Forumas

Vaidmenų žaidimai
AutoriusPranešimas
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-27
Pranešimai: 5
2014-06-12 09:06
Sveiki. Ar esate bandė pvz seselė ir pacientas? ar mokinukė ir mokytojas? Norime išbandyti bet nelabai žinau nuo ko pradėti apart teminų drabužėlių :) Kokių patarimų?
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2014-06-13 08:53
lana123 rašė:
Sveiki. Ar esate bandė pvz seselė ir pacientas? ar mokinukė ir mokytojas? Norime išbandyti bet nelabai žinau nuo ko pradėti apart teminų drabužėlių :) Kokių patarimų?
Tai tik to ir reikia ka pasakei - teminiu drabuzeliu. Visa kita tiesiog skirti tam vakara kai esate dviese. Seip labai jaudina kai prasideda seksualinis vienas kito erzinimas tuo pats ryto.. nu tarkim pusrycius vyrui duodama perbrauk ranka jam per tarpkoji :), tada batus dedamasi seksualiai issiriesk kad jis matytu :) kai bus darbe parasyk kokia sexy zinute kad nezinai kodel bet kai pagalvoji apie jo daikciuka tau dreksta. O vakare kai grys namo apsimesk kad nieko nebuvo ir buk kaip visada ir kai jis sedes prie tv ateik apsirengusi kokiais sesutes rubais ir iskart ciupk jam uz jo termometro ir sakyk kad nori pamatuoti jo temperatura :)))) buk kuribinga
Cituoti
Patyręs (-usi)
Prisijungė: 2012-01-27
Pranešimai: 50
2014-06-13 12:08
iveta rašė:
Tai tik to ir reikia ka pasakei - teminiu drabuzeliu. Visa kita tiesiog skirti tam vakara kai esate dviese. Seip labai jaudina kai prasideda seksualinis vienas kito erzinimas tuo pats ryto.. nu tarkim pusrycius vyrui duodama perbrauk ranka jam per tarpkoji :), tada batus dedamasi seksualiai issiriesk kad jis matytu :) kai bus darbe parasyk kokia sexy zinute kad nezinai kodel bet kai pagalvoji apie jo daikciuka tau dreksta. O vakare kai grys namo apsimesk kad nieko nebuvo ir buk kaip visada ir kai jis sedes prie tv ateik apsirengusi kokiais sesutes rubais ir iskart ciupk jam uz jo termometro ir sakyk kad nori pamatuoti jo temperatura :)))) buk kuribinga

oho koks rimtas scenarijus! uzskaitau!
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-28
Pranešimai: 7
2014-06-13 15:28
Oho, merginos, is jusu galima cia pasisemti sekso zaidimu ideju ;D man irgi labai patiko toks scenarijus! Reikes isbandyti, tik kad vaikinas grizes po darbo buna issisunkes ir vargiai pasirasys.. ;D
Cituoti
Ekspertas (-ė)
Prisijungė: 2011-08-07
Pranešimai: 69
2014-06-13 18:29
Evii rašė:
Oho, merginos, is jusu galima cia pasisemti sekso zaidimu ideju ;D man irgi labai patiko toks scenarijus! Reikes isbandyti, tik kad vaikinas grizes po darbo buna issisunkes ir vargiai pasirasys.. ;D
Jei sugebesi suvilioti tai pamatysi kiek jegu jis atras :) labai svarbu kad ir pati butum susijaudinus, tada sklinda sekso bangos :)
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-27
Pranešimai: 5
2014-06-15 22:43
o ka su mokinukės drabužėliais galima? :P
Cituoti
Pradedantysis (-ioji)
Prisijungė: 2011-07-28
Pranešimai: 25
2014-06-16 09:13
lana123 rašė:
o ka su mokinukės drabužėliais galima? :P
Isiterpsiu i idomu mergaiciu pokalbi :P Buvo atostogos, vyrukas ryte lovoje voliojosi ir visa ryta as jam sakiau kelkis is ten, einam kur i miesta, bet jam ta ideja labai nepatiko :) todel jam nematant persirengiau i mokinukes rubus (trumpas sijonukas, marskinukai balti prasakstyti) ir tada jau atejau i lova siek tiek paimprovizuoti :) oj kai jam patiko (pleksnojo man per uzpakaliuka uz blogus pazymius:)), matyt tik to ir lauke nes po to jau pats pasiule kazkur nuvaryt :)))
Cituoti
Naujokas (-ė)
Prisijungė: 2014-05-27
Pranešimai: 5
2014-06-16 14:30
Super, dar pabandysiu antrankius pridėti :)) O kas dėl sekretorės ? ;p
Cituoti

Paieška

Paklausk Mildos

Milda Nori gauti sekso ekspertės patarimą visais rūpimais klausimais?

Paklausk Mildos

Skaityti atsakymus

Populiariausios pozos

Naujausi komentarai

Siandien bandyta, labai patiko. Rekomenduoju
Gali pastoti bet kuriuo ciklo metu,visada atsiranda isimciu...Mano sesuo pastojo menesiniu metu,tiksliai zino kadangi...
Tau taip pasireiskia orgazmas! Kartais po orgazmo nebesinori myletis. Man orgazmo metu tripsta veidas ir/ar...
Gali skaudeti ir antra karta,man skaudejo ir antra ir trecia ir t.t. Tik kai pabandziau buti virsuje,nebejauciau...
Na keletos tikrai nežinojau. Mane kurį laiką kankina makšties išsausėjimas. Radau info...