Sekso pozos

Sekso poza
Du stiebai
Abu partneriai atsigula ant šonų taip, kad partnerio kojos būtų partnerės galvos pusėje. Tai nėra labai aistringa poza, tačiau naujų malonių pojūčių suteiks tai, jog varpa bus neįprastoje padėtyje.
Sekso poza
Polio kalėjas (nusisukus)
Ši poza tokia pati kaip ir "Polio kalėjas", tik dabar partneris yra atsistojęs nugara į partnerę. Tokioje pozoje suteikiama partneriui galimybė laisvai laviruoti varpa.
Sekso poza
Polio kalėjas (4)
Partnerė atsigula ant nugaros ir susilenkia taip, kad jai būtų patogu prilaikyti savo klubus. Šioje pozicijoje daug įtakos turi jos lankstumas, kadangi susilenkti taip, kad kojos būtų galvos pusėje, yra sudėtinga.
Sekso poza
Į šonus
Abu partneriai atsigula ant šonų taip, jog matytų vienas kito veidą. Partneris suglaudžia kojas, o partnerė apsiveja jį viena koja. Jis gali tiek pats skverbtis, tiek rankomis stumti partnerės sėdmenis.
Sekso poza
Lėtas šokis (2)
Partnerė atsistoja plačiau išžergusi kojas nei partneris, o jis skverbiasi pritūpdamas ir judėdamas per klubus. Abu partneriai vienas kitą prilaiko rankomis.Tai labai aistringa poza.
Sekso poza
Stok ir nešk (1)
Partneris atsistoja ir rankomis pakelia partnerę, kuri apsiveja jį kojomis. Patogiausia tai atlikti iš "Šokėjai" ir "Maloningosios" pozų. Partneris prilaiko partnerę už sėdmenų ir skverbiasi.
Sekso poza
Pergalė (2)
Šią pozą bus jau bandęs ne vienas iš jūsų. Partnerė atsigula ant nugaros ir vertikaliai iškelia kojas taip, jog susidarytų V formos pozicija. Tuo metu partneris atsiklaupęs priartėja prie jos.
Sekso poza
Grubus (6)
Ši poza labai panaši į "Amazonė atvirkščiai", tik šiuo atveju partneris viršuje, todėl jam suteikiama daugiau laisvės viską kontroliuoti. Šioje pozoje labai neįprastas skverbimosi kampas.
Sekso poza
Meistriškoji
Ši poza yra labai panaši į "Meilės lopšio" ar "Tiltelio" pozas, tačiau šiuo atveju partneris sėdi ant lovos krašto, todėl partnerei nėra kur atsiremti. Atsižvelgiant į tai, partneris turėtų ją prilaikyti.
Sekso poza
Beždžionėlė (4)
Tai daug jėgų reikalaujanti poza. Kad jums viskas pavyktų, partneris turi daryti nepilnus prisitraukimus, o partnerė apglėbti jį per klubus ir prilaikyti, kad viskas vyktų kuo tiksliau.
Sekso poza
Perlenkta
Šioje pozoje, kaip ir "Polio kalėjas" bei "Polio kalėjas nusisukus", partneriui prireiks stiprių kojų raumenų, kad sugebėtų išstovėti sulenkęs kelius. Partnerė apačioje išsilenkia ir prilaiko savo klubus rankomis.
Sekso poza
Amortizatorius
Tai labai sudėtinga ir neįprasta poza. Dėl sudėtingo skverbimosi kampo, prieš bandydami įsitikinkite varpos lankstumu. Šioje pozoje gali būti stimuliuojamas moters G-taškas.
Sekso poza
Kaubojus (3)
Partnerė guli ant nugaros suglaudusi kojas, o partneris apsižergia ją. Pradžioje jam gali būti pakankamai sunku prasiskverbti, bet rezultatai verti pastangų.
Sekso poza
Ex seksas
Tai labai panaši poza į "Amortizatorius", tik dabar partneris skverbiasi į partnerę varpai esant vertikalioje padėtyje. Būkite labai atsargūs ir įsitikinkite varpos lankstumu.
Sekso poza
Susikirtimas (2)
Partnerė atsigula ant šono ir apglėbia partnerį kojomis. Daugelis šia poza nėra patenkinti, kadangi didelis krūvis tenka partnerės atraminei kojai. Nepaisant to, poza yra labai aistringa.
Sekso poza
Žirklės
Šioje pozoje partneriai vienas kitą apsižergia ir atramine ranka atsiremia į pagrindą. Daug kam ši poza gali pasirodyti labai nepatogi, tačiau atradus tinkamus kampus, stimuliuojami jautrieji taškai.
Sekso poza
Žirklės atsisėdus
Tai tokia poza kaip ir "Žirklės", tačiau šiuo atveju partneris yra atsisėdęs. Ši poza yra daug patogesnė ir efektyvesnė, kadangi partneris sėdėdamas turi didesnę veiksmų laisvę.
Sekso poza
Sėdintis bulius (6)
Partneris atsisėda plačiai išskėtęs kojas, o partnerė, gulėdama ant nugaros, užkelia jas ant partnerio pečių. Ši poza yra labai patogi bei aistringa, kadangi partneris skverbiantis turės labai seksualų vaizdelį.
Sekso poza
Žiotys (1)
Ši poza labai panaši į "Žirklių", tačiau šiuo atveju partnerė guli ant nugaros. Tokioje pozoje prireiks stiprių rankų ir kojų, tačiau bus pakankamai patogu, kadangi nei viena partnerių kūno vieta neprispausta.
Sekso poza
Supermenė
Pradėkite nuo to, jog partnerė atsistoja į šuniuko pozą, o partneris pakelia ir prilaiko ją už klubų. Jai turi būti patogu laikytis už atramos. Poza pakankamai ekstremali, todėl nereikėtų daryti staigių judesių.
Atgal 1 2 3 4 5 6 7 Toliau

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...