Straipsnis

2012-02-16

Tantrinis seksas

vyras buciuoja nuoga moteri

Nors tantra jau senai praktikuojama daugelyje Rytų kultūrų, Vakarų šalys ją atrado palyginus nesenai. Žodis „tantra“ reiškia „išreikšti, išplėsti, parodyti ir apjungti“. Šiame kontekste laikoma, kad seksas praplečia sąmoningumą ir apjungia vyro ir moters priešingumus į harmoningą visumą.

Atsiradusi Indijoje daugiau nei prieš 6 tūkst. metų, tantra tapo maištu prieš organizuotą religiją, kuri teigė, kad seksualumas turi būti draudžiamas norint pasiekti apšvietimą. Tikroji tantra draudžia vyro ejakuliaciją laikyti vieninteliu vyro lytinių santykių tikslu. Ji teigia, kad nuolatinis galvojimas apie ejakuliaciją švaisto seksualinę energiją ir atima iš moters galimybę patirti keletą orgazmų. Tačiau moterys ne tik gali, bet ir yra skatinamos ejakuliuoti tantrinių technikų metu.

Visi norintys gali nesunkiai pasinaudoti šio senovinio meno seksualine išmintimi. Tantrinė praktika moko mus prailginti meilės aktą ir efektyviau pasinaudoti stipriomis orgazminėmis energijomis.

TANTROS PAGRINDAI

Tantrinio sekso propaguotojai apibūdina neįtikėtinus pokyčius ne tik jų sekso kokybei, bet ir jų santykiams. Plačiai manoma, kad kokybiškai praleistas laikas lovoje rodo ir kitų žmogaus gyvenimo aspektų kokybę, todėl daugelis skausmingų santykių gali būti išspręsti naudojant tantrą.

Be ilgalaikių tantrinių įsipareigojimų, egzistuoja ir paprastesnė šios seksualinės praktikos forma, kuri yra sulėtinta, labiau dėmesinga įprastinio sekso forma. Jos metu partneriai lėtai nusirengia ir žiūrėdami vienas kitam į akis pradeda giliai bei ritmiškai kvėpuoti. Liesdamiesi delnais, jie susikoncentruoja ties energijos srauto sukūrimu. Tuomet kartu atlieka ritualą, pavyzdžiui, kartu nusimaudo, apsikeičia dovanomis arba atlieka vienas kitam viso kūno masažą. (Darykite tai šviesoje arba, norint daugiau jaukumo, prietemoje.)

Skiriama daugiau laiko ilgesnėms glamonės. Tinka viskas, pradedant plaukų lietimu ar pirštų čiulpimu ir baigiant piešimu ant kūno ar kutenimo plunksnomis. Dėmesys skiriamas visiškam moters sužadinimui/sujaudinimui, kuris dažniausiai užtrunka bent 20 minučių, kai tuo tarpu vyrui užtenka 5-10 minučių. Rekomenduojamas oralinis seksas, o ypatingai, dėl čakrų suderinimo, 69 pozos. (Čakros yra svarbiausi energetiniai centrai žmogaus kūne, vietos kuriose susikerta daugiausiai energetinių kanalų. Pagrindinės yra 7 čakros išsidėsčiusios išilgai stuburo.)

Renkantis kitas pozas, pirmenybė turėtų būti teikiama toms, kuriose galima žiūrėti vienas kitam į akis. Kvapnūs aliejai bei įjungta raminanti muzika, pavyzdžiui upės čiurlenimas ar kiti gamtos garsai,- pagerins energijos apykaitą. Vyrai prailgina savo erekciją judėdami lėtai, kontroliuodami savo judesius. Moterys patiria keletą orgazmų dėl makšties masažo ir jos raumenų susitraukinėjimo.

TANTROS IŠSKIRTINUMAS

Įprastiniai vakarietiški lytiniai santykiai turi aiškią pradžią ir pabaigą, o vidutinė trukmė (nors nedaugelis vyrų tai pripažins) yra 10-15 minučių. Kai atsižvelgiame į tai, jog daugeliui moterų reikia 20 minučių pakankamai susijaudinti, kad patirti orgazmą, galime pamanyti, kad esame viena iš tų šalių, kuriose moterys yra nepatenkinamos.

Tantra apibrėžia seksą kiek kitaip. Jis yra laikomas labiau meditaciniu, neturinčiu pradžios ir pabaigos. Neapribota mūsų seksualumo limitais, lemiančiais skirtingus vyrų ir moterų tikslus, tantra moko partnerius, kaip prailginti savo seksualinę ekstazę, kad vyrai ir moterys galėtų patirti keletą orgazmų to paties akto metu. Geriausi tantros mokytojai teigia, kad net vyrai, patiriantys pirmalaikę ejakuliaciją, gali išmokti prailginti orgazmą, o pasipraktikavę - mėgautis keliais orgazmais.

TANTRINIO SEKSO ĮŽANGA

Įžangos apie tantrinį seksą metu atminkite, kad tikslas yra, per intensyvesnį ryšį su savo kūnu ir naują ryšį su savo partneriu, padaryti seksą malonesniu. Pirmų tantrinio sekso užsiėmimų metu nelaikykite sekso pagrindiniu uždaviniu. Geriau mėgaukitės grynai intymaus ryšio kūrimu, nesitikėdami kulminacijos.

Kiekvieną savaitę skirkite laiko vienas kitam. Planuokite seksualinius pasimatymus bent kartą per savaitę. Atraskite bent valandą netrukdomai pabūti vienas su kitu. Prioritetu laikykite savo santykius, kurie tantroje yra pats svarbiausias aspektas.

Susikurkite malonią atmosferą. Nesvarbu ar susitiksite savo miegamajame, svetainėje ar kokioje nors kitoje vietoje, ypatingos vietos sukūrimas padės jums atsipalaiduoti ir mėgautis šia akimirka. Žvakės, kvapai, raminanti muzika ar gėlės gali tam pagelbėti.

INTYMUMO PAMOKOS

Norėdami sukurti intymumą, pradėkite savo nuotykį ritualu. Gėrimas, valgymas, maudymasis, šokiai ar net muzikos klausymasis. Svarbiausia išnaudoti šį laiką bendravimui, išsakyti jums labiausiai patinkančias savo partnerio savybes. Tikslas yra padėti vienas kitam jaustis mylimam ir branginamam.

Tam, kad visiškai susikoncentruoti ties vienas kitu (o ne ties seksu), kai kurie žmonės eksperimentuoja su ritualais keletą savaičių kol pereina prie aukštesnio lygio ar imasi lytinių santykių. Tai yra nuostabus būdas sustiprinti meilės ryšius ir įžiebti aistrą. Dalinkitės savo troškimais skatindami vienas kitą, aiškiai ir meiliai vienas kito prašydami, pavyzdžiui, paglostyti jūsų klitorių ar varpą (ar bet kurią erogeninę zoną), skatindami spausti stipriau ar švelniau, glostyti taip, kaip jums patinka.

Kai apsiprasite su šiuo procesu, galite susikurti „malonumų skrynią“. Laikykite joje viską, kas jaudina jus ir jūsų partnerį: plunksną, sekso žaisliukus, masažo aliejų, raištį akims, erotinius/meilės raštelius vienas kitam. Tai tik keletas idėjų. Malonindami vienas kitą, nesidrovėkite prašyti, ko nors įvairesnio. Šis laikas skirtas jūsų pamaloninimui bei eksperimentavimui.

PAGRINDINĖS TANTRINIO SEKSO TECHNIKOS

Tantrinė tradicija pabrėžia pasiruošimą meilės aktui. Erotiniai ritualai, pavyzdžiui, tie, kurie buvo apibūdinti anksčiau, koncentruojasi į apsikeitimą malonumais, jausmų sužadinimą ir leidimą poroms bendrauti giliame fiziniame ir emociniame lygyje.

Išlaikykite didelį intymumo lygį. Ir toliau žvelkite vienas kitam į akis kaip galima ilgiau. Apipilkite savo mylimojo (-sios) veidą, kaklą ir pečius švelniais bučiniais ir šnibždėkite „saldžius menkniekius“, kad jam (jai) pradėtų virpėti keliai ir stipriau plaktų širdis. Padėkite vienas kitam jaustis mylimais ir trokštamais.

Neskubėkite! Ilgas, lėtas procesas padeda vyrams kontroliuoti orgazmą ir sužadina moters jausmus. Šio proceso metu susikoncentruokite vienas į kitą. Jei jūsų mintys klaidžioja, naudokitės savo kūno judesiais, kad vėl jas sugrąžintumėte ir susikoncentruotumėte ties savo mylimojo mėgavimusi seksu.

Vėl susikoncentruokite ties savo kvėpavimu. Atsispirkite pagundai kvėpuoti greitai. Greitas kvėpavimas sužadina jausmus bei pagreitina orgazmą. Vietoje to, kvėpuokite ilgai, lėtai ir giliai iš pilvo. Padarydami savo kvėpavimą girdimu, galėsite susikoncentruoti ir, ypač vyrai, lengviau kontroliuoti savo orgazmą.

Nepamirškite keisti pozų! Tai padės atsikratyti susivaržymų. Stebėkite savo gebėjimą būti stipriu ir švelniu, dosniu ir jautriu.

KELETAS ORGAZMŲ VYRAMS

Tantrinis seksas atskiria orgazmą ir ejakuliaciją. Nors jie dažnai įvyksta tuo pačiu metu, vyrai gali patirti orgazmus neejakuliuodami. Susilaikydami vyrai gali patirti „mini orgazmų" seriją. Tai nereiškia, kad jūs neejakuliuosite, tačiau galėsite kontroliuoti savo kulminaciją.

Treniruokite PC raumenis. Tai yra tie patys raumenys, kurie stabdo šlapimo tekėjimą. Tinkamai kontroliuojami, jie leidžia sustabdyti ejakuliaciją ir toliau mėgaujantis seksu. Plačiau apie tai rasite skyrelyje Kegel'io pratimai.

Atsipalaiduokite. Nors ir skamba paradoksaliai, vyrams labai svarbu didelio sužadinimo metu būti atsipalaidavusiems. Jei jaučiate, kad ejakuliacija artėja, lėtai ir giliai įkvėpkite ir nustokite mylėjęsi, kol jūsų susijaudinimas atslūgs. Pabandykite perkelti savo energiją iš savo varpos į kūną. Atleiskite pirštus, atpalaiduokite sėdmenis ir nuleiskite pečius – tai gali padėti atitolinti orgazmą.

Viską apjunkite. Kai mylitės, judėkite lėtai, leiskite, kad jūsų susijaudinimas didėtų palaipsniui.

  • Kol nepasiekėte kulminacijos, trumpam atsipalaiduokite.
  • Įtempkite savo PC raumenis ir giliai įkvėpkite.
  • Pratęskite aktą, vėl didinkite susijaudinimą.
  • Tuomet vėl atsipalaiduokite, įtempkite PC raumenis ir kvėpuokite.
  • Išlaikykite šį ritmą kol pasieksite viršūnę.
  • Atmerkite akis, įtempkite PC raumenis ir giliai įkvėpkite, kad pajustumėte orgazmą neejakuliuodami.

Kadangi šios technikos reikalauja praktikos, turėkite omeny, kad pavyks ne iš karto.

MOTERŲ ORGAZMO IŠLAISVINIMAS

Labai dažnai moters seksualinis troškimas gali būti ribojamas baimės, kaltės, streso ar įvairių kitų trukdančių minčių. Susikoncentruokite ties savo jausmais, padarykite pertraukėlę ir pamaloninkite vienas kitą meiliais žodeliais.

Daugeliui moterų, norint pasiekti orgazmą, reikalinga klitorio stimuliacija. Nebijokite sakyti „ooo“ ir „achhh“, kad parodytumėte partneriui, kaip jums labiau patinka būti glostomai.

Moters G-taškas tantroje yra vadinamas „šventu tašku“. Ši galinga ir paslaptinga moterų erogeninė zona randasi 3,5-5 cm gylyje ant priekinės makšties sienelės. Kai jūsų mylimoji yra susijaudinusi, įkiškite savo didįjį pirštą į jos makštį ir švelniai galiuku trinkite vidinę jos sienelę.

G-taškas yra maždaug žirnio didumo ir yra šiek tiek banguotas. Kai kurioms moterims švelnus šios vietos stimuliavimas gali sukelti stiprius orgazmus ir netgi ejakuliaciją. Tačiau nepersistenkite ir nestimuliuokite per daug šios jautrios vietos.

NAUJAS POŽIŪRIS Į SEKSĄ

Anot tantrinės filosofijos, įsimylėjėliai, kurie praktikuoja šias senovines technikas, gali išmokti nukreipti seksualinę energiją per kūno čakras (energijos centrus). Orgazmo energijos nukreipimas šiais fiziniais kanalais gali sukelti ekstazę ir pagerinti sveikatą. Kad ir dėl kokios priežasties domitės tantra, būkite pasiruošęs imtis darbo. O tuomet, žinoma, skinti vaisius. Patikėkite, kad ir koks bus sunkus darbas – jis bus vertas rezultatų!

 

Taip pat skaitykite

virtualus seksas
Virtualaus sekso pliusai ir minusai2013-10-21
Virtualus seksas - tai ne tik bendravimas su kitos lyties atstovu internetu. Pats seniausias virtualaus bendravimo būdas yra seksas telefonu. Taip pat ir apsikeitimas erotinio pobūdžio sms žinutėmis.
aistringas seksas automobilyje
Seksas mašinoje2013-09-12
Daugelis porų dažniausiai mylisi lovoje ir misionieriaus poza. Tačiau yra nemažai aštrių pojūčių mėgėjų, kurie tik ir trokšta išbandyti kažką nestandartiško ir keisto. Šis straipsnis ir yra skirtas atsakyti į panašius klausimus ir išsiaiškinti sekso mašinoje privalumus bei trūkumus.
ryskios moters lupos
Oralinis seksas - popiuliariausias tarp jaunimo!2012-10-11
Neseniai Amerikoje atliktais tyrimo duomenimis, paaiškėjo, kad nepilnametėms amerikietėms labiau priimtini oralinio sekso malonumai nei tradicinio, rašoma leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.
seksas tarp krutu
Seksas tarp krūtų (4)2012-10-04
Narvasadata arba seksas tarp krūtų - tai surogatinės sueities būdas, kai vyro varpa yra trinama tarp moters krūtų. Kamasutroje toks mylėjimosi būdas rekomenduojamas tuomet, kai norima išvengti nėštumo.
vyrai ejakuliuoja ant moters
Ar žinote, kas yra "Bukkake"?2011-11-28
Bukkake yra fotografija ar video, kuriame pavaizduota keletas vyrų, ejakuliuojančių ant vienos moters. Fotografijose scena dažniausiai yra priartinta, o filme daug mažiau dėmesio yra skiriama veiksmams iki kulminacijos. Sėklos išsiskyrimas visada yra dėmesio centre.

Komentarai (3)

AutoriusKomentaras
Toma
Svečias
2013-04-14 16:30
Senai ieskojau tokio straipsnio!
Eva
Svečias
2012-02-17 20:40
Puikus straipsnis, kaip tik ieskojau informacijos apie tai! aciu!
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2012-01-12
Pranešimai: 56
2012-02-16 11:18
Šitas straipsnis puikiai tinka moterims, bet labiau vyrams. Nes moterys niekur neskuba (juk labiau žino, kada ir kiek laiko užteks orgazmui pasiekti), bet tiems niekam tikusiems vyrams, kurie tik atsistojus pimpalui iškarto jį bruka ten kur randa angą. Gaila tų niekam tikusių santuokų su netik monotonišku požiūriu į seksą, bet ir be jokio žaismo. Seksas yra puiki priemonė įsimylėti iš naujo vienas kitą. o nepasitenkina partneriai tai dėl to, kad patys yra kvaili. Juk net masturbaciją galima padaryti yvykiu kaip "gėjų hidparadas Berlyne" . O dabar sutuoktiniai bijo kad kas nepaskambintų į duris, kad vaikai neyeitų kol tėvai žaidžia. Atsisakyti sekso tikros, tikros sakau, įžangos, ir kogero didesnio malonumo nei "kišimas" dėl vaikų, savo baimių ar kompleksų - tai tiesiog savęs uždarymas į konclagerį II pasaulinio metais.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...