Straipsniai

moteris suduoda vyrui
Kai norisi partneriui pasakyti "NE"2012-12-05
Seksu užsiimame pirmiausia dėl to, kad tai yra malonu – dėl šio teiginio šiandien retas kuris imtų ginčytis. Tačiau dauguma porų pirmenybę teikia vyrų seksualiniams „skoniams“. Pasak seksologų, ne viena moteris nesiryžta atsisakyti mylėtis jai nepatinkančiu būdu.
seksuali moteris pievoje
Seksas be meilės (1)2012-11-28
“Mirk, bet nesileisk bučiuojama, jei nemyli” - tokia frazė buvo kone kelių kartų devizu. Tačiau laikai pasikeitė. Šiandien sekso subtilybės mums pateikiamos ir rimtai, ir juokais. Pamažu formuojasi naujas meilužio idealas - seksualiai išprusęs, eksperimentams pasirengęs. O kur MEILĖ?
daug pinigu doleriais
Ar yra ryšys tarp pajamų dydžio ir sekso kokybės?2012-11-27
Mokslininkai tyrė, ar yra ryšys tarp gaunamų pajamų dydžio ir seksualinio gyvenimo aktyvumo. Daugelio nuostabai gauti rezultatai parodė, kad ...
seksuali moteris is arti
15-os minučių moters orgazmas2012-11-26
"Patirkite kasdien po orgazmą ir gydytojo neprireiks", - Mae West, amerikiečių aktorė ir sekso simbolis. Šis straipsnis yra paremtas naujai išleista Timothy Ferrisso knyga "4 valandos kūnui", kurią Lietuvoje išleido "Eugrimo" leidykla. Rekomenduojame!
iphone prietemoje
Iphone geriau už seksą?2012-11-19
Apklausa, kurią atliko kompanija Gazelle, užsiimanti buvusių apyvartoje Apple produktų supirkimu ir pardavimu, gali pretenduoti į vieną iš originaliausių, atliktų šiais metais.
moteris su remeliu
Dėl moterų neištikimybės kalti genai? (2)2012-11-14
Dauguma mano, kad ištekėjusi ir patenkinta savo santuoka moteris nepuls į kito vyro glėbį. Įprasta galvoti, kad atsitiktiniai ryšiai – netekėjusioms ir „lengvo“ elgesio merginoms, o štai brandi moteris to nepadarys.
seksova moteris su taure
Įdomūs faktai apie moteriškąją giminę2012-11-13
Štai kokios jos... Moterys... Gal daug ką žinojai, tik buvai primiršęs? Pateiksime keletą trumpų įdomių faktų apie viską, kas susiję su moteriškąja gimine.
romantiska porele lovoje
Romantiškas miegamasis pagal Feng Shui2012-11-05
Sunkiai sekasi sukurti romantišką, ramią ir pilną geros energijos atmosferą miegamajame? Naudojantis Feng Shui patarimais jums nebūtinai prireiks viską keisti iš pagrindų - pakaks tam skirto pusdienio. Liksite nustebinti rezultatais.
porele mieganti lovoje
Erotiniai sapnai2012-11-02
Net ir šiais lakais, kai sekso tematika atviresnė nei ankščiau, yra žmonių, kuriems erotinis sapnas gali sukelti nerimą. Ypač tais atvejais, kai jis toks gašlus, kad net sunku pagalvoti apie tokį scenarijų realybėje.
pusnuoge moteris lovoje
Moterys labiau ištvirkusios nei vyrai2012-10-31
Jaunos moterys ėmė labiau ištvirkauti nei vyrai. Atlikto tyrimo metu buvo išaiškinta, kad būdamos 21 metų jos jau turėjo devynis sekso partnerius - du kartus daugiau nei to paties amžiaus vyrai.
vyras pro moters tarpkoji
5 sekso patarimai moterims apie vyrus2012-10-31
Vyrai , kaip ir moterys, nori ne tik geisti, bet ir būti geidžiami. Jie užauga galvodami, kad seksas yra tai, kas nutinka savaime, o ne atlikta suplanuotai. Jiems jis yra ir meilė, ir stiprus tarpusavio ryšys.
seksuali moteris be liemenuko
Tai, ko dar nežinojai apie didijį "O" (1)2012-10-27
Seksualiniai reikalai yra svarbi harmoningų ilgalaikių santykių dalis. Manote, kad viską žinote apie didįjį „O“? Ar tikrai? Apie orgazmą pateikiame keletą įdomių faktų, kurių galbūt dar nežinojote.
moteris su antrankiais
Hyperseksualumas: nustatymo medotas (1)2012-10-26
Mintis, kad asmuo gali kentėti nuo seksualinės priklausomybės, dažnai pašiepiama ir netraktuojama kaip rimtas sutrikimas. Tačiau nuo to kenčiantis žmogus rizikuoja ne tik pašlijusiais santykiais, bet ir nesklandumais darbe bei visose kitose gyvenimo srityse.
seksovas vyras
Nutylėta vyrų tiesa2012-10-23
Būkime atviri: seksualinis švietimas pasiekė neregėtų viršūnių. Vyrai aptarinėja statistinius duomenis, kokio pobūdžio orgazmą patiria dauguma moterų, o moterys prieš intymų aktą dalykiniu tonu teiraujasi: "Ar turi prezervatyvą?"
aistringa moteris lovoje
Kada moteris neatsisako sekso?2012-10-17
Dešimt sveikų ir išbandytų patarimų padės išvengti atsisakymų mylėtis. Teisingai naudojantis, jie bus patikimi ir visada "suveikiantys". Dar kartą bandydami prikalbinti savo merginą užsiimti intymiais pratimais, išgirdote "Mano bloga nuotaika"! Jūs toks - ne vienas.
susmastes vyras
Kurioje šalyje gyvena labiausiai ištvirkę vyrai? (2)2012-10-13
Paskelbtas naujas tarptautinis "seksualinių santykių indeksas“, kuriuo remiantis paaiškėjo, kad labiausiai ištvirkusiais vyrais pripažinti britai, praneša "The Mirror".
ryskios moters lupos
Oralinis seksas - popiuliariausias tarp jaunimo!2012-10-11
Neseniai Amerikoje atliktais tyrimo duomenimis, paaiškėjo, kad nepilnametėms amerikietėms labiau priimtini oralinio sekso malonumai nei tradicinio, rašoma leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.
taure ir vynas
Romantiški filmai - priešas santykiams? (1)2012-10-09
Edinburge esančio Heriot Watt (HW) universiteto mokslininkai nustatė, kad romantinių filmų žiūrėjimas iš tiesų gali pakenkti jūsų meilės santykiams, praneša BBC. Pasak mokslininkų, tai skatina nerealistiškus lūkesčius meilės srityje.
vaikinas su sekso lele
Santykiams būtina įvairovė2012-10-05
Lytinių santykių metu įvairovė reikalinga siekiant išvengti lytinio gyvenimo monotonijos ir abipusio partnerių atšalimo. Partneriai turi stengtis seksą kiek įmanoma labiau paįvairinti: kaitalioti sekso pozas, suartėjimo vietą bei laiką.
mergina narso internete
Merginų triukai socialiniuose tinkluose2012-10-03
Praleidę visą amžinybę Facebook'e spoksodami į seksualumu pulsuojančias mažulių fotografijas, mes sudarėme sąrašą, kokių gudrybių griebiasi merginos, norėdamos socialiniame tinkle atrodyti karščiau.
Atgal 1 2 3 4 5 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...