Straipsniai

besisypsanti moteris
Kur galima sutikti moterį rimtiems santykiams?2012-11-13
Daug vyrų guodžiasi, kaip sunku išsirinkti tinkamą moterį. Vyrai vaikšto į barus bei naktinius klubus, bet ten juk idealios partnerės nesutiksi. Nebent ieškai rimtiems santykiams nenusiteikusios merginos.
moteris ant zemes
Seksas be įsipareigojimų: ar jų tikrai nėra?2012-11-08
Beveik kaip religijos, vegetarizmo ar moterų teisės į abortus, sekso be meilės tema retai ką palieka abejingą. Jos ypatybė yra ta, kad įsipareigojimų vis dėlto yra – privalai galvoti apie pasekmes ir stengtis visais įmanomais būdais jų išvengti.
porele lydinti saule
Prieš persikraustant gyventi kartu...2012-11-07
Kraustymasis gyventi kartu - tai labai svarbus, atsakingas ir gali būti teigiamas žingsnis jūsų santykiuose, tačiau papildomi įsipareigojimai bei lūkesčiai gali sukelti streso net ir pačioms laimingiausioms poroms. Ką reikėtų apgalvoti prieš nusprendžiant gyventi kartu?
raudonos moters lupos
Seksas trise - ar tai kenkia santykiams?2012-09-17
Vyrai turi daugybę įvairiausių erotinių fantazijų. Dauguma jų retkarčiais svajoja būtent apie seksą su dviem moterim. Ar seksas trise gali sugriauti santykius?
moteris ziuri pro lupa
Kas išduoda vyro neištikimybę? (3)2012-07-02
Neištikimybę yra patyrusios daugybė moterų, todėl visos sutiks, kad tai yra vienas iš niekingiausių dalykų, kurių galima susilaukti iš vyro ar vaikino. Gera žinia ta, kad labai retai tai lieka nepastebėta. Jei manote, kad jūsų antra pusė turi romaną, yra keletas dalykų, galinčių padėti nustatyti.
jaunuolis ir mergina
12 požymių, kad jis tavimi naudojasi (1)2012-06-18
Išnaudojimas gali būti pragaištingas jūsų ego ir savivertei. Nesvarbu kokie jūsų santykiai - ar tik prasidėję, ar jau nusistovėję - jei manote, kad jis jumis naudojasi, tikriausiai esate teisi. Tam yra ne viena priežastis, tačiau moterys dažniausiai pagalvoja apie seksą.
romantiska pora
7 būdai "įpūsti" romantikos! (1)2012-06-04
Romantika vaidina svarbų vaidmenį bet kokiuose santykiuose ir jei ji silpnėja – viskas gali baigtis skyrybomis. Kai pirmą kartą sutikote savo merginą, tikriausiai dėl jos padarėte daug ką: netikėti pasimatymai bei mažos dovanėlės vakarienės metu jos mėgstamiausiame restorane.
laiminga pora
Pagrindinės priežastys ištikimybei (1)2012-05-31
Sukčiavimas beveik niekada nėra gera idėja. Kaip sako liaudies patarlė: Melo kojos trumpos. Štai svarios priežastys nesukčiauti prieš savo partnerį.
neistikimas vyras
Pagrindinės priežastys neištikimybei (1)2012-05-13
Neištikimybės santykiuose turėtų nebūti, tačiau ji vis dėlto yra. Kokie yra to motyvai? Dažniausiai jie vyrams ir moterims būna skirtingi. Žinoma, kiekviena situacija yra unikali ir nebūtinai tai turėtų galioti visiems be išimties!
moteris klube
Atpažink vaikino klastą... (3)2012-02-27
Vienos nakties nuotykis gali būti smagus ir įdomus tik tada, kai abu tam nusiteikę bei to tikisi nuo pažinties pradžios. Kai kurie vyrai padarys viską, kad tik įlįstų merginai į kelnaites, todėl priešingu atveju, pripažinkite, jog tai gali būti viena iš didžiausių klaidų moters gyvenime.
Atgal 1 2 3

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...