Mildos atsakymas į klausimą

2012-02-26

Klausimas:

Sveika, Milda, turiu toki estetini klausimuka... Su vaikinu dar nesimylejome, bet jau pamazu einame link to, bet ne tai gasdina. Jauciu kad draugas pirmiausia nori padaryti man oralini - jis leidziasi zemyn - o mane apima siaubas... Noreciau kad vaikinas nusileides ten rastu mane - svaria t.y. pilnai nudepiliuota, bet jei tik pora kartu nusiskutu - atsiranda baisus odos sudirgimas ir jautrumas, depiliaciniai kremai labai prastai veikia, o depiliavima vasku vos pazastyse istveriu... Ka daryti? Patarkit merginos kaip pasijusti komfortabiliai! Idomu ir kaip vyrai isivaizduoja - tvarka Ten :)

asta, 23


Atsakymas:

Vieniem patinka ten betvarkė, kitiems kai visai jokios augmenijos, dar kitiems juostelės šukuosena ir t.t. Bandyk įsigyti depiliatorių, kuris ne tik rauna, bet ir skuta. Taip galėsi pasirinkti, ar skusti, ar rauti.

Komentarai (1)

AutoriusKomentaras
Rojus
Svečias
2015-05-21 20:13
Jo... Tu klausk šito klausimo ne Mildos, operacinės seselės klausk. Kaip reikia greitai, švariai nuskusti gąktiplaukius ir kt. plaukus? Ten jos kasdien atlieka tokias procedūras ir gausi patarimų.

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...