Straipsnis

2014-11-05

30 patarimų vyrams

laiminga pora

Šie puikūs patarimai padės geriau pažinti moterį ir užkariauti jos širdį. Jei nesilaikysite bent trečdalio iš jų, tai apie vestuves galite pamiršti.

1. Auksinė trijų sekundžių taisyklė. Jei tavo žvilgsnis susidūrė su merginos žvilgsniu, kurią apžiūrinėjai, nusišypsok ir nudelbk akis į šoną. Palauk kelias sekundes, o po to vėl gali ja mėgautis. Jei mergina antrą kartą sugaus tavo žvilgsnį, žiūrėk tiesiai jai į akis tris sekundes ir dabar jau nebesišypsok. Tada nusisuk ir užsiimk savo reikalais. Jūs jau užmezgėte kontaktą, ir mergina laukia kol ją užkalbinsi.

2. Bendraudamas su naująja mergina, nebandyk jai pasakoti kokia nuostabi arba baisi buvo jūsų žmona ar draugė. Tai labai pavojinga tema, galinti sukelti atvirkštinę reakciją.

3. Turite šunį? Dar gyvą katiną? Po tavo kambarius bėgioja porelė žiurkėnų? Puiku. Moterims patinka gyvūnai, o ypač jausmas, kad jais rūpinasi vyrai.

4. Nepamiršk jai užsiminti, kad puikiai groji kokiu nors muzikos instrumentu. Kadangi dabar po ranka neturi nei saksofono, nei gitaros, nebijok, rizika, kad ji tave pagaus meluojantį, minimali. O jei kada ateityje jūsų santykiai išsivystys į rimtus, pasakyk, kad pamelavai, nes norėjai jai padaryti įspūdį. Po tiek laiko ji tikrai ant tavęs nesupyks.

5. Jei nuspręsi pagirti jos išvaizdą, geriau pasakyk komplimentą apie jos batelius ar auskarus. Mergina bus patenkinta, kadangi parodysi, kad turi gerą skonį. O banali vyro reakcija į gilią iškirptę, aptemptus džinsus ar trumpą sijoną nepadarys merginai įspūdžio.

6. Per pirmąjį pasimatymą išjunk savo mobilųjį telefoną.

7. Niekada nesiųsk savo draugo, kuris pultų jai aiškinti: „O jūs labai patikote mano draugui“. Ypač jei tau daugiau nei dvylika metų.

8. Pasistenk iš pirmo karto prisiminti jos vardą. Geriausia tai padaryti iš karto susipažinus: „Lina? Koks nuostabus vardas – Lina!“

9. Kuo mergina daugiau išgėrė, tuo labiau jai patinka visi vyrai, jų tarpe ir tu. Tačiau ši taisyklė galioja tik tuo atveju, jei mergina sugeba nuo staliuko iki tualeto nueiti nė karto nenugriuvusi.

10. Niekada nesakyk kiek uždirbi. Tai atrodo gana kvailai.

11. Jei pamatysi šiek tiek apsvaigusių šokančių damų būrelį – neišsigąsk, o įsidrąsink ir prisijunk prie jų. Kuo daugiau moterų aplinkui, tuo didesni šansai, kad pavyks susipažinti su žavia moterimi.

12. Nesinešiok prezervatyvų piniginėje.

13. Kalbėdamas su ja, nežiūrėk į grindis: žmogus, vengiantis akių kontakto atrodo ne kuklus, bet galvojantis kažką negero.

14. Jei į klubą atėjai su tikslu su kuo nors susipažinti, pasistenk būti apšviestose vietose, kad potencialios gerbėjos galėtų tave kuo geriau apžiūrėti. O į tamsius užkampius galima jau nusėlinti su „auka glėbyje“.

15. Eidamas į pasimatymą, nesivilk marškinių ir megztinio, per kuriuos galima įžiūrėti tavo spenelius.

16. Jei mergina tarp rankų sukinėja žiedą, taisosi rūbus arba perbraukia ranka per plaukus – geras ženklas. Tai reiškia, kad ji prieš tave sąmoningai gražinasi.

17. Jei tu per daug drąsus, kvailas ar girtas, kad galėtum prieiti prie pačios gražiausios merginos, nesakyk jai, kad ji gražiai atrodo. Ji ir pati tai žino.

18. Niekada nedalink savo vizitinių kortelių merginoms.

19. Lėti šokiai – tai visų vyrų prakeiksmas, tačiau patogesnio būdo artimiau susipažinti su moterimi kol kas nėra.

20. Bijai, kad tau atsakys? Prieik prie didelės grupės merginų ir pasiūlyk išgerti kavos. Kol jos galvos kam būtent tu pasiūlei, prisiartink prie tos merginos, kuri atrodo labiausiai pasimetusi ir pasisveikink.

21. Jei viena iš dviejų merginų gražutė, o kita tiesiog jos draugė, kalbėk su gražia, o flirtuok su jos drauge. Taip nei viena nebus įskaudinta, o gražuolė ir taip supras, ką tu turi omenyje.

22. Jei nešioji kaklaraištį, atlaisvink mazgą ir atsek viršutinę marškinių sagą. Kažkodėl tai labai patinka visoms moterims.

23. Flirtuodamas niekada nelaižyk ir nekramtyk savo lūpų, ir nekaišiok liežuvio galiuko. Taip elgiasi tik moterys, o vyrai atrodo gana keistai. Netgi labai keistai...

24. Nenešiok stipriai aptemptų kelnių. Moterų visiškai kitoks mentalitetas: jos nemėgsta, kai prekė pateikiama tiesiai joms palei nosį.

25. Nebloga mintis pokalbyje su mergina užsiminti apie tai, kad dabar tu gyveni viengungišką gyvenimą, tačiau ateityje planuoji nusipirkti namą, vesti ir turėti vaikų. Ir netgi įsigysi labradoro veislės šunį. Mergina iš karto tau uždės pliusiuką: daug žadantis, bet dar ne visiškai atskleistas potencialas.

26. Jei tau pavyko gauti merginos telefono numerį, nereikia iš karto jai skambinti, norint įsitikinti, kad jis teisingas. Jei jos telefonas guli ant stalo ir nesuskambės, jūs abu jausitės kvailai. Jei suskambės – atrodysi kaip apgailėtinas tipas, kuris taip savimi nepasitiki ir netiki, kad mergina gali jam duoti teisingą numerį.

27. Jei mergina kviečia tave pas save išgerti kavos, tai labai tikėtina, kad iš tiesų turi omenyje tik kavą.

28. Nesiaiškink su padavėju dėl pateiktos sąskaitos sumos. Jei jau vediesi merginą į restoraną, pasiruošk jame išleisti nemenką sumelę.

29. Po pirmojo pasimatymo (jei tu, žinoma, tikiesi antrojo) nepakanka palydėti merginą iki autobuso arba iškviesti taksi su neaiškiu vairuotoju. Arba pats ją nuvežk namo, arba iškviesk geros kompanijos taksi ir nepamiršk jo apmokėti.

30. Apie save kalbėk mažai ir daug apie ją.


 

Taip pat skaitykite

seksas su buvusiuoju
Seksas su buvusiuoju: „už“ ir „prieš“2015-07-15
Praėjus mėnesiui po išsiskyrimo ar skyrybų, moteris pradeda suvokti, kad būti laisvai – gerai, tačiau tuo pačiu norėtųsi šalia turėti ir patrauklų vyriškį. Viskas priklauso nuo jos charakterio ir principų.
santykiai ir meilė
Kaip atsikratyti vyro?2015-06-01
Meilė ir seksas – tikriausiai, patys nuostabiausi dalykai, kuriuos gali patirti du žmonės. Santykių pradžioje mums atrodo, kad romantika, įsimylėjimas, atodūsiai mėnesienoje ir mėgavimasis kiekviena praleista akimirka kartu tęsis amžinai, ir niekada nesibaigs.
seksas lovoje
Moterims: 10 dalykų apie seksą2015-05-08
Jums atrodo, kad apie seksą žinote viską. Tačiau tobulėjimui ribų nėra. Reikia gyventi ne vien vadovaujantis savo įsitikinimais, bet ir domėtis naujovėmis.
moteris flirtuoja
Moteriškos užuominos seksui2015-03-23
Iš tiesų, nėra lengva suprasti, kada moteris nori sekso. Ir kažin ar ji pasakys vyrui apie tai, na, nebent ji būtų jo žmona. Greičiausiai ji pabandys šį norą perduoti kitu būdu: gestais arba žvilgsniu.
seksualines baimes
Seksualinės moterų baimės2014-07-21
Daugelis moterų turi vienokių ar kitokių seksualinių baimių. Vaikystėje vaikai iš baimės slėpdavosi po antklode. Tačiau nuo seksualinių baimių taip paprastai nepasislėpsi. O kam slėptis? Reikia jų atsikratyti.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...