Mildos atsakymas į klausimą

2012-07-19

Klausimas:

Labas. Turiu didele beda. 4 menesius praleidau svedijoj (mano didziausias sausros periodas, nes per ta laikotarpi masturbavaus tik 2 kartus). Grizus, su mergina (kuri man labai patinka) nuejau pasimylet, bet niekaip negalejau tam susikaupt. Toks jausmas lyg buciau visiskai atprates nuo sekso. Net kai glamunejames mane trikdo ivairus reikalai ir esu lyg kitam pasauly... Prasau patarimo, ka daryt?

Vilius, 19


Atsakymas:

Na greičiausiai ši problema bus psichologinė, todėl ją išspręsi tik tada, kai šiame reikale "perprogramuosi savo kompiuterį". Kitaip sakant, kaip nusiteiksi, greičiausiai taip ir nutiks. Jeigu tokia problema sugadino ne vieną tokią sueitį, blogi prisiminimai visada "pakiš koją". Tavo problemos neišspręs niekas kitas - tik tu pats. Neverta ant rytojaus bandyti vėl. Vietoje to, geriau nueiti su merginą į kiną ar kaip kitaip linksmai praleisti laiką kartu. Tai turėtų padėti pasimiršti nevykusį bandymą. 

Per sekančias sueitis negalvok apie nieką, neleisk blogoms mintis užvaldyti tavo minčių ir nepamiršk daugiau laiko skirti ilgesnėms įžangoms!

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

hello
nebandziau bet labai noreciau pabandyti. ziuresim ar mano merginai patiks, ketinu ja nustebinti sia nakti sia puikia...
Pasikeitė mano email. Jei kuri nori - slaptai741@gmail.com
Pasikeitė mano emailas. grazuskaimas@yahoo.com ir slaptai11@gmx.com yra mano seni emailai ir nebeprisijungiu prie...
:DD o jau apie suskirstymą net nekalbu.. :D