Straipsniai

medituojanti moteris
Apie orgazminę meditaciją2013-07-29
Orgazminė meditacija - tai technika, kurią sugalvojo "nuogos jogos" propaguotoja Nicol'ė Dedon. Ji yra knygos "Moteriškojo orgazmo menas" autorė ir komunos "One Taste" įkūrėja. Į ją susirenka vyrai ir moterys tyrinėti moteriškojo orgazmo fenomeną.
porele lovoje
Kaip išvengti nemalonių situacijų sekso metu?2013-07-13
Mylėjimasis daugumai porų asocijuojasi su romantiškais vaizdais: vakariene prie žvakių, šilkiniais patalais, rožių žiedlapiais... Tačiau gyvenime ne viskas būna taip gražu. Kartais pasitaiko itin nemalonių situacijų, galinčių sugadinti visą akimirkos grožį.
sexy pora
Sekso paslaptys: ko neturi žinoti vyrai2013-07-07
Turbūt niekam ne paslaptis, kad moterys kalba daugiau, nei vyrai. Kai kurių šaltinių duomenimis, moteris ištaria apie 20 000 žodžių per dieną, o vyras tik 7000. Tačiau tam tikrose situacijose perdėtas atvirumas gali pakenkti. Ypatingai, kai kalbama apie seksą...
seksuali poerele
Kaip susigrąžinti seksualinį apetitą?2013-07-01
Santykių pradžioje - audringas seksas įvairiomis pozomis. Tris kartus per dieną. Ant grindų, automobilyje, krūmuose, ant stogo ir t.t. Žvakės vonioje, ledo gabaliukai ant įkaitusių kūnų... Tačiau po metų ar dvejų seksas - jau tik prieš miegą. O vėliau bus - prieš miegą ir ne kiekvieną dieną.
seksuali moteris su apatiniais
Moterų seksualinės fantazijos (1)2013-05-25
Pas moteris esanti smegenų sritis atsakinga už seksualinį potraukį yra daug mažesnė nei pas vyrus. Būtent dėl šios priežasties jie dažniau nei moterys galvoja apie seksą. Tačiau, jeigu galvojate, kad vyrai vieninteliai turi erotinių fantazijų, labai klystate – moterys taip pat tai daro!
gulinti moteris lovoje
5 dalykai, kurių moterys nepakenčia lovoje2013-05-02
Turbūt nei vienas vyras nesididžiuotų vadinamas "nuobodžiu meilužiu". Ir kažin ar nors viena moteris norėtų praleisti naktį arba gyventi su tokiu "eržilu". Todėl šie keli patarimai padės vyrams geriau pažinti moteris ir suprasti ko jos nemėgsta lovoje.
vyras gulintis lovoje
10 dalykų, kurių vyrai nemėgsta lovoje (1)2013-04-27
Jei nenorite palikti vyrui blogo įspūdžio po sekso, perskaitykite žemiau išvardintus patarimus. Žinoma, tai gali tikti ne visoms poroms, nes kiekviena jų turi savo įpročius ir pomėgius.
moteris su telefonu lovoje
Seksas telefonu (1)2013-04-21
Jeigu tarp jūsų esantis atstumas yra nuolatinė problema, seksas telefonu gali būti geras būdas išlaikyti santykius įdomius. Net jei gyvenate tame pačiame mieste, šis "nepadorus reikaliukas" gali suteikti aistros ir geros nuotaikos dozę.
seksuali moteris su apnuoginta krutine
Seksualūs dalykėliai vyrams2013-04-13
Nekaltybės praradimas – tai išvykimo į kūniškų malonumų pasaulį taškas! Jeigu Tau šis reikalas vis dar atrodo problematiškas, gali sekti Tanzanijoje gyvenančios genties “go go” jaunuolių pavyzdžiu. Jie pratinasi prie šito reikalo arbūzų pagalba ir aš net ne juokauju.
acteku sventykla is tolo
Seksas Inkų civilizacijoje (3)2013-04-09
Inkų imperijos pradžioje seksualinė kultūra buvo ryškiai pateikta per įvairių augalų naudojimą, norint pagerinti/sustiprinti lytines galias, ritualus bei liberalų požiūrį į seksualinę patirtį. Tačiau, dėl užkariautojų Ispanų...
Sekso ir muzikos panašumai2013-04-05
Kaip suderinami muzika ir seksas? Tenka dažnai išgirsti, jog puikiausia preliudija į aistringą ir karštą seksą yra romantiška vakarienė, šampanas, skirtas maloniam svaiguliui sukelti ir jauki bei rami muzika savo garsais glostanti ir glamonėjanti ne ką mažiau nei mylimojo žvilgsnis ir prisilietimai.
sena knyga ant stalo
Seksas ir mokslas2013-04-02
Seksas - labai įdomus dalykas, net jei apie jį tik kalbame. Juk jis leidžia mums padaryti tiek atradimų tokiose iš pirmo žvilgsnio visai neerotiškose mokslo šakose, kaip kad fizika, chemija ar anatomija. Mokykloje apie tai jums tikrai nepasakojo!
vyras ir moteris baseine
Seksas vandenyje: patarimai2013-03-20
Vasara – atostogų ir nuotykių metas. Tai reiškia, kad atėjo metas eksperimentuoti, pvz.: užsiimti seksu vandeny. Tačiau tai nėra taip saugu ir malonu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką reikia žinoti apie seksą vandenyje, kad išvengtumėt problemų?
tvirta vyro nugara
Klausimai-atsakymai apie jo orgazmą (2)2013-03-18
Ar apipjaustymas turi įtakos orgazmui? Ar vyrams pasitaiko anorgazmija? Orgazmas ir ejakuliacija – tai vienas ir tas pats? Kiek orgazmų iš eilės galima laikyti norma? Ar vyro orgazmas, kaip ir moters, priklauso nuo pozos?
vyras ir moteris voliojasi lovoje
Sekso skirtingu paros laiku ypatumai (1)2013-03-05
Ne paslaptis, kad moterys skirtingai priima tas pačias glamones, priklausomai nuo paros laiko. Todėl jums bus naudinga susipažinti su savo kūno reakcija pagal valandas, ir atsižvelgti į šiuos niuansus užsiimant seksu.
rusu daktaras Jurijus Prokopenko
Šiuolaikinis seksualumas: Geismą keičia darbas (1)2013-02-25
Konsultuoja Jurijus Prokopenko, Maskvos psichiatrijos mokslų tyrimo instituto darbuotojas, seksologas, tinklaraščio „Kaip būti laimingam gyvenime ir sekse“ autorius, veda antrinio sekso užsiėmimus.
vyras ir moteris apsikabine
Pirmas kartas - seksualinio gyvenimo pamatas? (4)2013-02-13
Turite problemų lovoje? Žaidimai miegamajame atrodo blankoki? Vienas Jungtinėse Valstijose atliktas tyrimas rodo, kad pirmasis kartas mūsų seksualiniam gyvenimui palieka amžiną įspaudą.
vyras su lazda
Vyrų seksualiniai faktai2013-01-17
Ar galėjote pagalvoti, kad vyrams geriausias seksas yra 50-60 gyvenimo metais? Kokia penio forma yra ideali? Ar yra ryšys tarp bučinių ir spermos kiekio? Apie ką vyrai svajoja?
vyras su slapiu veidu
Dar kartą apie moterų ejakuliaciją2012-11-22
Moterų ejakuliacija - tai fenomenalus reiškinys, kuomet orgazmo metu iš makšties pliūpteli čiurkšlė skaidraus skysčio. Tikslus procentas moterų, kurioms tai pavyksta, nėra aiškus dar iki šiol.
apsikabinusi porele lauke
Trumpai apie nekaltybės praradimą (4)2012-10-29
Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda įvairių įsitikinimų apie pirmą kartą (nekaltybės praradimą). Vieni iš jų dalinai teisingi, o kituose tiesos nė lašo. Nepulsime aiškintis jų "gimimo" priežasčių, tačiau atskleisime tiesą bent populiariausiuose iš jų.
Atgal 1 2 3 4 5 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...