Sekso poza

Giluminė lazdelė

Sekso poza

Jeigu jums patiko poza Giluminis įsiskverbimas, tai ši poza bus puiki, norint paįvairinti ir pakeisti kampus. Tai jums suteiks naujų gilių pojūčių.

Šioje pozoje, kaip ir minėtoje, partneris turės puikią galimybę įsiskverbti su viskuo, ką turi. Negana to, pasitelkus truputį fantazijos, joje galimi įvairūs patobulinimai!

Privalumai:

  • Poza labai patogi ir atstringa, su galimybėmis, turint fantazijos, į daugybę patobulinimų;
  • Šioje pozoje partneris galės įsiskverbti itin giliai;
  • Galėsite keisti skverbimosi kampus (judant aukštyn ir žemyn).

Trūkumai:

  • Kaip ir kitose pozose su giliais įsiskverbimais, pagrindinis trūkumas būna tai, kad kai kurioms partnerėms tokie įsiskverbimai būna skausmingi. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių: susijaudinimo trūkumas, nepatogus skverbimosi kampas, per ilga varpa..Tačiau ši poza pakankamai patogi ir nesudėtinga, kad pasitelkus fantazijos jūs viso to galite išvengti. Tad sėkmės!

Panašios pozos

Sekso poza
Kryžmai (1)
Partnerė guli misionieriaus pozoje, o partneris šonu po jos sulenktomis kojomis. Mylintis tokioje pozoje sumažėja lietimosi paviršius bei pasikeičia skverbimosi kampas, todėl jis tampa daug juntamesnis ir jautresnis.
Sekso poza
Giluminis įsiskverbimas (1)
Ši sekso poza labai panaši į "Drugelio", tačiau partnerės kojos suglaustos ir iškeltos į viršų. Jau ir pats pozos pavadinimas pasako, kuo ji tokia ypatinga: partneris savo "pasidižiavimą" galės įdėti itin giliai.
Sekso poza
Nusileidimo takelis
Tai dar viena poza leidžianti partneriui įsiskverbti itin giliai. Ji šiek tiek pareikalaus daugiau jėgų iš partnerio, tačiau partnerė jam gali pagelbėti atsiremdama alkūnėmis ir prilaikydama savo kūną.
Sekso poza
Pakilimo takelis (2)
Ši neįprasta poza padės jums kartu aistringai judėti, bei suteiks naujų pojūčių laviną. Partnerei šioje pozoje suglaudus kojas padidės trintis, todėl pojūčiai dar labiau paaštrės. Išbandykite!
Sekso poza
Veidrodinis malonumas (1)
Tai pakankamai patogi poza, kuri nepareikalaus iš jūsų daug jėgų. Į ją labai patogu pereiti iš "Giluminės lazdelės" ir "Pirato rojaus" pozų arba atvirkščiai. Poza aistringa, todėl išbandyti ją tikrai verta.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...