Forumas

zaidimas
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-14
Pranešimai: 1
2011-10-14 15:34
noriu savo partnerei pasiulyti zaidima kur kiekvienas pralosimas kainuos nusirengimu, pabaigoje kas pralaimi ir lieka visiskai nuogas, turi persirengti i jo ar jos mylimosios rubus (aisku jei atitinka dydziai) kuriuos ji ar jis gali parinkti ir turi duoti uzduoti, kad atliktu, pvz. jei pralaimi vyras, apsirengia i panos rubus, pana uzduoda kad atliktum koki moteriska darba, ir atvirksciai... bet nezinau ar tokie zaidimai yra normalus ir nepagalvos kad esu koks iskrypelis... man tiesio atrodo kad cia ir idomu ir juokinga, zaisminga ir sesksualu. kaip manot?
Cituoti
Avataras
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-10-11
Pranešimai: 74
2011-10-14 22:19
na man sis zaidimas patiktu iki to momento kol mano partnere liktu nuoga :D, o tada jau zaisciau kita zaidima ;)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2011-10-21 11:43
Robertass rašė:
na man sis zaidimas patiktu iki to momento kol mano partnere liktu nuoga :D, o tada jau zaisciau kita zaidima ;)
o taip....uzsakaitau:)
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...