmas kartas ne visada būna sklandus, labai dažnai patiriamos problemos ir nusivylimai. Jei jūs ar jūsų partneris patiriate toliau išvardytas pirmo karto problemas, nebijokite grįžti žingsnį atgal ir neturėti lytinių santykių.
moteris orgazme
Kaip priversti moterį ejakuliuoti? (8)2012-07-13
Esame trumpai ir suprantamai aprašę apie tai, kas yra ejakuliacija ir iš kur ji atsiranda. Šioje temoje daugiau dėmesio skirsime technikai, kuri padėtų tai pasiekti. Dauguma šį metodą bus jau girdėję, tačiau pagrindinis dalykas yra atkreipti dėmesį į smulkmenas ir teisingai viską atlikti.
tachometras rankoje
Kiek trunka seksas? (4)2012-06-29
Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados sekso terapeutų atlikto tyrimo išvadose teigiama, kad poroms pakankamas/idealus lytinis aktas trunka nuo 3 iki 10 minučių. Tai sugriauna daugumos fantazijos apie valandų valandas ar net visą naktį trunkantį TIKRĄ seksą.
porele
Ko moterims reikia, kad seksas būtų geresnis?  (2)2012-06-20
Sekso patarimais turi domėtis kiekvienas vyras, žinoma, jeigu nori suprasti, kas moteriai svarbiausia. Jie yra apsėsti dėl sekso pozų, laiko, kaip ilgai jie gali "patempti" bei sugebėjimo suteikti orgazmą.
koju galai
Lytinio potraukio (libido) slopintojai (4)2012-06-14
Būna, jog lytinis potraukis ima ir smarkiai sumažėja ar net visiškai dingsta. Tai gali nutikti kiekvienam, todėl visada kils klausimas: dėl ko? Poreikis seksui gali reikšti daug daugiau nei paprasčiausią fizinį pasitenkinimą.
vyras ant moters
Prailginkite seksą - 6 greiti patarimai JAM (7)2012-05-10
Pateiksime jums keletą paprastų patarimų, kaip prailginti laiką lovoje ir nustebinti savo merginą jau šį vakarą. Jai tai tikrai patiks! Tai "greiti“ sprendimai, todėl nereikalauja JOKIŲ papildomų pastangų...
moters orgazmas
Kaip atpažinti moters orgazmą? (7)2012-04-03
Tikrą, nesuvaidintą moters orgazmą galima atpažinti iš lengvai pastebimų kūno ženklų, tokių kaip pulso padažnėjimas bei kvėpavimo sulaikymas, tačiau tuo metu vyksta ir sudėtingesnių procesų.
lapelis su smeigtuku
Mitai apie analinį seksą (6)2012-03-17
Analinis seksas yra vienas iš prieštaringiausių lytinių aktų. Gal taip yra dėl žinių stokos, o gal dėl klaidingų įsitikinimų. Šiaip ar taip, yra keletas mitų, kurie turi būti išsklaidyti!
sekso istroskusi moteris
Trumpi seko patarimai, kurių negali neišbandyti! (5)2012-03-13
Sekso patarimai gali būti ilgi ir sudėtingi, tačiau šie – lengvai ir greitai „virškinami“, todėl nepraleisk progos jais pasinaudoti! Jeigu žinote ir daugiau tokių, kuriuos esate patys išbandę - pasidalinkite su visais parašydami komentarą!
vyras moterei suteikai orgazma
Moterų orgazmo paslaptys (4)2012-02-20
Dažniausia klaida, kai kalbama apie moterų orgazmą, yra tai, kad per daug dėmesio skiriama vien tik judesių technikai, pamirštant apie tinkamą nusiteikimą/požiūrį bei strategijas kulminacijai pasiekti. Koks yra tas "tinkamas" ir "netinkamas" požiūris?
vyras buciuoja nuoga moteri
Tantrinis seksas (3)2012-02-16
Vakarų šalys tantrą atrado palyginus nesenai. Žodis „tantra“ reiškia „išreikšti, išplėsti, parodyti ir apjungti“. Šiame kontekste laikoma, kad seksas praplečia sąmoningumą ir apjungia vyro ir moters priešingumus į harmoningą visumą.
nescia moteris su vyru salia
Seksas ir santykiai po gimdymo (4)2011-11-13
Ar gimdymas pakeis tavo lytinį gyvenimą? Kaip greitai vėl galima mėgautis lytiniais santykiais? Ar galima mėgautis seksualiniais žaidimais, kol dar nerekomenduojami lytiniai santykiai?
porele mylisi automobilyje
Seksas ten, kur kiti gali pamatyti... (2)2011-11-05
Užsiiminėjimas seksu viešumoje yra labai dažna fantazija ir visame pasaulyje yra ne mažai porų, kurios tą propaguoja. Apie tai atlikta ne mažai apklausų, kurių beveik visi rezultatai rodo tą patį - vidutiniškai kas šeštas apklausos dalyvis yra mylėjęsis viešoje vietoje.
moteris issirietusi is galo
Analinis seksas (1)2011-10-03
Dauguma žmonių bijo eksperimentuoti su savo kūnu ir dažniausiai nusiteikę prieš analinį seksą, galvodami, kad tai sukels nemalonių skausmų. Toks nusistatymas yra klaidingas.
moteris be triusiku
Kunilingas (4)2011-08-10
Kunilingas – tai vienas iš gražiausių ir maloniausių dalykų, ką galite suteikti moteriai. Tai jai leis pasijausti mylimai, seksualiai bei suteiks galimybę pajusti išskirtinį orgazmą.
laikmatis
Kaip atitolinti ejakuliaciją? (4)2011-08-06
Daugumai vyrų labai svarbu mokėti kontroliuoti ejakuliaciją, kad seksas tęstųsi tiek, kiek panorės. Tačiau tai pavyksta pasiekti ne visiems. Pirmas dalykas yra suvokti, kad viską valdo žmogaus mintys. Todėl nerimas ar partnerio pyktis nieko gero nežada.
Atgal 1 2 3 4 5 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...