Mildos atsakymas į klausimą

2011-10-18

Klausimas:

laba, norejau Jusu paklausti , del ko as nepatiriu malonumo myledamasi su vyru? turejau kelias draugystes ir nei su vienu man nebuvo gerai. as nesuprantu, kas man yra... del ko taip? ar as nemoku atsipalaiduoti? ar perdaug isitempus esu? patirties turiu labai mazai, galima kartus ant dvieju ranku suskaiciuoti. ar as myletis nemoku... ar dar kas, bet tiesiog kai mane liecia, man nulis emociju, nors tas zmogus man patinka, kaip zmogus ir visai patrauklus. laukiu atsakymo nekantriai :)

Asta, 23


Atsakymas:

Kad seksas vežtų taip, jog net stogas kilnotųsi neužtenka, kad žmogus patiktų kaip žmogus. Reikia kad žmogus tave trauktų kaip vyras, patinas, konkistadoras, vikingas, gladiatorius....žodžiu, kaip Tavo sielos, minčių ir kūno užkariautojas. Tarp mūsų mergaičių, pastaruoju metu ypač pastebiu tendenciją, jog mūsų riteriai labiau supanašėjo į skystablauzdžius don kichotus - ambicijų krutinėje daug, o potencijos kelnėse - skystokos. Vietoj to, kad pripažintų sau, kad yra sričių (ypač santykiuose) kurių neišmano, jie eina per gyvenimą ir moteris nesigilindami ir kartodami tas pačias banalias klaidas.

Kad galetumei paaiškinti savo vaikinui, ką jis turėtų daryti geriau, pirmiausia pati privalai pažinoti savo kūną. Kas pačiai malonu, kas veža, kas svaigina... Nukreipk jį žodžiais, ranka, žvilgsniu. Išsiugdyk savo aistros mašiną. Juk  kiekviena moteris - kaip individualus universitetas, kurį vyras turi baigti, kad gautų diplomą ir raktą į jos esybę. 

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...