Mildos atsakymas į klausimą

2012-03-14

Klausimas:

Labas. Nezinau kieno klausti del sios problemos, tai pa klausiu taves. Su vaikinu mylimes ~2 metus. Musu su vaikinu lytinis gyvenimas galetinai aktyvus, per para jis nuleidzia 2-5kartus. Bet paskutines dvi savaites mano vaikinui kartais labai pradeda skaudeti desine seklide. Galbut kol neskaudejo, as i tai nebuvau atkreipusi demesio, bet dabar jam papasakojus pastebejau, kad jo skaudanti seklide yra auksciau kitos, ar taip turi buti? Jam skauda ne istisai, o kartas nuo karo po valanda ar dvi per diena. Beje, jam 20m. Prasiau jog nueitu pas sios srities specelista, taciau prisikaitem o googlej, kad gar li buti vezys ir t.t. tai dabar baisu. Is anksto aciu uz atsakyma :)


Atsakymas:

Kad viena sėklidė aukščiau, tai dar tikrai nereiškia, kad vėžys. O kad ją skauda, reiškia yra kažkokia problema, kurią reikia gydyti. Patarčiau mažiau prisigalvoti visokių diagnozių iš google ir kuo skubiau kreiptis į gydytojus.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...