Mildos atsakymas į klausimą

2011-09-01

Klausimas:

Sveiki, Su drauge bendraujam jau apie mėnesį. Seksas nuostabus, abu tuo mėgaujamės. Tiktais bėda dėl oralinio. Ji dar to nėra bandžiusi(nei pati daryt, nei jai kas darė), nors pati sako kad labai norėtų išbandyt. Bet bijo. Bijo pati nežino ko, ir tas ją vis stabdo. Taigi klausimas kaip aš jai galėčiau padėti įveikti tą jos baimę, parodyti kad tai yra nieko baisaus, atvirkščiai, labai malonu. Klausiu patarimo, nes kiek esu turėjęs partnerių, visos, nors ir pirmą kartą tai darė, nesusidurė su tokiom problemom.

Mindaugas, 25


Atsakymas:

Visų pirma, nereikia dabartinės draugės lyginti su kitomis. Visi esame skirtingi ir, dėl to, ačiū Dievui. Jei norės, ji pati anksčiau ar vėliau perlips per save. Nereikia prievartos, sąmokslo teorijų ar vyriškų gudrybių. Vienos esame kuklesnės, kitos drąsesnės, plonesnės, išmintingesnės, linksmesnės, charizmatiškesnės... Rinkis kurią tinkamas. Esu įsitikinusi, jog mergina žino apie šį Tavo troškimą ir jeigu ji Tave myli stengsis padaryti, kad nieko jos mylimajam netrūktų. Kantrybės, žmogau, kantrybės... 

Komentarai (1)

AutoriusKomentaras
Mindaugas
Svečias
2011-09-01 11:23
Galbūt mane ne taip supratot, aš jokių gudrybių ar sąmokslų nesiruošiu rengt. Ji pati to nori, ir tiesog noriu sužinot kaip aš galėčiau jai padėt tą žingsnį žengt. Ar tiesiog laukt kol pati persilauš?

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

nebandziau bet labai noreciau pabandyti. ziuresim ar mano merginai patiks, ketinu ja nustebinti sia nakti sia puikia...
Pasikeitė mano email. Jei kuri nori - slaptai741@gmail.com
Pasikeitė mano emailas. grazuskaimas@yahoo.com ir slaptai11@gmx.com yra mano seni emailai ir nebeprisijungiu prie...
:DD o jau apie suskirstymą net nekalbu.. :D
guest test post <a href=" http://temresults2018.com/ ">bbcode</a> <a href="http://temresults2018.com/">html</a>...