Straipsniai

moteris pasiremusi ranka
Tai, ko dar nežinojai apie vienišius... (2)2013-02-26
Biologė antropologė dr. Helen Fisher kartu su biologu iš Kinsy instituto Justin R. Garcia atliko tyrimą su 5 tūkst. vienišų vyrų ir moterų bei 1 tūkst. vedusių asmenų.Visi dalyviai turėjo atsakyti virš 200 klausimų apie seksą ir santykius.
pirstais padaryta sirdele
Kas yra meilė?2013-02-20
2012 metais „Google“ paieškoje vienas iš populiariausių įrašų buvo „Kas yra meilė?“. Tačiau koks galėtų būti atsakymas į šią užklausą? Fizikai, psichoterapeutai, filosofai, rašytojai ir dvasininkai į šį klausimą pateiktų skirtingus atsakymus, rašo The Guardian.
du ziogai mylisi
Seksas gyvūnų pasaulyje2013-02-18
Esame pripratę galvoti, kad erotinės fantazijos ir iškilūs santykiai gamtos duoti tik mums, žmonėms. O gyvūnijos pasaulyje viskas yra primityvus instinktų tenkinimas. Deja, klystame. Gyvūnijos pasaulio žinovai papasakojo apie kai kurių gyvūnų „seksualinio gyvenimo“ ypatumus.
seksuali moteris tarp geliu lovoje
Moters geismas (1)2013-02-17
Malonumo siekimas ir baimė sau tai leisti – kodėl moters geismas toks nevienareikšmiškas ir taip greitai kintantis, atsako žurnalas „Psychologies“.
moteris su telefonu rankose
Ar slapčia tikrinate vyro telefoną? (1)2013-02-15
Noras rasti neištikimybės įrodymų, savininkiškumas ir moteriškas smalsumas skatina jas retkarčiais užsukti ten, kur prasideda privatumo ribos. Apklausus 500 Lietuvos moterų nuo 18 iki 40 metų amžiaus paaiškėjo, kad...
moteris nusisukusi nuo vyro lovoje
Vyras nenori sekso... kodėl?2013-02-13
Vyrauja nuomonė, kad bet kuris vyras yra patinas, trokštantis sekso visur ir visada. Kai gyvenime susiduriame su priešinga situacija, dažnai nežinome kaip į tai teisingai reaguoti. Į šį klausimą atsako psichologai.
vyras ir moteris ant sofos
Santuokinis seksas: vieni privalumai! (1)2013-02-09
Ne kartą turbūt teko girdėti juokaujant, kad vienintelis santuokinio sekso privalumas tas, kad jis yra. Tačiau seksologai tvirtina, kad seksualinis sutuoktinių artumas turi daugybė privalumų.
kovojanti moteris
Tendencija: vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja2013-02-07
Seksologai tvirtina, kad vyrai šiandien įgyja vis daugiau moteriškų bruožų: jie jautrūs, nori švelnumo, supratimo. Tuo tarpu moterys vis dažniau elgiasi vyriškai: priima sprendimus, nesibijo atsakomybės, atvirai išsako savo troškimus...
kosmonautas su skafandru
Seksas kosmose2013-02-06
Per artimiausią šimtmetį žmonija gali organizuoti pirmą tikrą tarpžvaigždinę kelionę - tokią neįtikėtiną prognozę pateikė JAV Pažangių gynybos projektų tyrimų agentūra (DARPA), kuri neretai vadinama „Pentagono išprotėjusių mokslininkų departamentu“.
moteris skaito knyga lovoje
Sekso kultūros ypatumai2013-01-29
Kiekviena šalis turi savo istoriją, unikalią kultūrą ir tik jai vienai būdingą virtuvę. O dar – ypatingą nacionalinį požiūrį į seksą! Tad pakvieskite savo antrąją pusę į asmeninį sekso turą.
moteris su kardu
Kaip užkariauti vyro širdį?2013-01-27
Populiari amerikiečių rašytoja ir tinklaraštininkė Sherry Argov pasakoja, kodėl jums reikia atsikratyti geros mergaitės įvaizdžio, jei norite laimėti kovą dėl mylimojo.
senovinis piesinys
Istoriniai faktai apie seksą2013-01-21
Kam buvo skirta dauguma viduramžių korėjiečių traktatų apie seksą, kas tikrinta merginai prieš pirmąją vedybinę naktį senovės Romoje, kaip kovota prieš homoseksualus viduramžių Venecijoje? Šiame straipsnyje - atsakymai į šiuos ir kitus klausimus.
seksuali moteris sypsosi
Seksualinė branda2013-01-18
„Jeigu man kas pasiūlytų vėl tapti dvidešimtmete, gerai pagalvočiau, - psychologies.ru pasakoja 42-ejų Renata. – Net mano išvaizda, nepaisant kelių papildomų kilogramų ir raukšlelių, dabar man patinka labiau. Tačiau svarbiausia – seksas. Jis daug geresnis nei prieš dvidešimt metų.“
vyro maslus zvilgsnis
Vyriškas požiūris į moteriškus reikalus2013-01-18
Nors stiprioji lytis mėgsta sakyti, kad jų sekso pasaulyje neegzistuoja beveik jokių tabu, visgi yra dalykų, kuriuos jie mielai paliktų už miegamojo durų. Portalo laydy, mail.ru autorius Olegas Borisovas-Gorkis sudarė sąrašą to, kas labiausiai erzina vyrus, kai reikalai pasisuka sekso link.
kitoks poziuris i santuoka
Kitoks požiūris į santuoką (2)2013-01-17
Mark Gungor yra vienas iš žinomiausių Jungtinėse Amerikos Valstijose seminarų apie santuoką ir šeimą vedėjų/oratorių. Daugybė porų kiekvienais metais dalyvauja jo seminaruose pavadinimu "Per juokus į geresnę santuoką" (angl. "Laugh Your Way to a Better Marriage®")
moters akis is arti
Melagių dažniausiai vartojami žodžiai 2013-01-04
Jūsų ir vaikino santykiai geri, nors kartais ir kyla šiokių tokių nesutarimų. Vienintelės jo melagystės yra nekalti prasimanymai. Tačiau naudinga žinoti, kada jis iš tikrųjų pradeda meluoti ir jus apgaudinėti.
pagyvenusi moteros
Kurios geresnės: jaunesnės ar vyresnės? (2)2012-12-19
Per dešimtmečius nusistovėjo tokie stereotipai: vyresnis vyras, jaunesnė moteris. Ir ilgą laiką niekas nieko nenorėjo, o gal ir negalėjo keisti. Yra gausybė teorijų, kodėl susiklostė tokia santykių struktūra ir vaidmenų pasiskirstymas.
jaunas seksualus vyras
Vyro elgesys nusako, koks jis bus lovoje! (2)2012-12-18
Norite sužinoti, koks vyriškis bus lovoje? Psichologai mano, kad vyriškio elgesys labai daug pasako apie tai, koks jis bus lovoje. Norint tai išsiaiškinti, prireiks šiek tiek pastabumo ir analizės.
vyras ir moteris lovoje
Vyrai nori, kad moterys lovoje žinotų...2012-12-10
Dauguma vyrų yra per daug kuklūs ar mandagūs, kad tai pasakytų garsiai. Tačiau mes ne tokie. Sužinosite dalykus, kuriuos vyrai iš tikrųjų nori, kad Jūs, moterys, žinotumėte lovoje!
moteris baltoje patalyneje
Sekso instruktoriai - sparčiai populiarėjanti profesija2012-12-09
Pašėlęs gyvenimo ritmas, kuriame gausu stresinių situacijų, nemenką įtaką turi ir seksualiniams santykiams. JAV vis labiau populiarėja sekso instruktoriai, kurie kviečiami tiesiai į miegamąjį.
Atgal 1 2 3 4 5 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...