Mildos atsakymas į klausimą

2012-02-12

Klausimas:

Milda, Nors esu 30metė, sekse patirties turiu nedaug. Paskutinį kartą lytinių santykių turėjau prieš 3 metus. Šiuo metu pradedu bendrauti su sekse itin patyrusių vaikinu, ir jau artėjame prie sekso. Tačiau dėl labai ilgos pertraukos ir mažos patirties, jaučiu suartėjimo baimę, baimę nuvilti, pasirodyti nepakankamai aistringa. Gal duotumėt kokį patarimą, kaip lengviau atsipalaiduoti, nebijoti artumo, labiau savimi pasitikėti?

Lina, 30


Atsakymas:

Kaip suprantu vaikinas bus panašaus amžiaus, tai reikėtų pradėti diskusiją nuo to, kas vaikinus labiausiai jaudina ir ko jie tikisi tokioje situacijoje? Na visi turbūt žino, ko trokšta jaunesni vaikinai: juos visada traukia vyresnės moterys, kurios "žinos, ką daryti". Tačiau jiems labiau subrendus ir patiems įgijus daugiau patirties, situacija visiškai pasikeičia: pradeda patikti moterys, kurios sekso metu susijaudins, bus natūraliai žavios ir visai nebūtina, kad viskas vyktų sklandžiai!

Todėl patarimas tau: elikis įprastai, nesistenk daryti kažko, kas tave verstų jaustis nepatogiai, o partneris pastebėtų dirbtinumą.. nebijok parodyt, kad jaudiniesi!

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...