Straipsnis

2011-07-27

Moterų orgazmas

moteris patiria orgazma

Kai kurioms moterims atrodo neįtikėtinai sunku ar net neįmanoma lytinių santykių metu patirti orgazmą. Dažniausiai taip yra dėl to, kad per mažai pažįsta savo kūną. Prie to prisidėjo visuomenės suformuota idėja, kad masturbacija yra nuodėmingas ir purvinas dalykas. Nepaisant to, visi turi savo nuomonę ir, be abejonės, yra ne vienas kelias geriau jį pažinti.

Moters neįmanoma priversti patirti orgazmą. Viskas turi vykti iš lėto, naudojant išmoktus įvairius būdus bei eksperimentuojant, kurie audrina partnerę labiausiai. Seksas turi būti linksmas ir malonus, todėl kai tik pradėsite į tai žiūrėti per daug rimtai, jis toks nebebus.

Orgazmų tipai

Moterys gali turėti dviejų tipų orgazmą: klitorinį (varputės) ir G-taško (kitaip žinomą makšties orgazmą). Masturbuojantis moterys dažniausiai stimuliuoja klitorių, todėl makšties orgasmo joms pasiekti nepavyksta. Jei norite, kad partnerė sekso metu patirtų orgazmą, reikia ne tik eksperimentuojant naujus metodus skaityti jos kūno kalbą, bet ir nebijoti klausinėti, kas labiausiai patinka ir jaudina.

Makšties (vaginalinio) sekso metu, nors ir vyrauja erotiška atmosfera bei partnerė smarkiai susijaudinusi, gali būti pakankamai sunku pasiekti tokią klitorio stimuliaciją, kokia būna masturbacijos ar kunilingo metu. Žinoma, galima tuo metu stimuliuoti klitorių ranka, tačiau tai nėra labai svarbu, jei partnerė ir anksčiau yra turėjusi makšties orgazmą bei, pasirinkus tinkamą sekso pozą, pavyks tiksliai stimuliuoti G-tašką.

Daugelis vyrų kalba apie moterų ejakuliaciją lyg tai būtų mitas. Tačiau tai yra realus orgazmo atvejis, kuris plačiau aprašytas skyrelyje Moterų ejakuliacija.

Keletas patarimų

Kaip ir minėjome anksčiau, svarbiausia yra atsipalaiduoti ir nesudaryti tokios atmosferos, kad orgazmas yra jūsų tikslas, o tiesiog mėgautis sekso teikiamu malonumu.

Klubų sukimas

Jei lytinio akto metu jūs norite daugiau stimuliacijos suteikti partnerės klitoriui, bandykite sukti klubus, lyg tai darytumėte šokių aikštelėje. Įsiskverbkite į partnerę su viskuo, ką turite, prisiglauskite ir judėkite ne tik įdėdami ir ištraukdami, bet ir į šonus.

Nykščio taisyklė

Pasirinkite pozą, kurioje jūsų partnerė būtų viršuje ir atsisukus į jumis (Kauboja, Krabas, Pjūklas, Pašėlęs rodeo, Maloningoji, Sėdintis bulius). Tuomet jai judant pirmyn ir atgal pridėkite ranką žemiau jos bambos ir su nykščiu stimuliuokite klitorių.

Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukų įvairovė yra tokia didelė, kad gali būti naudojami beveik visose pozose. Jie puikiai padeda, jei reikia stipresnės stimuliacijos (toms moterims, kurios nėra per daug jautrios klitoriaus ir G-taško stimuliacijai). Nuo įvairių lubrikantų, sukeliančių didesnį jautrumą, iki vibracinių žiedų bei įprastų vibratorių - visi jie padės jums priartėti prie partnerės orgazmo. Daugiau apie juos galite sužinoti skyrelyje Sekso žaisliukai.

 

Taip pat skaitykite

seksuali moteris is arti
15-os minučių moters orgazmas2012-11-26
"Patirkite kasdien po orgazmą ir gydytojo neprireiks", - Mae West, amerikiečių aktorė ir sekso simbolis. Šis straipsnis yra paremtas naujai išleista Timothy Ferrisso knyga "4 valandos kūnui", kurią Lietuvoje išleido "Eugrimo" leidykla. Rekomenduojame!
vyras su slapiu veidu
Dar kartą apie moterų ejakuliaciją2012-11-22
Moterų ejakuliacija - tai fenomenalus reiškinys, kuomet orgazmo metu iš makšties pliūpteli čiurkšlė skaidraus skysčio. Tikslus procentas moterų, kurioms tai pavyksta, nėra aiškus dar iki šiol.
seksuali moteris be liemenuko
Tai, ko dar nežinojai apie didijį "O" (1)2012-10-27
Seksualiniai reikalai yra svarbi harmoningų ilgalaikių santykių dalis. Manote, kad viską žinote apie didįjį „O“? Ar tikrai? Apie orgazmą pateikiame keletą įdomių faktų, kurių galbūt dar nežinojote.
moteris orgazme
Kaip priversti moterį ejakuliuoti? (8)2012-07-13
Esame trumpai ir suprantamai aprašę apie tai, kas yra ejakuliacija ir iš kur ji atsiranda. Šioje temoje daugiau dėmesio skirsime technikai, kuri padėtų tai pasiekti. Dauguma šį metodą bus jau girdėję, tačiau pagrindinis dalykas yra atkreipti dėmesį į smulkmenas ir teisingai viską atlikti.
poreles orgazmas
Suvaidinti orgazmai (1)2012-06-26
Turbūt ne vienas yra pagalvojęs apie tai, tačiau galiausiai argumentais, tokiais kaip "žinau savo partnerę ir tikrai suprasčiau, kada ji vaidina...", išvaikęs visas dvejones. Nepaisant to, tyrimų rezultatai rodo, ką kita.

Komentarai (4)

AutoriusKomentaras
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-31
Pranešimai: 10
2011-09-05 10:27
Mano zmonelei vibro ziedas patiko :) galvojam ir apie kitokius zaisliukus, bandysim sitam portale surinkt kuo daugiau informacijos is praktiku ;)
Toma
Svečias
2011-08-07 14:50
As dar nebandziau bet visa zadu nusipirkti (vis nedristu). Bet jei sakai kad nepatiko tai gal net nebandyti, nezinau...
Ausra
Svečias
2011-08-07 14:46
o man va tas vibro ziedas nelabai patiko... ir mano partneriui nelabai... kazkaip ne taip... :)
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-05
Pranešimai: 5
2011-08-05 14:04
Teko bandyti vibraciny zieda, tj mano partneriai ziauriai patiko...

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...