Straipsnis

2015-05-20

Biseksualumo testas moterims

biseksualumas

Ar girdėjote hipotezę, kad visi žmonės yra biseksualūs? Bent jau širdies gilumoje. Tad jei jūs dar iki dabar nepajutote jokių homoseksualių savybių, tai dar nieko neįrodo. Netikite? Atlikite savo sekso orientacijos testą ir sužinosite apie save daugiau, nei manėte.

Atpažinti biseksualumą stebint žmogaus elgesį gana sudėtinga, o greičiausiai ir iš viso neįmanoma. Kadangi seksualinė orientacija neturi tiesioginio ryšio su žmogaus išoriniais veiksniais. Tad ne visi sumoteriškėję vyrai yra homoseksualai. Tą patį galima pasakyti ir apie moteris. Ne visos suvyriškėjusios moterys – lesbietės.

Iš tiesų, manoma, kad moterims, turinčioms lesbietiškų savybių, sudėtingiau gyventi, nei homoseksualams vyrams. Kadangi moteriška prigimtis yra paslaptingesnė, nenuspėjama ir turi polinkį nuolat keistis.

Testavimo metodai

Kažin ar tikrąją biseksualumo prigimtį atskleis paprastas seksualinės orientacijos testas klausimų ir atsakymų pavidalu. Tokie testai dažniausiai remiasi tipiškais vyriškais ir moteriškais modeliais.
Štai keli tradiciniai elgesio testavimo klausimai:

Kai reikia surasti kelią pagal žemėlapį, jūs:
a) nekyla jokių problemų;
b) jums sunku orientuotis, todėl pagalbos prašote aplinkinių;
c) pasukate žemėlapį taip, kad jo kryptis sutaptų su jūsų ieškomos vietovės kryptimi;

Jūs geriausiai prognozuojate rezultatą:
a) remdamiesi faktais ir tiksliais duomenimis;
b) remdamiesi turima informacija ir „vidine nuojauta“;
c) intuityviai;

Jūs einate miegoti, keliatės ir valgote:
a) kada norite;
b) stengiatės laikytis grafiko;
c) kiekvieną dieną tuo pačiu metu (griežtas dienos režimas);

Jūs įsidarbinote į naują darbovietę ir susipažinote su naujais kolegomis. Vienas iš jų skambina jums telefonu. Jūs:
a) iš karto atpažįstate jį iš balso;
b) atpažįstate jį iš balso 50% tikslumu;
c) jums sunku atpažinti šį žmogų iš balso;

Kas, jūsų nuomone, yra gyvenimas?
a) pasiekti tikslą, pelnyti kitų pagarbą ir vietą visuomenėje;
b) turėti draugų ir draugiškai gyventi su aplinkiniais;
c) būti draugiškam su aplinkiniais, tačiau kartu išsaugoti ir nepriklausomybę.

Pagal tokių testų rezultatus, moterys nesugeba naudotis žemėlapiu, naudojasi tik intuicija, iš kitos pusės – laikosi grafiko, žmones dažnai atpažįsta iš balso, o jų tikslas – tapti motinomis, būti mylimomis ir gyventi santarvėje. Tuo tarpu vyriškas elgesio modelis, kaip priimta manyti, puikiai orientuojasi vietovėje, logiškai mąsto, tačiau iš kitos pusės – nesilaiko jokio dienos režimo, nesugeba atpažinti savo kolegos iš balso ir siekia tikslų, pagarbos bei pripažinimo visuomenėje.

Tačiau šie testai tikrai nepadės nustatyti žmogaus „paslėptos“ seksualinės orientacijos. Moters analitinis mąstymas ir režimo laikymasis, kaip ir vyro intuicija ar meilė gamtai, neturi jokio poveikio lytiniam potraukiui.

Psichoanalizės testas

Geriausia būtų atlikti psichoanalizės testą ir pabandyti atvirai atsakyti į pateiktus klausimus. Testą atliksite patys sau, todėl galėsite būti ramūs, kad visa informacija liks konfidenciali. Tai leis jums į klausimus atsakyti sąžiningai, be jokių kompleksų, bereikalingų suvaržymų ar kokių nors draudimų.

Žemiau pateikti klausimai susiję su jūsų seksualumu, seksualiniu elgesiu, seksualinėmis fantazijomis, seksualiniu potraukiu, seksualiniais išgyvenimais, ir visa tai kas liečia jūsų seksualinę orientaciją ir už jos ribų. Beje, pagal statistiką, kuo didesnis žmogaus seksualumas, tuo labiau jis linkęs į biseksualumą.

Pasitikrinkite savo seksualinę orientaciją:

  • Ar jaučiate švelnius jausmus savo geriausiai draugei? Ar norite ją apkabinti, paglostyti (pavyzdžiui, guosdama)? Ar jums malonu, kai ji jus paliečia?
  • Ar esate pasiruošusi atlikti „eksperimentą“, kad pasitikrintumėte „ar jūs lesbietė“? (tiksliau ar esate biseksuali?)
  • Ar jus jaudina erotika? Ar seksualus jums moteriškas kūnas? Ar žavi jus moteriškos formos?
  • Ar klausimai apie biseksualumą sukelia tokias emocijas: painiavą; abejones dėl savo orientacijos; naujos identifikacijos baimę ar neapsisprendimą dėl jausmų?
  • Kokius jausmus skleidžiate aplinkiniams (ne kažkam konkrečiai, bet visiems): meilę, gailestį, užuojautą, dosnumą, poreikį suprasti ir atleisti?
  • Ar jūs emocionali? Ar lengvai pravirkstate arba pradedate juoktis, supykstate arba susierzinate, jaučiate susižavėjimą arba malonumą?
  • Ar sapnuojate erotinius sapnus? Ar turėjote erotinių fantazijų?
  • Ar jaučiate didelį poreikį seksui? Kaip dažnai jo norite? Ar jums svarbi sekso įvairovė ir eksperimentai? Ar mėgstate elgtis ekspromtu?
  • Ar norėtumėte (hipotetiškai) išbandyti seksą trise „ji+ji+jis“?

Jei į daugelį klausimų jūs atsakėte „greičiau taip, nei ne“, tai jūs esate labiau linkusi į biseksualumą, nei į heteroseksualumą. Jei į visus klausimus atsakėte kategoriškai „ne“, tai tada apie biseksualumą galėsite daugiau negalvoti ir ramiai gyventi. Tačiau, yra ir priešinga šio kategoriškumo pusė – gal jūs tiesiog frigidiška bet kuriai lyčiai...

Patikėkite, tik psichoanalizės testas atspindi visą žmogaus seksualumo sudėtingumą ir įvairovę. Be to, šie testai padeda nustatyti, kad daugelio žmonių seksualinė orientacija laikui bėgant keičiasi, tai susiję ir su įvairiais gyvenimo tarpsniais, ir netgi emocine žmogaus būsena tuo ar kitu laikotarpiu. Taip pat šio testo dėka, galima padaryti išvadą: kad kaip žmogus bandytų save išreiški, ne visada galima nuspėti jo tikrąjį elgesį. Pavyzdžiui, biseksualai gali ir visai nepasireikšti gyvenime. Ir tai nebus nepasitenkinimo jausmas. Galbūt jų vidinis ir platus seksualinių aistrų diapazonas leidžia jiems pasiekti labiau įvairesnius pojūčius sekse ir patirti stipresnį bei ilgesnį orgazmą.

Svarbiausia, kad į visus testus žiūrėtumėte su šiokia tokia ironija ir netaptumėte priklausomi nuo bet kokių testų rezultatų. 

Taip pat skaitykite

skaistuoliai
Skaistuolių klasifikacija2015-03-16
Pasirodo, kad ir skaistuoles galima suskirstyti pagal tam tikrus bruožus, jų auklėjimo būdus ir išsilavinimo laipsnį. Išskiriami net devyni skaistuolių tipai.
erotinis sapnas
Erotiniai moterų sapnai2015-03-09
Sapnuojame mes visi. Tačiau erotinius sapnus sapnuoja tikrai ne kiekvienas. Buvo atlikta apklausa, kurioje dailioji lytis pasakojo apie savo erotinius sapnus. Psichologai atrinko dažniausiai pasikartojančius moterų sapnus ir juos pakomentavo.
kamasutra pagal moteris
Trys moters tipai pagal Kamasutrą2014-12-27
Seksualinių malonumų senovės traktatas - Kamasutra - pagal seksualinį temperamentą, intymius įpročius ir elgesio manieras lovoje išskiria tris moterų tipus. Sužinok, kas tu - trapi neliečiamoji, švelni deivė, ar aistringa vaidilutė.
tantrinis seksas
Visa tiesa apie tantrinį seksą2014-10-10
Turbūt sunku būtų surasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie tantrinį seksą. Tačiau paklausus, kas tai yra, teisingai pasakytų tik vienas kitas. Šiame straipsnyje sužinosite daug faktų apie šią sekso rūšį.
oralinis seksas
19 būdų oraliniam seksui atlikti2014-07-13
Oralinis seksas - antra pagal populiarumą sekso rūšis po tradicinio sekso. Natūralu, kad egzistuoja daug skirtingų būdų, kaip jį atlikti. Šiame straipsnyje rasite daug patarimų ir oralinio sekso technikos aprašymų.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...