Straipsniai

seksas ir gundymo būdai
100 būdų priversiančių vyrą pamesti galvą (1 dalis) (2)2014-01-23
Nežinote kaip sugundyti vyrą? Šiame straipsnyje pateiksime gausybė būdų, iš kurių tikrai išsirinksite pačius tinkamiausius. Dauguma šių patarimų yra itin ekstremalūs, todėl prieš juos panaudodamos, turite būti tikros, ar tai bus priimtina jūsų vyrui!
moteris klausineja
5 klausimai, kurių nevertėtų užduoti vyrui (1)2013-12-13
Po audringo sekso gulite vienas šalia kito, paskendę savo mintyse. Atrodo, kaip ir viskas gerai, tačiau iki pilnos laimės trūksta bendravimo. Jūs apsiverčiate ant šono ir ruošiatės paklausti savo mylimojo: "Apie ką dabar galvoji?"
santuoka
Kada ir kodėl ištekėti2013-08-18
"Santuoka - tai tarsi apgulta tvirtovė: tie, kurie yra viduje, trokšta iš jos pabėgti, o tie, kurie lauke, nori į ją įsiveržti" - sakė prancūzų rašytojas Hervé Bazin'as. Tačiau kalbant atvirai, visos moterys be išimties nori ištekėti.
santuoka ir seksas
Visi santuokinio sekso džiaugsmai2013-08-07
Žiūrint iš šono, dažnai atrodo, jog santuokinis seksas yra nuobodus, o ilgainiui tampa tik pareiga. Tačiau vedybinis seksas žmonėms gali duoti tai, ko nesusituokusios poros net neįsivaizduoja.
nesutarimai lovoje
Patys neseksualiausi moterų bruožai 2013-08-03
Kai dar buvome mergaitės, mūsų mamos ir močiutės mums dažnai kartodavo: "Nedaryk to, nesielk taip, tu juk mergaitė". Dabar atsirado įvairių knygų tik ir mokinančių kaip moteriai būti griežtai, kaip prisijaukinti vyrą, kaip jį išlaikyti ir panašiai.
vyras berniukas
Vyrai-berniukai (1)2013-07-04
Solidus vyras, kuris galėtų nupirkti pusę gėlių parduotuvės, priskina savo mylimajai kuklių gėlyčių iš daržo. Jaunuolis, kuriam nupirkus vieną gėlytę teks visą dieną badauti, nuperka savo mylimajai pačią brangiausią puokštę. Abu elgiasi kaip berniukai...
itartina megina
Su kokiomis merginomis geriau neprasidėti? (3)2013-06-26
Kartais, kad ir kokia nuostabi būtų mergina, geriau apie artimesnius santykius su ja nė negalvoti. Ir ne todėl, kad su ja kažkas negerai. Priežastis - jos atliekamame vaidmenyje vyro gyvenime. Štai sąrašas tų merginų, su kuriomis vyrui nepatartina suartėti.
mergina ir vaikinas
Kodėl moterys būna neištikimos? (1)2013-06-14
Neištikimybės etiketė dažniausiai yra klijuojama vyrams. Tačiau moterys į kairę dairosi ne rečiau, nei jie. Kas paskatina moterį įsigyti meilužį, būnant šeimoje? Kokių priemonių turi imtis vyras, norėdamas išlaikyti savo damą šalia?
porele ant smelio
Kaip susigyventi, jei esate visiškai skirtingi?2013-06-11
Pelėda ir vieversys. Realistas ir romantikas. Optimistas ir pesimistas. Jūs tokie skirtingi ir vis tiek kartu? Nenuostabu, juk priešingybės traukia. Tai liudija ne tik tokie pavyzdžiai ir senolių išmintis, bet ir mokslininkų tyrimai.
sexy porele
Kaip atskirti meilę nuo susižavėjimo?2013-06-07
Daugelis paklaustų, ar tai tikrai svarbu? Taip. Nes sugebėjimas atskirti šiuos du jausmus, gali padėti išvengti didelės klaidos. Kiekvienais metais tūkstančiai porų žvilgančiomis akimis ateina į bažnyčią ir pasižada vienas kitą mylėti iki gyvenimo pabaigos.
isbuciuotas vyras
Kodėl vyrai eina į kairę?2013-06-03
Daugelis moterų į klausimą: "Kodėl vyrai būna neištikimi?" atsakytų, kad greičiausiai kalta gamta, kad visi vyrai yra "patinai" ir jiems neužtenka vienos "patelės". Tačiau nereikia ignoruoti žmogaus asmenybės socialinio "antstato", juk gyvename ne uolose ir neprisidengiame kūno lapais.
pikta moteris
Moterų kerštas neturi ribų2013-05-29
Kerštas, kaip ir moterys, būna kvailas, protingas ir išmintingas. Kerštaudamos moterys būna šaltakraujiškos ir negailestingos. Ir kuo skaudžiau vyras išdavė moterį, tuo labiau ji norės atkeršyti.
jauna porele
Šiuolaikinė šeima: kas liko praeityje2013-05-21
Mes gyvename permainų laikais. Nebeliko šeimos ideologijos - vieną kartą ir visiems laikams. Kartais atrodo, kad vertybės kaip ištikimybė, sąžiningumas, atsidavimas, jau nieko nereiškia. Dauguma tradicinės santuokos požymių išnyko.
moteris
Būti moterimi arba kaip sukurti tvirtus santykius2013-05-06
Jau senai įrodyta, jog vyriškumas yra neatskiriama kiekvieno žmogaus dalis. Šiais laikais daugelis moterų išvystė savyje būtent šią savybę, norėdamos turėti lygias teises su vyrais daugelyje sričių.
seksuali moteris guli lovoje
Jei pirmas pasimatymas baigėsi seksu2013-04-30
Kaip beprieštarautų mūsų mamos ir senelės, seksas per pirmą pasimatymą dar nereiškia, jog reikia ant savo durų pakabinti raudoną žibintą ir užsidėti kekšės etiketę.
horoskopas ir seksualiniai faktai
Ištikimybė ir santykiai pagal zodiaką2013-04-24
Kol dar esate tik "kelyje" į artimus santykius, neabejotinai susidursite su ne vienu partneriu atstovaujančiu vieną ar kitą zodiako ženklą. Vienareikšmiško atsakymo į klausimą, kuris ženklas labiausiai tikėtina, kad jus išduos, tikrai nėra. Tačiau nusiminti neverta...
vyras ir moteris gulintis lovoje
Blogas seksas - blogi santykiai? (3)2013-04-17
Nors dauguma žmonių atsisako suprasti seksualinio nepasitenkinimo kaip problemos rimtumą, blogas seksas ir prasti santykiai yra itin glaudžiai susiję, o kompromisas tarp fizinio kontakto ir emocinio ryšio yra tik ledkalnio viršūnė.
vyras ir moteris ant sofos
Laimingų santykių paslaptys (2)2013-03-23
Daugelis porų mano, kad užtenka mylėti vienas kitą ir jie visada bus laimingi. Tačiau realybė - visai kitokia. Gyvenime mums tenka susidurti su daugeliu išbandymų ir jie ne visada būna malonūs. Štai keletas paslapčių, kad santykiai būtų harmoningi ir teiktų džiaugsmą.
vyras ir moteris lovoje
Po 7 metų draugystės - skyrybos!2013-02-08
1955 metais Marilyn Monroe sukūrė naują kino istorijos puslapį, atsistojusi ant metro grotelių. Oro gūsis iš grotelių pakėlė jos baltą suknelę, kurią ji koketiškai stengėsi prilaikyti.
vyras ir moteris pievoje
Seksas per pirmą pasimatymą2012-11-19
Turbūt daugeliui moterų teko atsidurti situacijoje, kai jau pirmo pasimatymo metu reikėjo spręsti, ar šokti su naujuoju pažįstamu į lovą, ar dar palaukti. Pasvarstykime, kokios pasekmės bei santykių perspektyvos laukia vienu ir kitu atveju.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...