Forumas

Vyru masturbacija
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-03
Pranešimai: 2
2014-05-03 09:35
Tai va man 19 metu ir turiu tokia problemele-klausima. Masturbuojuos jau nuo 14 metu ur pastebiu kad masturbacija manes nebepatenkina taip kaip noreciau:( todel gal zinot kame problema arba galit pasiulyt nauju masturbacijos techniku?:)
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-05-06 09:34
Lukas rašė:
Tai va man 19 metu ir turiu tokia problemele-klausima. Masturbuojuos jau nuo 14 metu ur pastebiu kad masturbacija manes nebepatenkina taip kaip noreciau:( todel gal zinot kame problema arba galit pasiulyt nauju masturbacijos techniku?:)
Na kogero nebepasitenkinimas kyla is to kad jau per daug patirta sioja srityje:)jai tuos 5 metus mastrubuojies nuolatos siulau padaryti pertraukele,uzsiimk seksu su zavinga mergina,gal net isbandyk oralinio teikamus malonumus:)))o rankytems leisk pailseti ir manau,kad malonumas vel sustipres
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2014-05-06 15:51
Donos komentaras labai teisingas. Keista kaip pats to dar nesupratai...
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-03
Pranešimai: 2
2014-05-07 22:10
na aciu uz patarimus! bet zinokit jau visa savaite beveik nesimasturbuoju ir jauciuosi isties prastai, kokioj aplinkoj bebuciau mano mintis visada aplieja erotines fantazijos ir begalinis noras pasimasturbuot.. tai nezinau ar verta save toliau taip kankintu ar galiausiai reiktu "atsipalaiduot"
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2014-01-25
Pranešimai: 50
2014-05-08 13:35
Lukas rašė:
na aciu uz patarimus! bet zinokit jau visa savaite beveik nesimasturbuoju ir jauciuosi isties prastai, kokioj aplinkoj bebuciau mano mintis visada aplieja erotines fantazijos ir begalinis noras pasimasturbuot.. tai nezinau ar verta save toliau taip kankintu ar galiausiai reiktu "atsipalaiduot"
Gal tu geriau pana susirask, nes pasiduodi lengviausiam keliui, pimapalas i rankas ir c'mon... biski idek daugiau pastangu, iseik i visuma ir tikrai rasi merga kuri su tavim pasitratint nores... negalvok kad mergos to nenori ir neimanomas dalykas tai gaut is bet kurios...
Cituoti
Avataras
Sekso guru
Prisijungė: 2011-09-18
Pranešimai: 128
2014-05-08 21:55
Lukas rašė:
na aciu uz patarimus! bet zinokit jau visa savaite beveik nesimasturbuoju ir jauciuosi isties prastai, kokioj aplinkoj bebuciau mano mintis visada aplieja erotines fantazijos ir begalinis noras pasimasturbuot.. tai nezinau ar verta save toliau taip kankintu ar galiausiai reiktu "atsipalaiduot"
patikek is patirties sakau mastrubacija nuo sekso skiriasi 100 milijonu kartu.taip ,kad delna visgi siulau keisti i moteri;)tikrai sutinku kad kartais gera nuleisti gara mastrubacijos deka,bet tai netureti buti seksualinio givenimo asis.tai tik minimalus pakaitalas
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...