Mildos atsakymas į klausimą

2012-10-15

Klausimas:

Labas vakaras, miela Milda :) Turiu klausimą. Mane labai jaudina, beveik veda iš proto kai vyras pamyli mane grubiai (laikydamas už plaukų dulkina šuniuko poza, pliaukšteli per užpakaliuką, suriša rankas ir dulkina per burnytę, liepia griežtai daryti tai ko jis nori ir pan.). Kai buvome su vienu vyru kartu 3 metus tarp mūsų tai buvo įprastą, jam tai be galo patiko lygiai taip pat kaip ir man. Tačiau dabar esu su kitu ir kol kas nespėjau jam to pasakyti, mylimės paprastai, bet pradedu pastebėti, kad jam patinka kai aš valdau situaciją lovoje. Nežinau ar jis norėtų, kad aš bučiau grubi, bet kartais ima atrodyti, kad būtent tai ir tik tai jį užveda. Mane tai labai erzina, nes norime to paties ir negalime vienas kitam to suteikti. Man paprasčiausiai sunku save įsivaizduoti agresyvią ar laikančią jo rankas. Ir jis lygiai taip pat nesupranta manęs, kai paimu jo ranką ir "užčiaupiu" sau burnytę ar sekso metu maldauju jo mane išdulkinti. Mūsų santykiai už lovos ribų nuostabūs! Mylim vienas kitą, nors kartu esam net nelabai ilgai. Jis nuostabus vyras ir draugas, bet lovos reikalai mane ima slėgti. Bijau, kad mūsų kvaili "nukrypimai" prives prie skyrybų. Prašau, patarkite kaip turėčiau pasielgti. Širdingai dėkoju.

Gabrielė, 24


Atsakymas:

Visų pirma reikėtų nedelsti tol, kol sugulsite į lovą ir lauksite abu to paties vienas iš kito, o apie tai pasikalbėti, išsakyti savo bei išklausyti jo norus. Tuomet turėtumete priimti tokį sprendimą, kuris tenkintų jus abu: vienas iš tokių galėtų būti "vaidmenų apsikeitimas" lovoje. Jeigu jis tave myli ir supranta, tikrai sutiks pamylėti tave taip, kaip tu nori. O, galbūt, jam tai pabandžius patiks labiau nei tikėjosi ir mėgausies tuo dažniau! Bet kokiu atveju turite apie tai kalbėtis!

Komentarai (1)

AutoriusKomentaras
paslampys
Svečias
2012-12-29 20:56
Laba diena Milda.mane labai jaudina vyrai ir kad mane bande sekso pagulde mane i lova ir mane ikiso so bibi man i burna jis toks durnas kad jo nekenciu jis mane smerke ir as susaukau zmonu niekas negalejo man padeti as labai buvau isigandusi,labai bijojau zmogaus kuris mane isdulkino ir tai blogai,

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

hello
nebandziau bet labai noreciau pabandyti. ziuresim ar mano merginai patiks, ketinu ja nustebinti sia nakti sia puikia...
Pasikeitė mano email. Jei kuri nori - slaptai741@gmail.com
Pasikeitė mano emailas. grazuskaimas@yahoo.com ir slaptai11@gmx.com yra mano seni emailai ir nebeprisijungiu prie...
:DD o jau apie suskirstymą net nekalbu.. :D