Sekso poza

Feliacija stovint

Sekso poza

Tai neabejotinai viena iš populiariausių feliacijos pozų. Kodėl? Todėl, kad ji nereikalauja ypatingo pasiruošimo, yra labai patogi ir, jeigu esate apimti aistros, galite ja mėgautis praktiškai bet kur.

Partnerės judesiai nesuvaržyti, todėl nepamirškite rankomis arba lūpomis glamonėti partnerio kapšelio bei išangės, kadangi šios vietos ypatingai jautrios ir suteiks daug malonumo.

Atliekanti feliaciją partnerė atrodys labai seksualiai ir aistringai, ypač jeigu tai darant  žiūrės jam tiesiai į akis. Ši poza labai tinka puikiai įžangai į tolimesnius meilės žaidimus arba atvirkščiai – pačiai pabaigai. Bet kokiu atveju, tai poza, kuri jums visada suteiks daugiau aistros ir niekada nebus nuobodi.

Privalumai:

  • Labai patogi ir aistringa;
  • Neribota partnerės judesių laisvė.

Trūkumai:

  • Jeigu rasite bent vieną – praneškite!

Panašios pozos

Sekso poza
Kaminkretys (5)
Tai neabejotinai partneriams viena iš maloniausių ir trokštamiausių feliacijos pozų. Partneriui suteikiama visa judesių kontrolė: galima reguliuoti feliacijos gylį, kampą bei judesių dažnumą. Na, o partnerei pasistengus, įmanomas ir anilingas.
Sekso poza
Gyvačių kerėtojas
Ši poza iš pirmo žvilgsnio atrodo pakankamai sudėtingai ir daugumai neįveikiama, tačiau po keleto treniruočių turėtų pavykti beveik visiems.
Sekso poza
Zirzeklis
Ši poza, dėl neįprasto feliacijos kampo, suteikia naujų pojūčių partneriui. Joje partnerė turės priėjimą ne tik feliacijai, bet ir anilingui, todėl tai dar maloniau!

Komentarai (3)

AutoriusKomentaras
Avataras
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2013-01-19
Pranešimai: 9
2013-01-19 13:31
Jooo vyrams patinka stebeti viska pro veidrodi.. manajam patinka kai as priklaupiu ir i veidrodi isrieciu savo uzpakaliuka :P
mazute
Svečias
2013-01-14 14:20
O, jei prie veidrodzio, tai is vis.... Vyras veidrodyje turi matyti save ir moters nugara. Rankomis prilaikant jos galva...
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2012-06-27
Pranešimai: 12
2012-06-27 15:14
super, man labai patinka

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...