Straipsniai

moteris laizo banana
Feliacija (9)2011-07-27
Feliacija gali būti atlikta prieš seksą, sekso metu ar pabaigoje. Kaip ir kunilingas ar anilingas , šios sekso srities reikia mokytis, todėl labai svarbu artimas ryšys su partneriais. Būtina atvirai kalbėtis sekso metu ar po jo, kad sužinotumėte, kas labiausiai partnerį audrino.
moters uzpakalis is arti
Anilingas (7)2011-07-27
Prieš pradedant išangės stimuliaciją, įsitikinkite, kad partneris (-ė) jaučiasi gerai ir neprieštarauja. Daugumai moterų tai yra normalu, tačiau vyrams asocijuojasi su homoseksualų žaidimais.
vyriskos rankos
Vyrų orgazmas2011-07-27
Vyrų ejakuliacija/orgazmas įvyksta tuomet, kai išsiveržia sėkla (sperma). Seksualinės stimuliacijos metu, sėkla renkasi ejakuliaciniame vamzdelyje, kur trachėja susijungia su sėklinėmis puslelėmis bei prostatos liauka.
moteris patiria orgazma
Moterų orgazmas (4)2011-07-27
Kai kurioms moterims atrodo neįtikėtinai sunku ar net neįmanoma lytinių santykių metu patirti orgazmą. Dažniausiai taip yra dėl to, kad per mažai pažįsta savo kūną. Prie to prisidėjo visuomenės suformuota idėja, kad masturbacija yra nuodėmingas ir purvinas dalykas.
putojantis sampanas
Moterų ejakuliacija (20)2011-07-27
Ne vienas iš jūsų turbūt esate girdėję istorijų apie moterų ejakuliacija, tačiau tik nedaugeliui teko tai patirti. Paprašant apibūdinti, dažnai atsakymai būna panašūs: „Tai čiurkšlė šviesaus bei skaidraus skysčio“. Nepaisant šių detalių, visa kita būna labai paviršutiniška ir netikslu.
Atgal 1 2 3 4 5

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...