Mildos atsakymas į klausimą

2011-07-31

Klausimas:

Laba diena, norėčiau paklausti Mildos, gal ji man padėtų... Man 21 metu, mano vardas Artūras. Kartais būna taip, kad vos įkišęs savo daikčiuka panai jau baigiu! O kartais, kad baigčiau prireikia ištisas valandas, ir tai nevisada pavyksta baigti. Kodėl man taip buna?

Artūras, 21


Atsakymas:

Labiausiai tikėtina, kad tave kamuoja psichologinės problemos, slypinčios ne galvutėje, o galvoje. Prieš užversdamas sijoną pradedi uždavinėti sau klausimus, ar šį kartą pavyks, ar sugebėsi ištempti ilgiau,o gal pabaigsi per anksti? Šitokia minčių virtinė tau situacijos negelbėja. Sekso kokybė apskritai nukenčia jeigu nors vienas iš partnerių pajungia į darbą pilkąsias ląsteles. Intymaus veiksmo metu niekada negalvoju, kokią pozą pasirinksiu po pastarosios, ką pasakysiu, ar kaip aistringiau padejuosiu. Net ir įprastinis, dažnai moterų galvas kvaršinantis klausimas, ar gerai atrodau, gali sutrukdyti visiškai atsipalaiduoti ir atsiduoti aistrai. Tikriausiai jau pats supranti, kad atsidūrei aklavietėje. Pabandyk pasidomėti Rytų filosofija, kuri moko meditacijos meno. Jeigu išmoksi atsikratyti pašalinių minčių ir atrasi harmoniją su savo kūnu, tikėtina, kad greitosios psichologo pagalbos tau jau neprireiks. Bet dar kol kas reikia.

Komentarai

Komentarų nėra

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...