Sekso poza

Giluminis įsiskverbimas

Sekso poza

Ši sekso poza labai panaši į Drugelio, tačiau partnerės kojos suglaustos ir iškeltos į viršų. Jau ir pats pozos pavadinimas pasako, kuo ji tokia ypatinga: partneris savo "pasidižiavimą" galės įdėti itin giliai. Tačiau tie, kurie turi didesnes nei vidutines varpas, turėtų būti labai atsargūs, kadangi partnerei gali tapti nemalonu ar net skausminga.

Nepaisant to, poza yra seksuali ir aistringa, todėl išbandyti tikrai verta. Ypač partneriams patinka tokios atviros pozos, kadangi beveik visi mėgaujasi viską matydami, net menkiausias smulkmenas.

Partneriui po keliais reikėtų pasidėti pagalvėlę ar kitą minšktą daiktą, kad neblaškytų dėmesio skausmai keliuose ir galėtų jį visą skirti partnerei!

Privalumai:

  • Poza labai aistringa, ypač partneriams, kuriems patinka stebėti net menkiausias smulkmenas;
  • Šioje pozoje partneris galės įsiskverbti itin giliai.

Trūkumai:

  • Kai kurioms partnerėms toks gilus įsiskverbimas gali būti per daug skausmingas.

Panašios pozos

Sekso poza
Kryžmai (1)
Partnerė guli misionieriaus pozoje, o partneris šonu po jos sulenktomis kojomis. Mylintis tokioje pozoje sumažėja lietimosi paviršius bei pasikeičia skverbimosi kampas, todėl jis tampa daug juntamesnis ir jautresnis.
Sekso poza
Giluminė lazdelė
Jeigu jums patiko poza "Giluminis įsiskverbimas", tai ši poza bus puiki, norint paįvairinti ir pakeisti kampus. Tai jums suteiks naujų gilių pojūčių. Negana to, pasitelkus truputį fantazijos, joje galimi įvairūs patobulinimai!
Sekso poza
Nusileidimo takelis
Tai dar viena poza leidžianti partneriui įsiskverbti itin giliai. Ji šiek tiek pareikalaus daugiau jėgų iš partnerio, tačiau partnerė jam gali pagelbėti atsiremdama alkūnėmis ir prilaikydama savo kūną.
Sekso poza
Pakilimo takelis (2)
Ši neįprasta poza padės jums kartu aistringai judėti, bei suteiks naujų pojūčių laviną. Partnerei šioje pozoje suglaudus kojas padidės trintis, todėl pojūčiai dar labiau paaštrės. Išbandykite!
Sekso poza
Veidrodinis malonumas (1)
Tai pakankamai patogi poza, kuri nepareikalaus iš jūsų daug jėgų. Į ją labai patogu pereiti iš "Giluminės lazdelės" ir "Pirato rojaus" pozų arba atvirkščiai. Poza aistringa, todėl išbandyti ją tikrai verta.

Komentarai (1)

AutoriusKomentaras
Egle&Tomas
Svečias
2013-04-17 22:55
Uchh gera poza, daznai joje baigiam kartu...

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...