Sekso poza

Veidrodinis malonumas

Sekso poza

Tai pakankamai patogi poza, kuri nepareikalaus iš jūsų daug jėgų. Į ją labai patogu pereiti iš Giluminės lazdelės ir Pirato rojaus pozų arba atvirkščiai. Poza aistringa, todėl išbandyti ją tikrai verta.

Bus daug patogiau, jeigu partnerė po užpakaliuku pasidės pagalvėlę!

Privalumai:

  • Poza pakankamai patogi bei aisringa;
  • Judesiai nesuvaržyti, todėl pasitelkus šiek tiek fantazijos, pozą galima paįvairinti.

Trūkumai:

  • Kadangi poza pakankamai greit nusibostanti, mažai kas ja mėgausis ilgesnį laiką, tačiau trumpam paįvairinimui puikiai tinka.

Panašios pozos

Sekso poza
Kryžmai (1)
Partnerė guli misionieriaus pozoje, o partneris šonu po jos sulenktomis kojomis. Mylintis tokioje pozoje sumažėja lietimosi paviršius bei pasikeičia skverbimosi kampas, todėl jis tampa daug juntamesnis ir jautresnis.
Sekso poza
Giluminė lazdelė
Jeigu jums patiko poza "Giluminis įsiskverbimas", tai ši poza bus puiki, norint paįvairinti ir pakeisti kampus. Tai jums suteiks naujų gilių pojūčių. Negana to, pasitelkus truputį fantazijos, joje galimi įvairūs patobulinimai!
Sekso poza
Giluminis įsiskverbimas (1)
Ši sekso poza labai panaši į "Drugelio", tačiau partnerės kojos suglaustos ir iškeltos į viršų. Jau ir pats pozos pavadinimas pasako, kuo ji tokia ypatinga: partneris savo "pasidižiavimą" galės įdėti itin giliai.
Sekso poza
Nusileidimo takelis
Tai dar viena poza leidžianti partneriui įsiskverbti itin giliai. Ji šiek tiek pareikalaus daugiau jėgų iš partnerio, tačiau partnerė jam gali pagelbėti atsiremdama alkūnėmis ir prilaikydama savo kūną.
Sekso poza
Pakilimo takelis (2)
Ši neįprasta poza padės jums kartu aistringai judėti, bei suteiks naujų pojūčių laviną. Partnerei šioje pozoje suglaudus kojas padidės trintis, todėl pojūčiai dar labiau paaštrės. Išbandykite!

Komentarai (1)

AutoriusKomentaras
classy_lady
Svečias
2016-07-14 10:14
O mums (ypač man) ši poza labai ptinka ir niekada neatsibosta, mėgstu pozas suglaustomis kojomis, jos man žymiai subtilesnės ir seksualesnės nei tos kur reikia plačiai išsiskėsti... jaučiuosi tikra dama šioje pozoje :D

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...