Mildos atsakymas į klausimą

2011-08-11

Klausimas:

Ar įmanoma pakeisti merginos požiūrį į seksą? Esmė tame, kad oralinis merginai yra visiškai nepriimtinas(nei kunilingas nei feliacija), apie analinį net pagalvoti baisu. Kaip būtų įmanoma ją prikalbinti išmėginti šiuos sekso būdus?

nedapistas, 20


Atsakymas:

Su tais požiūrių pakeitimais gana liūdnas reikalas. Jeigu mergina kategoriškai atsisako dėl jai vienai suprantamų priežasčių, reiškia ji tvirtai apsisprendė. Kai žmogus nusprendžia būti veganu, tu jį gali šimtą kartų per dieną įkalbinėti suvalgyti bent gabalėlį šašlyko, jam bus šlykštu vien apie tai pagalvoti. Musulmonas tikriausiai žiaukčioti pradėtų, jeigu pamatytų kaip chacholas kerta lašinius...Negi Tu nori, kad mergina žiaukčiotų?

Komentarai (2)

AutoriusKomentaras
tas pats
Svečias
2011-08-11 21:58
labai dekui mildai, ir dar didesnis aciu komentatoriui patineliui.
cia matyt bus kaltas tas jaunatviskas skubejimas. kaskart atrodo jog jau esi viskam pasiruoses, viskam subrendes bet pastoviai tenka "dar siek tiek" palaukti. aisku ne visada tai ateina i galva. gerai bent tiek jog dabar pakanka smegenu tinkamai suprasti patarimus. aciu dar kart, ir manau jog tikrai palaukus bus viskas kaip norisi, juolab kad ir siaip dar toli grazu ne viskas isbandyta ir yra kur tobuleti, tad laukimas manau neprailgs :))
patinelis
Svečias
2011-08-11 20:02
cia as galiu patarti-kaip matau tai tik 20 metuku...pagal metus tu jau didelis vyras-vairuoji masina,gali padaryti simta atsispaudimu ar dirbti atsakinga darba...taciau tokiu metu neuztenka,kad kazka apie seksa nusimanytum-pradraugauk su mergina ne diena,ne savaite ar metus o daugiau,igauk patirties,atsakomybes ir ji tai pajutus vis labiau tavimi pasitikes ir atsiduos fantazijoms-apie tokius dalykus kuriuos rasai tu laisvai gali sneketi tik poros kurios draugauja bent penkerius metus kaip minimum,o tu nori viso meniu is kart...taip,brol,nevyksta...susitaikyk su realybe ir pasitikek laiku...laikas daro stebuklus

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...