Mildos atsakymas į klausimą

2011-10-27

Klausimas:

sveiki, visu pirma esu uzinietis,del to is anksto atsiprasau uz klaida lietuviu kalboje,,,man dabar 38 m,,esu per daug asitringa ir karstas,,na pietetis,,,turejau daug partneru savo gyvenime ik mano zmonos ,,visom budavo malonu,,ir saip as pritaru sexa be tabu,,beda tokia kad mano zmona ir su ja visai nehaciu jokios aistros,,kai megu su ja,,liktai kaip su lenta,,jai sexa nera svarbus,,ji nemegsta nei oralinio ir tuo labiau nemegsta analino..jai sexa yra tik del vaiku drimo,,po to kaa pagimde musu dukra ji tapo tuo saltesne,,ir su ja beveik 1-2 kartus i menesi,,as sap buvau prates po 1-2 kartus i diena,,,ka man daryt,,as su ja bandziau visais budais ir jai viska darau,,ir glamoneju ir laizau ir oralini darau,,,,kitom butu malonu,,o jai nekiek,,net ji nekaifuoja,,lyg ji suvarzyta ar komplksuota,,, ,,,nenoriu jum daugiau sukt galvos,..,, bandziau ja vest pas psyxologa ar sexologa,,ji pries katagoriskai,,,,na odziu keista moterys,,su ja esu del dukters ,,bet as ja myliu ir noriu kad ji pasitaisytu,,nes visa gyvenima juk neesu ieskot sexo kitur,,,.. laukiu patarimo

M, 38


Atsakymas:

Mane visada prajuokina, kai vyrai vieną rytą pabunda, tarsi iš letargo miego, ir nuoširdžiai pradeda stebėtis, kas čia per šalta, žieduota plekšnė šalia manęs lovoje guli...kur dingo ta grakšti, dieną naktį rujojanti ir kergtis norinti gazelė...???

Gerbiamas prokurore, šis antistebuklas neįvyko per vieną naktį. Gimus vaikui, moteris "vaiko ir mamos" pasaulėlyje užsidaro tuomet, kada "išorėje" jos kažkas (pvz.:santykiai su vyru) stipriai netenkina. Įdomiausia, kad  tokia pasiteisinimo forma kurį tai laiką veikia be priekaištų. Tik va, vaikiukai paauga, o tėveliai žiūri vienas į kitą ir supranta, kad iliuzijų apie gražią meilę traukinys nuvažęs taip toli, kad ir prabangus ferrrari nepadės pavyti. Didžiausias klaidas daro tie, kurie pradeda kaltinti vienas kitą, vietoj to, kad susitaikytų su esama padėtimi ir iš turimų resursų vėl imtų statyti savo naują traukinį. Bėgiai tik vieni ir veda arba tolyn, arba į priešingas puses. 

Tavo žmona nenori pas jokius psichologus, nes yra visiškai užtikrinta, kad dėl jūsų santykių atšalimo ji nekalta. Psichologas tik atvertų širdies žaizdą, kur ji pamatytų, kaip ten viskas pūliuoja ir galų gale prisipažintų sau balsu, kad savo vyro NEBEMYLI. Gal ir myli, bet ne kaip vyrą, o šeimos maitintoją, vaiko tėvą, draugą... O šie epitetai, kaip pats supranti, aistros lovoje visiškai neįpučia. Patarimas būtų vienas, turėtumei pabandyti vėl užkariauti jos širdį. Kantriai, pamažu, nes, kaip sako rusai, ne srazu Moskva strojilas. Ar tai įmanoma? Taip. 

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...