Sekso poza

Žokėjas

Sekso poza

Tai labai intymi poza skirta ne tik vaginaliniui, bet ir analiniui seksui, kuri turi panašumų su pozomis Finišo linija bei Atsarginis įėjimas.

Partnerė atsigula ant pilvo beveik suglaudusi kojas ir šiek tiek kilstelėjusi užpakaliuką į viršų, o partneris atsiklaupęs skverbiasi į ją.

Dėl neįprasto skverbimosi kampo bus stimuliuojamas partnerės G-taškas. Kad būtų patogiau, jai po pilvu reikėtų padėti pagalvėlę. Išbandykite - tikrai patiks!

Privalumai:

  • Poza labai intymi;
  • Tinka ir vaginaliniui, ir analiniui seksui;
  • Partnerės G-taško stimuliacija.

Trūkumai:

  • Jei rasite bent vieną - praneškite!

Panašios pozos

Sekso poza
Akrobatiškas
Tai ekstremalesnė "Rodeo" pozos forma, į kurią patenkama partnerei nugara iš lėto atsigulus ant partnerio. Tai pakankamai intymi ir erotiška poza.
Sekso poza
Sulinkęs šaukštas (5)
Tai viena iš pozos "Akrobatiškas" atmainų, kuomet partnerė ne atsiklaupusi, o sulenktas kojas priglaudusi sau prie pilvo. Tai aistringa ir intymi poza.
Sekso poza
Žemyn galva (1)
Partneris atsigula šalia lovos ar kito baldo liesdamas grindis tik nugaros viršutine dalimi ties pečiais, o partnerė apsižergusi sėdasi ant jo. Poza labai aistringa.
Sekso poza
Perlų vartai (3)
Tai viena iš pozos "Akrobatiškas" atmainų. Ši poza daug patogesnė nei pastaroji bei skverbiantis bus stimuliuojamas partnerės G-taškas. Tai labai intymi poza, todėl nepraleiskite progos jos išbandyti!
Sekso poza
Atsarginis įėjimas (3)
Ši, kaip ir dauguma "Iš galo" pozų, labai aistringa bei patogi. Ją galima atlikti keliais skirtingais būdais. Pirmasis, kai partnerė atsigula ant pilvo ir išskiečia kojas, o partneris skverbiasi įsitaisęs tarp jų.

Komentarai (8)

AutoriusKomentaras
svecias
Svečias
2014-07-27 00:01
jos sitas geras, ypac analinis. su pirstu treni klitoriu ir po truputi ispraudi i anga , tai mano merginai sake super nerelus jausmas,
Brit
Svečias
2013-07-17 16:03
Ideali poza, tinkama tiek švelniam tiek grubiam seksui, naktis šiandien iš galoo tiek prasideda tiek ir baigiasi va taip. Šaukštelis-> žokėjas-> basetas->vėžliukas->9 dangus
Man atrodo kad nemėgstu atvirų pozų, tada pradedu galvoti kaip atrodau
Algis
Svečias
2013-02-27 10:21
Maniškė net rėkia iš malonumo, gerai kad pagalvė slopina garsą. Labai patogi ji ir man. Susodini tvirtą kotą ir per liūliuojantį užpakaliuką pradedi joti. O ir papukai prie pat. Smagumėlis.
jds
Svečias
2012-09-09 21:20
beja, si poza absoliuciai skiriasi nuo dvieju zamiau paminetu, nes partneres suglaustos kojos duoda didesni spaudima ir lengviau pasiekti orgazma, ypac toks, kurios ji silpniau jaucia isskestom kojom.. be to, nenoriu nuvilti tam tikros dalies moteru, taciau yra kaip yra: tos, kuriu partneriu pasididziavimas nepasizymi ilgiu, nepatirs viso sios pozos pojuciu grozio.. bet isbandyti tikrai verta
ad
Svečias
2012-09-09 21:13
pati geriausia poza! jei dar vyras, kaip kad Svecias sake, tuo paciu ir kritori stimuliuotu ir dar i ausi aisringai alsuotu, zinoma jei istengs vienu metu susikoncentruoti 3 dalykams tokia akimirka ;p, tai suteiks partnerei nepakartojamu potyriu, leisdamas atiduoti vyro kontrolei bei visiskai pasinerti i nerealius pojucius. Kas nebande, siulau isbandyti, tikrai nenusivilsit! ypac moterys! ;)
stiprus orgazmas garantuotas!!
dundiss
Svečias
2012-08-16 23:02
Viena mėgstamiausiu mano pozu :) puiki :)
svecias
Svečias
2012-03-26 12:39
tikrai gera poza, dar galima vyrui pakisti ranka moteriai po pilvu ir pirstais stimuluoti moters klitori, bent mano partnere tai eina is proto orgazmo metu. siulau pameginti
mergina
Svečias
2012-01-17 21:47
labai patiko :)

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...